Društvo > Ljubav

NAJLEPSA POZA

(1/7) > >>

sanja s:
  KOJU POZU U SEKSU NAJVISE VOLITE I UPRAZNJAVATE
OVO JE TEMA ISKLJUCIVO ZA MUSKI DIO POPULACIJE POSTO SAM VIDELA DA ZENSKI DIO SAMO KRITICKI ULAZI U MOJE TEME
 MOJI DRAGI HERCEGOVCI DA VIDIM VASE MISLJENJE I DA I MI BEOGRADJANKE SAZNAMO STA PALI KRSNE HERCEGOVCE.((((((

sanja s:
evo ja koja sam otvorila da zapocnem.najvise uzivam u tkz.  doogie stylu a muskarac treba da bude veoma aktivan do samoga kraja i to je to.
da samo napomenem nesto sto me mini upozorila, nema potrebe da se trudite da saznate ko sam,ja cu se vrlo rado predstaviti nekima od vas kada dodem u vas lepi gradic a neke naravno iskulirati.prema tome razdaljina je velika i nema potrebe za otkrivanjem moga identiteta.kao sto onaj decko rece u jednom postu ja sam samo jedna sanja od 50000 sanja. ccccccccc nemojte da mislite da sam ono sto me mini nazvala,verujte da nisam a neki ce se i sami uveriti,to sto sam otvorena znam da je mana ali bar me niko ne poznaje ovde i kao sto strunfic rece otvorila sam se do kraja jer me zanima vase misljenje.

zid:
meni je 69-ka - mama!

sanja s:
ne mogu da verujem da je samo ovaj decko odgovorio od juce u ovoj temi, hercegovci zar se stidite toliko??

velika pussaaaa za clana zid sto je probio led u ovoj temi!!!   nadam se da ce i drugi krenuti njegovim stopama
pa dajte bre ne moze vas niko ugristi za kompom   oslobodite se, ja imam potpuno drugacije misljenje o vama barem poznavajuci ovde u begisu par hercegovaca sa kojim sam imala lepe avanturice i koji se nisu libeli nicega.(((((cccccc

road king:
Ma svaka je dobra kad je dobra riba  :D :D :D  a ona tvoja najbolja   ;D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju