Autor Tema: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?  (Pročitano 33784 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Klinka

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 15
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« poslato: 06.01.2009. 16:09:10 »
Sta mislile da li Hercegovci koje zivot odvede van Hercegovine (nakon sto ispljuju Hercegovke da su 'konzervativne, staromodne i tradicionalne'), ipak pozele da jednu takvu " svoju " jednog dana ozene, jer vjeruju da nijedna druga ne moze bolje skuvati,podici djecu a Boga mi i razumjeti ga, ili se ipak drze toga da su strankinje bolje za brak...?

Nedavno sam cula da se jedan Hercegovac zabavlja sa Jevrejkom, i blago receno, zivot mi se smucio!:(

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #1 poslato: 06.01.2009. 16:14:40 »
Znam ih dosta koji su davno otisli pa se sad vracaju sto bi rekli pod stare dane da se ovde ozene,sve ti je onda jasno.

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #2 poslato: 06.01.2009. 16:22:31 »
Nedavno sam cula da se jedan Hercegovac zabavlja sa Jevrejkom, i blago receno, zivot mi se smucio!:(

I meni se zivot smuci kad vidim da neko procjenjuje ljude na osnovu njihove nacionalnosti i vjere, a ne na osnovu toga kakve su osobe....
Ili ces se ti jednoga dana radije udati za Hercegovca, ma kakav los on bio, nego za recimo nekog muskarca iz drugih dijelova RS ili Srbije ili bilo koje druge drzave, koji je fantasticno dobar, posten, pametan...?

Van mreže Klinka

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 15
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #3 poslato: 06.01.2009. 16:57:37 »
Nema losih Hercegovaca - oni su moji, pa ne mogu biti losi:)

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #4 poslato: 06.01.2009. 17:00:10 »
E pricacemo kad odrastes...  ;D ;D ;D
I moji su, ali ih ima svakakvih.... i dobrih i losih...

Van mreže Klinka

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 15
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #5 poslato: 06.01.2009. 17:20:33 »
Eto vidis, i ti si donijela predrasudu na osnovu mog imena da sam 'mala' a mozda sam i starija od tebe:) Ali to nije bitno. Hercegovci su strasni ljubavnici, odlicni ocevi, brizni muzevi..samo im treba potrefiti zicu!
Mozda mogu da im se primaknu Bosanci, ali ovi ostali ( Hrvati, Srbijanci, Lale, Makedonci....) nisu im ni blizu.

Van mreže Klinka

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 15
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #6 poslato: 06.01.2009. 17:21:43 »
Ovde bih voljela da cujem muski dio...sta oni misle

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #7 poslato: 06.01.2009. 19:06:35 »
Ovde bih voljela da cujem muski dio...sta oni misle

ma potpuno si u pravu...... ;D ;D ;D

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #8 poslato: 07.01.2009. 02:40:16 »
Ovde bih voljela da cujem muski dio...sta oni misle
Citat: ''Malo sirovi ali dobro ****'' (Srbijanka mlađa od 25-god) :D :D :D

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #9 poslato: 07.01.2009. 02:44:50 »
Eto vidis, i ti si donijela predrasudu na osnovu mog imena da sam 'mala' a mozda sam i starija od tebe:) Ali to nije bitno. Hercegovci su strasni ljubavnici, odlicni ocevi, brizni muzevi..samo im treba potrefiti zicu!
Mozda mogu da im se primaknu Bosanci, ali ovi ostali ( Hrvati, Srbijanci, Lale, Makedonci....) nisu im ni blizu.
E kud stavi nick Klinka  :D e, al bez šale ne znam da li su strasni, ali su dobri očevi i solidni muževi, ako ti tako kažeš i ja se djelimično slažem. A što se tiče Srbijanaca pa i većina Bosanaca, naravno da se Hercegovcima ne mogu primaći, jer jedino kod Hercegovaca stoji deviza: DOK NAS SMRT NE RASTAVI...a kod Srbijanaca, DOK NAS PRVA PREPREKA NE RASTAVI  :) tako ti je to

Van mreže Klinka

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 15
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #10 poslato: 07.01.2009. 06:55:46 »
Pa taj mi nick nesto bio simpa. Nego Vladix, ti kao moderator imas uvid u ip adresu svakog racunara sa kog se salju poruke? Barem bi tako trebalo da bude...tako da, pretpostavljam, ti znas ko sa istog racunara koristi vise nick-ova :) jesam u pravu? Nesto mi djeluje kao da jesam. Ali ti iz moralne duznosti a i poslovne etike, heheehheh, to ne bi smjeo da odas...
Sa Srbijancima mozes kako hoces, a to nije nikome zanimljivo na duze staze. Nasi muskarci su muzevni i mislim da svoju funkciju u kuci vrlo solidno obavljaju:) Ne vole da im se zena suprotstavlja i da vodi "glavnu rijec", ali i sto bi bile blesave da to rade kada mogu kao carice da uzivaju u svojoj divnoj ulozi zene:) Ako tu postignu dogovor, one su mirne i srecne do kraja zivota. Tako da bi jednacina glasila ovako :
a) mlitavi Srbijanac (polumuskarac) + muskaraca, poglavica kuce
b) muzevan Hercegovac + nezna i pametna zena koja zna kada treba sta da kaze

Ali ovo nije bila tema..... heeheheh

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #11 poslato: 07.01.2009. 09:14:07 »
Nego Vladix, ti kao moderator imas uvid u ip adresu svakog racunara sa kog se salju poruke? Barem bi tako trebalo da bude...tako da, pretpostavljam, ti znas ko sa istog racunara koristi vise nick-ova :) jesam u pravu? Nesto mi djeluje kao da jesam. Ali ti iz moralne duznosti a i poslovne etike, heheehheh, to ne bi smjeo da odas...
Odakle ti sad to ? Ja kao administrator imam uvid u ip adresu, a šta ti je to? Ip adresa na teolu (provajder koga ti koristiš :) ) se mijenja na svaka 3-4 sata, tako da sa ip adresom ne mogu baš ništa. Sve što mogu da saznam je email, grad, provajder i otprilike kvart grada, ali ovo zadnje samo u nekim slučajevima. Ako mi neko pošalje poruku na email mogu otkriti i pravo ime pošiljaoca, al i tu ima velikih šansa da jednostavno ne uspije.
Nemam ja šta kome otkrivati niti me je ko pitao za tvoj nick :)

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #12 poslato: 07.01.2009. 12:05:12 »
najbolja kombinacija je brak izmedju hercegovke i srbijanca..moze ona da radi sto hoce, a to je kasnije kad joj dosadi veoma bitno, jedino u ovoj kombinaciji zena uziva 100%
ps. to "klinke" ne znaju ali znaju gospodje :udri:

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #13 poslato: 07.01.2009. 14:23:34 »
Ne vidim odkud takvo misljenje o Srbijancima... A osim toga nisu ovi nasi na Balkanu jedine nacije... I jos nesto, pod Hercegovcima se podrazumijevaju i Trebinjci, jel tako? A nesto njih ne raspoznajem u ovome muzevni, bla bla... Njih je vecina, i to ogromna vecina sminkera.... Tako da ti prica ne pije vodu...
A sto se tice Hercegovaca... Uzmi Stanka Samardzica, i njemu slicne, kojih ima mnogo samo sto to javno ne pokazuju kao on, pa pricaj o muzevnosti i slicnim s*anjima...
Poenta moje price je da i medju Srbijancima, i Bosancima, i Englezima, i Francuzima ima i jednih i drugih, i da ne mozes prihvatiti nekoga samo zato sto pripada jednoj od ovih grupa....



Sa Srbijancima mozes kako hoces, a to nije nikome zanimljivo na duze staze. Nasi muskarci su muzevni i mislim da svoju funkciju u kuci vrlo solidno obavljaju:) Ne vole da im se zena suprotstavlja i da vodi "glavnu rijec", ali i sto bi bile blesave da to rade kada mogu kao carice da uzivaju u svojoj divnoj ulozi zene:) Ako tu postignu dogovor, one su mirne i srecne do kraja zivota. Tako da bi jednacina glasila ovako :
a) mlitavi Srbijanac (polumuskarac) + muskaraca, poglavica kuce
b) muzevan Hercegovac + nezna i pametna zena koja zna kada treba sta da kaze

Ali ovo nije bila tema..... heeheheh

A sto se tice ovoga, znaci tebi je divno dopustiti da zavisis od nekoga citav zivot.... Pa ili si stvarno mnogo mlada, ili i nisi upoznala nikog i nista osim Bilece i Hercegovaca pa tako pricas...

Van mreže Klinka

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 15
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #14 poslato: 07.01.2009. 16:53:36 »
Pitanje se odnosilo na muski dio forumasa a ne na tebe i mene fan. Ukapirala sam tvoj nacin razmisljanja, a ti si toliko zapela za moj nick 'klinka' da od predrasude ne mozes da ga popustis. Opet ponavljam, to je samo nick...
Kada ti upoznas Srbijance, shvatices koliko su nasi zlatni.