Društvo > Ljubav

PRIVATNE ZURKE

(1/4) > >>

sanja s:
OBOZAVATE LI PRIVATNE ZURKE PO STANOVIMA I DA LI NA NJIMA IDETE DO KRAJNOSTI?!!!!
JEDNOM PRE DVE GODINE BILA SAM NA ZURAJI KOD FRENDICE I PROSLAVLJALI SMO NJEN 18 RODJENDAN! MA BRE TOLIKO SMO SE UROKALE DA SAM SE SUTRA DAN PROBUDILA U KREVETU ZAJEDNO SA TRI DECKA I NARAVNO SVI SMO GOLI BILI. MALO ME BLAM BIO PRVA DVA DANA A KASNIJE KADA SAM SE PRISETILA
UZITKA KOJI SU MI PRUZILI SVE IM JE BILO OPROSTENO I NASTAVILA SAM NARAVNO DA IDEM NA ZURAJE KOD MOJE NAJ FRENDICE.((((((

DA LI VI U HERCEGOVINI PRAVITE TAKVE ZURAJE I DA LI SAM DOBRO DOSLA KOD VAS U BILECU NA JEDNU TAKVU ZABAVU.((((( NARAVNO VODIM I MOJU NAJ FRENDICU!!!!!!!!!!!!!!

CMOK ZA SVE!

road king:
naravno da pravimo i vazda si dobro dosla......... :D :D :D :D   

samo ih povedi sto vise......... ;D

VLADIX:

--- Citat: sanja s  19.01.2009. 18:17:38 ---JEDNOM PRE DVE GODINE BILA SAM NA ZURAJI KOD FRENDICE I PROSLAVLJALI SMO NJEN 18 RODJENDAN! MA BRE TOLIKO SMO SE UROKALE DA SAM SE SUTRA DAN PROBUDILA U KREVETU ZAJEDNO SA TRI DECKA I NARAVNO SVI SMO GOLI BILI. MALO ME BLAM BIO PRVA DVA DANA A KASNIJE KADA SAM SE PRISETILA
UZITKA KOJI SU MI PRUZILI SVE IM JE BILO OPROSTENO I NASTAVILA SAM NARAVNO DA IDEM NA ZURAJE KOD MOJE NAJ FRENDICE.((((((

--- Kraj citata ---
e ovakve teme obožavam  :D :D :D :D
detektovana smizla broj 2  :)

sanja s:
 SVAKA CAST NA ISKRENIM ODGOVORIMA I HVALA UNAPRED  $$$$$$    ALI ZASTO MI STRUNFIC NIJE NISTA ODGOVORIO   .(((((   SMRC SMRC

road king:

--- Citat: sanja s  19.01.2009. 23:21:57 --- SVAKA CAST NA ISKRENIM ODGOVORIMA I HVALA UNAPRED  $$$$$$    ALI ZASTO MI STRUNFIC NIJE NISTA ODGOVORIO   .(((((   SMRC SMRC

--- Kraj citata ---

Ma stidan ti je on , sacekaj dok cugne koju........... ;D ;D ;D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju