Anketa

Da li ste za stranku Pokret za Bilecu?

Za(potrebna je takva stranka u Bileci,Bileca bi dosta dobila ako bi se stvorila ta stranka)
12 (92.3%)
Protiv(Mozemo i bez te stranke)
1 (7.7%)

Ukupno glasova: 13

Autor Tema: Pokrenimo Bileću  (Pročitano 13505 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenimo Bileću
« Odgovor #15 poslato: 22.01.2009. 19:43:34 »
Takodje mislim da bi se pokrenula Bileca treba malo raditi i na gradjanskoj psihi,jer mislim da i oni mogu da doprinesu pokretanju Bilece,a ne da jedva cekaju da umre komsiji krava pa da se smiju i bleje

Error prvo ozbiljno pisanije na ovu temu,..dobro si napisao probuditi svijest u naroda,..dati im do znanja da mogu da utiču na promjene, u Trebinju i Gacku ima Pokret za svoj grad (TREBINJE, GACKO), mislim da je u pitanju lokalna stranka, zar ne bi trebalo i u Bileći osnovati "Pokret za Bileću"

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenimo Bileću
« Odgovor #16 poslato: 22.01.2009. 21:47:16 »
Nisam neozbiljan samo kazem kako je,nego i ja sam vidio da ako ne budem poceo pratiti politiku necu nigdje stici,vidis da nam zivot od nje zavisi.A uz to ko su sve odbornici u skupstini to je vec neka druga prica,ima ljudi koji su zavrsili "dva fakulteta" a ne mogu posao dobiti,a ovi sto nemaju nego dva osnovne dobijaju mjesto u skupstini i sve dok tako bude tesko da ce se Bileca pokrenuti.Narod ko narod nema pametnijeg posla,pa mora gledati sta radi komsija i scime se radi komsija.
Hua,hua

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenimo Bileću
« Odgovor #17 poslato: 22.01.2009. 21:57:05 »
Samo da odmah kazem da ne bude zabune ja sam postavio ovu anketu nadam se da kreator teme glember nema nista protiv toga.Ljudi stalno govore kako bi trebala da se stvori ta stranka...naravno da treba.Tu stranku bi cinila omladina Bilece jedni mladi neikusni ali vrlo pametni ljudi!

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenimo Bileću
« Odgovor #18 poslato: 23.01.2009. 00:41:15 »
Nemam ništa protiv onoga što je dobro mada te nisam razumio da si ti kreator..vjerovatno si mislio na pokret za Bileću ja stvarno nisam upoznat,..činila bi je omladina ali bi morao postojati limit u godinama,.recimo 35-40, jer nije u pitanju omladinska već ozbiljna stranka,.naravno učeni ljudi, ljudi mladi puni ideja itd.

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenimo Bileću
« Odgovor #19 poslato: 23.01.2009. 02:53:30 »
Pokret za Bilecu (nemoguca misija) vec se oprobalo nesto slicno ali ima mali milion uslova,npr da bi se registrovali kao NVO treba vam par hiljada + neka kancelarija+neki racunar+telefon i ako sve te uslove ispunis opet si niko i nista se ne pitas. Opstinsko izdvajanje za NVO izadje odprilike 200km po organizaciji,ima tu par nekih sto dobiju mnogo vise ali su oni u sprezi sa vlasti. Da bi se osnovali kao politicka stranka treba mnogo vise sa tim da bi vam aktuelna vlast(nebitno sds ili snsd) podmetali noge na svakom koraku a u tome su mnogo bolji nego sto rade za dobro naroda. I zadnja stvar nase stranke su vrbovale 95% stanovnistva obecavajuci im svasta nesto tako da i ako bi imali i ono 5% glasova nebi se pitali nista.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Pokrenimo Bileću
« Odgovor #20 poslato: 23.01.2009. 04:45:44 »
trebali smo je mi sa foruma osnovati, ima nas dosta, ovi malo stariji, ozbiljniji i zajedno nešto odlučiti...kad se hoće sve se može

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenimo Bileću
« Odgovor #21 poslato: 01.02.2009. 22:52:05 »
Podrzavam, ovu ideju...
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.