Autor Tema: DEPILACIJA  (Pročitano 29688 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže sanja s

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 37
  • Ugled: +7/-7
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #30 poslato: 20.01.2009. 02:07:13 »
OHOOO PA IMATE I CASNU SESTRU BRE OVDE NA SAJTU  ccccccc.   SAMO MI JE JEDNO MILO EVO VEC DVA DANA I KONACNO SE POJAVI DEVOJKA U OVOJ
TEMI. MINI NEMOJ TI DA SE SEKIRAS ZA MENE VEC GLEDAJ SEBE. JA ZIVIM U BG I VRLO DOBRO ZNAM KAKO SE VASE DEVOJKE PONASAJU KADA DODU
NA FAKULTET OVDE. MENI PRICAS O BLUDU I NEMORALU A STA BIH TEK REKLA DA VIDIS SVOJE SUGRADJANKE NA DELU A VERUJ MI JA SAM IH GLEDALA
CAK ZAJEDNO UZIVALA SA NJIMA I TOGA SE NE STIDIM. TI SVOJU ZLATNU RIBICU CUVAJ ZA SEBE I DOBRO JE UTOPLI DA NE NAZEBE A MOJA JE UTOPLJENA
 NEMA ZIME ZA NJU.(((((   ALI POHVALE NA RACUN TEBE STO SE JAVI U OVOJ TEMI PA I KRITICKI NA KRAJU SVEGA.

  BIGGG CMOKKIICC    ZA  SVE KOJI ME PODRZAVAJU  .((((( cccc

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #31 poslato: 20.01.2009. 02:35:33 »
Kako bi reagovao, pa sta bi ja tu reagovao njen zivot neka radi sta hoce, a mene nervira sto cure citav zivot glume pa mogu bar na chatu biti iskrene, a ovo je toliko bezazlena tema da nevidim sto tako reagujes,pa moras i ti imati gresne misli... ajde sada fino otvori dusu pa nam sve priznaj,Bice ti lakse

Van mreže mini

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 21
  • Ugled: +5/-2
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #32 poslato: 20.01.2009. 03:16:55 »
Sanjica i ja smo dvije razlicite osobe. Ja nju uopste ne kritikujem, vec, ponavljam po stoti put, savjetujem da samo cuva svoj id da joj se ne bi desilo da je ljudi gledaju onako kako je ostavila prvi utisak. Stvari koje oni radi, i kako kaze "ne stidi se", ja ne sanjam ni u snu, jer sam totalno drugi tip osobe. Uopste je ne osudjujem, cura moze da radi sta god hoce- njena stvar. Muskarci joj se dive do odredjene tacke, a posle ce da je pljunu i pogaze. Ne znam koliko Sanja ima godina, ali to tako ide u zivotu.
Sanja, ne nazivam te kurvom, ali si sama rekla da imas odnos istovremeno sa tri,cetiri osobe, da ti je to ok i da se ne stidis toga. To je bila vrlo profesionalna izjava...to ne moze svako.

Mene samo zanima koliko ti imas godina?

Van mreže dejooo

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 21
  • Ugled: +8/-6
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #33 poslato: 20.01.2009. 03:20:33 »
DOBro nas lozis ali ne mozete mene zajebat.Neka se nesto desava.

Van mreže mini

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 21
  • Ugled: +5/-2
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #34 poslato: 20.01.2009. 03:22:01 »
A sta tebi sada nije jasno?

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #35 poslato: 20.01.2009. 03:25:02 »
A nek te nebrine to je samo Dejo, on ti je vako malo namcor, ne obaziri se

Van mreže dejooo

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 21
  • Ugled: +8/-6
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #36 poslato: 20.01.2009. 03:25:09 »
Meni je sve jasno jer ste ti i sanja iste osobe.Vidi se iz aviona.

Van mreže mini

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 21
  • Ugled: +5/-2
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #37 poslato: 20.01.2009. 03:30:43 »
Ok, to je tvoje misljenje.

E sada kada sam situaciju dovela u red idem da spavam, a do ujutro zelim da vidim da je neko postavio neku interesantnu i pristojnu temu na koju svi mozemo da diskutujemo.

Laku noc,

vasa mini :)

Van mreže dejooo

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 21
  • Ugled: +8/-6
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #38 poslato: 20.01.2009. 03:32:08 »
A jooooooooooooooj bilecani ako ovo prodje kod vas onda ste budale nevidjene.

Van mreže mini

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 21
  • Ugled: +5/-2
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #39 poslato: 20.01.2009. 03:35:13 »
Dejo dajem ti priliku da nam pokazem do ujutro koliko si duhovit i pametan mladic. Pitate se gdje su nestali ljudi, a prazna slama ne prestaje da se mlati.
Evo Deki, da te vidimo!

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #40 poslato: 20.01.2009. 03:35:59 »
 A sta ce crni Dejo opet suva k***a nocas, ma ni kisa da pane, e jebi ga tuzan je zivot njegov, sada ga opet u ruku kao sto si navikao, kada je Dejo bio mali bio je toliko ruzan da se djeca nisu htjeli igrati sa njim i njegovi roditelji odluce da mu kupe cuka, a cuko ko cujo nece ni on te se iskupise pametne glave iz dejovog sela i odlucise da mu svezu cevap oko vrata. svi kerovi u tb su ga prihvatili i ziveo je srecno do kraja zivota ;D ;D ;D

Van mreže dejooo

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 21
  • Ugled: +8/-6
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #41 poslato: 20.01.2009. 04:09:39 »
A sta ce crni Dejo opet suva k***a nocas, ma ni kisa da pane, e jebi ga tuzan je zivot njegov, sada ga opet u ruku kao sto si navikao, kada je Dejo bio mali bio je toliko ruzan da se djeca nisu htjeli igrati sa njim i njegovi roditelji odluce da mu kupe cuka, a cuko ko cujo nece ni on te se iskupise pametne glave iz dejovog sela i odlucise da mu svezu cevap oko vrata. svi kerovi u tb su ga prihvatili i ziveo je srecno do kraja zivota ;D ;D ;D
Da si malo fijuuu to sam znao , ali da su ti ovako glupe priče nisam .

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #42 poslato: 20.01.2009. 11:28:44 »
Dejo dajem ti priliku da nam pokazem do ujutro koliko si duhovit i pametan mladic. Pitate se gdje su nestali ljudi, a prazna slama ne prestaje da se mlati.
Evo Deki, da te vidimo!

Iz ovih tvojih postova Mini imam utisak da si neka veoma ozbiljna cura, steta sto se nisi prijavila kad je bila
 aktuelna GLOBALIZACIJA  i  SVJETSKA FINANSIJSJA KRIZA kao teme , mislim da ti je tamo bilo mijesto,
a i dosadile su nam lazne MAJKE TEREZE, bar je ova SANJA otvorena i sta je boli neka stvar ionako je niko nezna.

 Sanjice samo nastavi   :hello2: :hello2: :hello2:

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #43 poslato: 20.01.2009. 18:27:01 »
OHOOO PA IMATE I CASNU SESTRU BRE OVDE NA SAJTU  ccccccc.   SAMO MI JE JEDNO MILO EVO VEC DVA DANA I KONACNO SE POJAVI DEVOJKA U OVOJ
TEMI. MINI NEMOJ TI DA SE SEKIRAS ZA MENE VEC GLEDAJ SEBE. JA ZIVIM U BG I VRLO DOBRO ZNAM KAKO SE VASE DEVOJKE PONASAJU KADA DODU
NA FAKULTET OVDE. MENI PRICAS O BLUDU I NEMORALU A STA BIH TEK REKLA DA VIDIS SVOJE SUGRADJANKE NA DELU A VERUJ MI JA SAM IH GLEDALA
CAK ZAJEDNO UZIVALA SA NJIMA I TOGA SE NE STIDIM. TI SVOJU ZLATNU RIBICU CUVAJ ZA SEBE I DOBRO JE UTOPLI DA NE NAZEBE A MOJA JE UTOPLJENA
 NEMA ZIME ZA NJU.(((((   ALI POHVALE NA RACUN TEBE STO SE JAVI U OVOJ TEMI PA I KRITICKI NA KRAJU SVEGA.

  BIGGG CMOKKIICC    ZA  SVE KOJI ME PODRZAVAJU  .((((( cccc
sanja s, bez obzira što si pripadnica nježnijeg pola, moram da te zamolim da isključiš CAPS LOCK!!!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: DEPILACIJA
« Odgovor #44 poslato: 20.01.2009. 20:56:10 »
Ne znam, to je kao cokolada i kakao. Ili kao Hegel i Kant? sve ima svoje drazi.
Nije losa ni vunovlacara samo ako se drzi cista. KAd je obrijana onda joj fali nesto od identiteta, suvise je bezlicna.
Ali nemojte da me pogresno shvatite. Smrtni sam protivnik ostavljanja onih nekih "bradica" i drugih aplikacija. Znaci ili-ili.