Društvo > Ljubav

PRIVATNE ZURKE

<< < (3/4) > >>

sanja s:

--- Citat: mini  20.01.2009. 02:18:57 ---Vidim da si profi- znaci nema zime za tebe:) Samo naprijed!

--- Kraj citata ---

STA TI ZNACI TO PROFI MINI??  MISLIMO LI NA ISTO MOZDA?? JEL ME TAKO NAZIVAS ZBOG MOJA DVA TRI OTVORENA POSTA??
STVARNO SE VISE NE CUDIM OVIM DOBRIM MOMCIMA KOJE SAM JUCE UHVATILA U RAZGOVORU NA CATU KADA SU PRICALI DA SLABO IMA DEVOJAKA I NJIHOVIH TEMA. MISLIA SAM DA SE SALE I ZBOG NJIH SAM SE I UKLJUCILA NA OVAJ SAJT MISLECI DA SU SVI KUL KAO ONI, ALI STANJE IZGLEDA POTPUNO DRUGACIJE. PRVA DEVOJKA STO SE POJAVILA I DA ME NAZOVE KURVOM. TO STVARNO NIJE KUL SA TVOJE STRANE. USTVARI OVDE SAM SE UPOZNALA SA PAR MOMAKA A DA LI SI TI MOZDA NEKI ADMINISTRATOR ILI KRITICAR OVOGA SAJTA PA ME TAKO OTVORENO NAPADAS? AKO JESI JA SE VISE OVDE NECU POJAVLJIVATI I UNOSITI RAZDOR MEDU VAS.SAMO SAM BILA OTVORENA I NISTA DRUGO.

hud:
Razdor, medju nas?ha,ha,ha ;D

Eto ode, a taman se nesto pocelo desavati ;D

fan:
Necu da komentarisem temu... Ni da vrijedjam onoga ko je otvorio... Ali bih te zamolila da pises malim slovima...jer nema potrebe da vices...

sanja s:

--- Citat: fan  20.01.2009. 13:59:13 ---Necu da komentarisem temu... Ni da vrijedjam onoga ko je otvorio... Ali bih te zamolila da pises malim slovima...jer nema potrebe da vices...

--- Kraj citata ---

devojcice lepo sam se izvinula momcima na mom nehatu sto  nenameravam tebi jer vidim iz tvoje poruke sa kojom arogantnoscu ulazis u ovu temu.
ako te oci bole sto ja kucam velikim slovima uzmi sebi manju dioptriu pa stavi kada budes citala moje poruke. cccccccccccc

hud:

--- Citat: sanja s  20.01.2009. 23:04:52 ---
--- Citat: fan  20.01.2009. 13:59:13 ---Necu da komentarisem temu... Ni da vrijedjam onoga ko je otvorio... Ali bih te zamolila da pises malim slovima...jer nema potrebe da vices...

--- Kraj citata ---

devojcice lepo sam se izvinula momcima na mom nehatu sto  nenameravam tebi jer vidim iz tvoje poruke sa kojom arogantnoscu ulazis u ovu temu.
ako te pak bole sto ja kucam velikim slovima uzmi sebi manju dioptriu pa stavi kada budes citala moje poruke. ccccccccccc

(ako te pak bole)... ;D ;D ;D
[/quot
Nedaju se ove nase...
--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju