Autor Tema: Dodikstan  (Pročitano 17935 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #30 poslato: 16.02.2009. 05:42:30 »
Oooooohoho ,merhaba zundelji

Auuuuh vidim velika je diskusija i belaj ispao medju vama zundeljima

Moram iskreno da priznam da sam vrlo pozitivno iznenadjem istupcima presjednika VLADIXA i ZIDA

Cuo sam da se strumfeta raspucala i o srebrenici i o nozevima,ali da ste vi to sankcionisali

Vrlo mi je drago zbog ovog postupka,i znam da bi strumfetica bila vrlo sretna da ja sad spominjem nekakve Jasenovce ,itd,ali moracu joj odgovoriti da ja poticem iz jedne vrlo pobozne i postene familije i da se na njegovu veliku zalost necu spustiti na njegov superprimitivni nivo,mogu samo da mu kazem

BOG NENOSI OPANKE,IDE BOS,IDE SPORO,ALI STIGNE,ITEKAKO STIGNE DA NAPLATI,KAD,TAD

Ako meni nevjeruje neka pita popa Blagoju ako je ziv

Jos jednom ponavljam,iako mi je vrlo tesko da to prevalim preko usta,vrlo sam pozitivno iznenadjem postupcima VLADIXA i ZIDA i pozdravljam njihovu hrabrost da sankcionisu i kritikuju ovakve idiote


Uzdravlju bili zundelji

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #31 poslato: 16.02.2009. 10:18:08 »
Oohoo, merhabenzzziii...

Svaka budala ima svoje veselje......I svako veselje ima svoju budalu..... :D :D :D
« Poslednja izmena: 16.02.2009. 10:37:09 hud »
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #32 poslato: 16.02.2009. 13:40:43 »
Oooooo Hadži!!!! Pa đe si ti nema te sto godina. Ja se prepao da nam više nećeš ni dolaziti. Lijepo je vidjeti te kako se obraćaš u jednom malčice pristojnijem tonu, nadam se samo da to nije jednokratno, i da nije podstaknuto određenim natuknicama o tvom identitetu koje je ostavio veliki_štrumpf.

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #33 poslato: 16.02.2009. 17:35:53 »
Uf stvarno se loj osjeća... čim baneš na forum. :D Hm ovo što kaže SAF ovajput se ovaj nazovi beg pojavio u malo sofisticiranijem svjetlu ali ja mu ne vjerujem, dabogda da se prevarim. :'( (tako nam se mnogo puta desilo kroz istoriju sa njima taman im povjerujemo,kad ono jok...)
Meni samo nije jasno kako ovi pojedinci ne svate da svi oni koji napadaju ovog opsjednutog našim premijerom napadaju prije svega njegov psihički profil i njegove komplekse koje vrve iz njegovih postova, napadaju to više nego njegovu mladu naciju od deset ljeta.
Ja mislim da bi najbolje bilo i za njih(muslimane, bošnjake, ili ako su već promejnuli ime od mog zadnjeg konektovanja kako se zovu :) da ga ne puštaju medju svjet jer kakav utisak on može da ostavi !?

I još nešto da se razjasni ne odobravam diskriminaciju ni u kom slučaju! Namjerno to kažem jer Natašama Kandić ne možeš objasnit da nema potrebe ni za tom pozitivnom diskriminacijom. Ili zašto uklanjati postove nekih naših forumaša a hadžibega i njegove bljuvotine iste takve ako ne i gore ostavljati samo zato što je on pripadnik ovih ili onih, naš ili njihov !? Dakle isti aršin za sve ma ko oni nili ili kome pripadali ili ne pripadali: I STVARNO SE GNUŠAM NAD FABRIKOVANJEM SLIKE ŽRTVE I ŽRATVA koje nam se suptilno prišilo na forum. Još jednom suptilno!!!
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #34 poslato: 17.02.2009. 16:37:57 »
Ovaj hadzibeg stvarno ne odustaje.... :D :D :D  uporan momak svaka cast isto kao i sestra mu AMERA O.....A   koja je dugi niz godina zabavljala se samo sa SRBIMA ....pametna djevojka bila...cak nije mogla ni da odoli ni ozenjenim srbima...svaka cast za to ...

zato vise moj  AMERE  ne bleji vise ovuda.....  jedva cekamo da te *vidimo* kad posjetis svoju BILECU...................



zato ne zamjerajte nasem dragom hazdibegu..koliko god nas on mrzio  njegova draga seka ce nas jos vise voljeti............. :D :D :D
« Poslednja izmena: 17.02.2009. 16:39:50 road king »

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Dodikstan
« Odgovor #35 poslato: 17.02.2009. 18:02:57 »
 :D :D :D
« Poslednja izmena: 17.02.2009. 19:24:50 mrvica »

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #36 poslato: 17.02.2009. 18:14:57 »
  nek se on nadje u ovome  ;D
« Poslednja izmena: 17.02.2009. 18:18:41 road king »

Van mreže milozeks

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 102
  • Ugled: +87/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #37 poslato: 01.03.2009. 19:36:37 »

Citiram:

Profesora Šefika Pašića: "Proučavajući hercegovačke porodice naročito muslimanske, došao sam do interesantnih podataka i uopšte zaključaka. Ono što su davno tvrdili pojedini naučnici, to sam i ja ustanovio, da ogromna većina Hercegovine pripada SLOVENSKOM porijeklu. Od preko 3000 hiljade, proučenih muslimanskih porodica, svega pet-šest ima tursko porijeklo. Uopšte, i one porodice, koje su ranije pripadale drugim etničkim grupacijama, tokom vremena asimilirale su se sa Slovenima, kao što je slučaj sa vlaškim i albanskim plemenima, Turcima i ostalim. Sve ovo, kao i drugi momenti, govore da se radi o istom porijeklu i da su pojedine porodice različitih vjera, ustvari rod". Pašić dalje kaže: "Desilo mi se da su  u kafani sto pored mog sjedili jedan Zurovac sa Ramovićem". Na moju primjedbu da su se sastali rođaci i kahvenišu, obojica su bila začuđena i postavili su pitanje - Kako? Međutim, poslije se ispostavilo da su rođaci u četvrtom koljenu. Tada mi je Ramović rekao: „Sjećam se, pričalo se u našoj porodici, da je neki naš predak, primio islam, ali nisam znao kako se zvao. Uostalom, da je ovo tačno sad ćemo vam dalje ilustrovati primjerima koje je obradio Šefik Pašić i „čuvena” trebinjska porodica Resulbegovići (odigrala važnu ulogu u istoriji Trebinja i Ljubinja). Porijeklo vodi od Joza Burovića iz Herceg Novog. Njegov sin Mišo prešao je na islam i imao ime Mehmed, pa Resul (i po tom Resulbegović).
Još u 18. vijeku Stanislav Burović, obraćajući se Ibrahim-paši, naziva ga rođakom. Takođe poznate trebinjske porodice: Hadžihasanovići, Hadžiahmetovići i Hadžismajlovići, koje su ranije živjele u Herceg Novom, potiču od porodice Radovića (trgovačka porodica). Zbog odlaska braće na hadžiluk i po imenima dobili su prezimena Porodice Bekić, Baraković i Bećirević potiču od poznate porodice Brankovića (živjeli u blizini srednjovjekovnog grada Klobuka i župe Vrm). Prema predanju, neki se Salko oženio od Dakovića (Ljiljanom, kćerkom popa od Grahova i da su se po njemu nazvali Salkovići). Po drugoj verziji potiču od vlastelinske porodice Bogčila Korjenića, po kojima je čitavo područje oko Lastve dobilo ime. Istoga su porijekla Demirovići i Kapetanovići.

Moj rodjače,boli,boli istina... :D :D :D
« Poslednja izmena: 01.03.2009. 19:42:10 milozeks »
Pre cu biti JA nego ono sto vi volite!!!

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Dodikstan
« Odgovor #38 poslato: 02.03.2009. 00:00:38 »

Nisam mislio da se ukljucujem u ovu temu jer ce odmah da pljuste anti teme    " al ne lezi vraze"
sta je ustvari hadzibeg  ???

hadzibeg - (hadži/ hadžija - hodočasnik, musliman ali hriščanin koji je bio u  Meki ili Jeruzalemu)  ;)


A evo sta rade sa svojom najsvetijom knjigom
Bog neka im je u pomoci.
« Poslednja izmena: 02.03.2009. 00:02:57 pop »