Autor Tema: Dodikstan  (Pročitano 17933 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dejooo

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 21
  • Ugled: +8/-6
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #15 poslato: 13.01.2009. 00:54:51 »
MARŠ LUČARU, Ti si jedan obicni ma ti si Trebinjac fuj
Ko ti dozvoljava da se tako ponasas niti si neki moderator niti si odavno na forumu a glupiras se ko svi zajedno

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #16 poslato: 13.01.2009. 11:15:29 »
 ;D ;D ;D
« Poslednja izmena: 15.01.2009. 10:19:58 Veliki_strumpf »

Van mreže zajebi za to

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 81
  • Ugled: +16/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #17 poslato: 13.01.2009. 12:15:03 »
Ljudi ZAJEBITE *vaku priču i postove koje postavljaju raznorazni hadžibezi iliti hadžibegovi i svi provokatori...

U krajnjoj liniji on je ispunio svoj cilj da od 10 poslednjih postova 8 bude na njegovoj temi (uključujući i ovaj što ja pišem)
Ne trošimo se na gluposti i ne zatrpavajmo forum istim
POZDRAV
Neka je blagosloven onaj koji nema šta da kaže, a ipak ćuti.

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #18 poslato: 13.01.2009. 12:22:09 »
ej,momci iskulirajte ili saljite pp,jedan drugom.
hadzibeg je mnogo nizak igrac da se svi primate na njegove postove.
a sto se tice v,strumfa,samo udri ali prije nego pustis nesto u etar,razmisli,dovoljno si pametan da znas sta valj sta ne.
za sva hadzibegova sranja(postove),on nema nikakvu podlogu,zato ga moramo prosvjetliti i prosititi mu znanja,jer on vuce nase korjenove.
vjerujte mi to ga nejvise boli.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #19 poslato: 13.01.2009. 14:14:40 »
.kad brisete svoje postove kuda to vodi...neka nas bleji ovo ture onda i treba tako.
« Poslednja izmena: 15.01.2009. 12:17:08 road king »

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #20 poslato: 13.01.2009. 17:35:49 »
Da možemo naći nekog normalnijeg ''bošnjaka'', ovoga bi trebalo trajno banovati, ovako ga izgleda trpimo samo da ne bili ''jednonacionalni''. Realno govoreći da je neko od nas ovako provocirao konstantno godinu dana na njihovom sajtu bio bi već odavno trajno banovan.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Dodikstan
« Odgovor #21 poslato: 14.01.2009. 14:30:12 »
prije par mjeseci smo svi zaključili da sve što napiše u politici treba ignorisati, a džaba vama,  ...takav je hercegovački temperament, ne može da ne progovori i ne obrusi. šta ti on može reći, ne znamo ga, niti on zna nas, niti veze nemamo sa njim...mene uopšte ne nervira, al me nervira kad se neki lokalac toliko napali da mu tamo sve do 9 koljena, hadzibeg ipak bira riječi i tako dolazi do veće provokacije, jer nije fora reći "je*em ti mater" nego fora udariti po žici i po slaboj tački..... zato tako i coolirajte :)
« Poslednja izmena: 14.01.2009. 14:32:56 .:VLADIX:. »

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #22 poslato: 14.01.2009. 15:30:53 »
 Samo onaj koji se naučio vladati nad samim sobom, može biti gospodar vanjskim stvarima. ;D ;D ;D
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Dodikstan
« Odgovor #23 poslato: 14.01.2009. 18:31:52 »
Samo onaj koji se naučio vladati nad samim sobom, može biti gospodar vanjskim stvarima. ;D ;D ;D
pa da, reći će neki prolaznik da hercegovci ne znaju pametno odgovoriti

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #24 poslato: 14.01.2009. 20:50:30 »
Bravo Vladix-e! Ponajmladji si a bogami najpametniji. Ovi sto se loze samo dokazuju da ih to svrbi i da su isti ko i Hadzibeg. PA onda se trude da ga sto vise uvrijede, da mu se najebu majke Balijske, da ga podsjete na Srebrenicu itd. A najgore su im "guje u njedrima" pripadnici njihovog naroda koji ne dijele s njima nacionalisticki zanos i mrznju prema svemu sto nije srpsko.
E samo vi jasite moje vojvode, ne bi ja nesto s vama, radje bi osto kuci i igro igrice.

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #25 poslato: 15.01.2009. 01:09:37 »
  ;D ;D ;D
« Poslednja izmena: 15.01.2009. 10:19:10 Veliki_strumpf »

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Dodikstan
« Odgovor #26 poslato: 15.01.2009. 02:22:54 »
Koliko puta moram reći da ga ne branim, možda pričam korejanski.
Strumfe, ti si relativno nov član, a hadzibeg je tačno godinu dana stariji. Svi mi koji smo na forumu od početka znamo sve o njemu i naučili smo kako da se kontrolišemo, ti si jednostavno nasjeo na njegove provokacije i tako ispunio njegovu misiju da mu sve do 9 koljena neću reći šta. Misliš da je njega zaboljelo ono što si mu rekao? Misliš da si nešto sa onim uradio? Ja garantujem da nisi.
Ja to stvarno ne mogu gledati, izvini ali ne mogu, i ne nerviraj se nego se smiri i idi na teme u kojima ne učestvuje hadzibeg.
A ipak vrijeme je da više ne iskaljavamo nacionalnu mržnju po forumima, zarad svih normalnih bošnjaka, hrvata, ovih ili onih i pod broj 1 radi sebe. Za sve ostalo tu su privatne poruke  :)

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Dodikstan
« Odgovor #27 poslato: 15.01.2009. 02:32:36 »
I na kraju krajeva, ovaj sajt nije predstavljen kao iskaljivanje mržnje prema narodima ili prema već nečemu, jer za to postoji već jedan a reći ću direktno i koji  - bileca.org . Znači BILEĆAinfo nije PRVI sajt o Bileći, ali je PRVI PRAVI SAJT. Zašto pravi? - Zato što govori o bilećanima, a ne o nekim tamo x osobama.
Zato što predstavlja bilećane. Zato što ne zagovara nacionalnu mržnju (iako je na forumu prisutna, naravno forum su ljudi, forum je "demokratija" do granica mogućeg) i predstavlja Bileću.
E baš zato ovaj sajt treba, mora i može biti drugačiji jer ako budemo radili kao što oni rade po čemu će se razlikovati od gore pomenutog i po čemu ćemo se mi razlikovati ?
Bolje da diskutujemo o vedrijim temama, provodima, razvijanju bileće, idejama pa i kaladontu. Al stvarno od sada pa nadalje dajem riječ da bilo koja nova tema koja se otvori a bude upućivala na nacionalnu mržnju direktno će biti zaključana pa taman niko ne došao na forum i svi na mene "bajali". Jer na kraju krajeva bolje nikako ne diskutovati nego diskutovati o glupostima.

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #28 poslato: 15.01.2009. 10:00:51 »
Meni je interesantno sto neki razviju nesimpatiju, netrpeljivost i onda pokusavaju tu osobu da provociraju, vredjaju i pisu koje kakve gluposti, misleci da ce tako nesto postici. Verovatno samo oni znaju sta Laughing Zar nije mnogo bolje zaobici osobu koja ti nije potaman, nego se upustati u bilo kakvu konverzaciju. Ponekad se to zavrsi i kao monolog Laughing Ipak smo ovde zabave radi. Tuzno je kada je nekom ovaj kutak sve, pa pokusava sebe da istakne u prvi plan, ali to je vec druga tema i mozda bi spadala u "psihologiju licnosti". Wink ;D 8)
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #29 poslato: 15.01.2009. 10:14:43 »
 ??? ??? ??? hahahaha ma carevi ste, ;D ;D ;D. pridruzujem se deadu i idem u ilegalu