Anketa

Vjerujete li u ulicne trke

ne
2 (50%)
da
2 (50%)
neznam nista o tome
0 (0%)
cuo sam nesto
0 (0%)

Ukupno glasova: 4

Autor Tema: Kontrola saobracaja u Bileci  (Pročitano 18232 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #15 poslato: 21.01.2009. 16:33:42 »
Ko vozi po 150 da ga nisu zaustavil??            Pola BIleckih auta nemoze ni nagurati 100 a kamoli 150  :D :D :D
Kad bi ispravnost i regularnost vozila gledali vise od 50 % ne bi smjelo da se vozi. Pa je li sav otpad iz evrope nama prodat dok je bio aktuelan DO.
Tamo u Njemackoj ili Italiji krene covjek da preda auto na otpad ..susretne ga nas sreco i ovaj mu ga pokloni da ne bi placao otpadu nakanadu zato sto ostavlja auto kod njih. Ovaj nas ga doveze ovamo proda 500-1000 eura nekom , a ovaj sto ga je kupio sav sretan i hvali se kako je uzeo dobra kola ;D ;D.
slazem se sa svim sto si napisao osim sa jednim voze cak i 200 svaku vece se skoro odvijaju ulicne trke neznam imas li mogucnosti da to posmatras ali ja skoro svako vece to gledam iz stana i nemogu cudom da se nacudim  :o

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #16 poslato: 21.01.2009. 17:10:11 »
Neznam ti ja to care ,slabo sam ti kad sjedao za volan,znaju to mnogi,pogotovo sto se tice brzine ...na nju sam ti pravo alergican....
A i cuo sam da je Bileca u zadnje vrijeme postala kao iz filma BRZI I ZESTOKI...svaku noc ulicne trke...tokio drift.... :D  i ostalo......
Samo neznam ko bi mogao da glumi VIN DIZELA  ... mozda RISTO JOKANOVIC....a PAULA WALKERA.... VELE MILOJICIN zvani SEF....posto i on bomba kao i ti...

pozdrav
« Poslednja izmena: 21.01.2009. 17:23:22 road king »

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #17 poslato: 21.01.2009. 17:21:37 »
Neznam ti ja to care ,slabo sam ti kad sjedao za volan,znaju to mnogi,pogotovo sto se tice brzine ...na nju sam ti pravo alergican....
A i cuo sam da je Bileca u zadnje vrijeme postala kao iz filma BRZI I ZESTOKI...svaku noc ulicne trke...tokio drift.... :D  i ostalo......
Samo neznam ko bi mogao da glumi VIN DIZELA  ... mozda RISTO JOKANOVIC....a PAULA WALKERA.... VELE MILOJICIN zvani SEF....posti i on bomba ko i ti...

pozdrav
Dobro ako ti tako mislis  nemam vise komentara  :zvizduk:

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #18 poslato: 21.01.2009. 17:27:16 »
Ama bolan sta ja tako mislim......je li mislis da sam rastao negdje na grani, pa da mi ti kazes sad ovde preko neta ,da se u Bileci odrzavaju ulicne trke i vozi 200 na sat.......smijesno........

Van mreže srećko

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 9
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #19 poslato: 21.01.2009. 17:48:17 »
sigurno treba izvršiti kontrolu saobraćaja...dok god se saobraćaj odvija sve je ok-j..ne bi valjalo da se odvija ometano

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #20 poslato: 21.01.2009. 18:24:32 »
Ama bolan sta ja tako mislim......je li mislis da sam rastao negdje na grani, pa da mi ti kazes sad ovde preko neta ,da se u Bileci odrzavaju ulicne trke i vozi 200 na sat.......smijesno........
Raspitaj se samo malo po gradu pa ces vidjeti cak se neke pare ulazu na trkace nisu neki ulozi po 50 km ja ti ozbiljno to govorim mozda ne 200 ali 120-150 sigurno pa zar ti licim na nekog neozbiljnog sa svojih 35 godina znam da to tebi izgleda nemoguce na prvi mah ni ja nisam u to vjerovao ali sam se uvjerio preko nekih vozaca koji su i ucestvovali i kladili se na neke Ako su mene lagali i ja lazem vas ali sto sam vidjeo svojim ocima to je istina auta voze tom brzinom(120-150) skoro svaku noc pa bilo to smijesno ili ne ali tako ti je :(
« Poslednja izmena: 21.01.2009. 18:26:07 pop »

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #21 poslato: 21.01.2009. 18:50:37 »
haha kakve bolan ulicne trke, nidje veze pa za to bi znala citava Bileca da je istina,

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #22 poslato: 21.01.2009. 20:11:41 »
haha kakve bolan ulicne trke, nidje veze pa za to bi znala citava Bileca da je istina,
Dobro nije istina :zvizduk:

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #23 poslato: 21.01.2009. 21:28:19 »
Ma bola da prodje neko 80 pored benzinske zakuco bi se u Fles a ne po 150, pa svaku bi noc bilo po 5 mrtvih
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #24 poslato: 21.01.2009. 21:37:07 »
Ma bola da prodje neko 80 pored benzinske zakuco bi se u Fles a ne po 150, pa svaku bi noc bilo po 5 mrtvih
E bas si vozac  :zvizduk:Koji Fles Pa gdje zivis ti  :zvizduk:
« Poslednja izmena: 21.01.2009. 21:38:59 pop »

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #25 poslato: 21.01.2009. 21:37:55 »
Ma bola da prodje neko 80 pored benzinske zakuco bi se u Fles a ne po 150, pa svaku bi noc bilo po 5 mrtvih
E bas si vozac  :zvizduk:

Ne nego si ti...
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #26 poslato: 21.01.2009. 21:41:03 »
pa ja i nisam ;D ;D ;D ;D tu se malo usporava od benz-do nikea  :zvizduk:

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #27 poslato: 21.01.2009. 21:46:47 »
A zivim u ulici u kojoj je troje poginulo i petoro,sestoro ostalo dozivotni invalidi upravo u saobracajnim nesrecama.I kroz tu ulicu vise nema nikakvih trka.A gdje i odakle ti gledas te ulicne trke stvarno ne znam...
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #28 poslato: 21.01.2009. 21:53:50 »
A zivim u ulici u kojoj je troje poginulo i petoro,sestoro ostalo dozivotni invalidi upravo u saobracajnim nesrecama.I kroz tu ulicu vise nema nikakvih trka.A gdje i odakle ti gledas te ulicne trke stvarno ne znam...
Mora da zivimo u istoj ulici a mozda se i poznajemo ::)sto je  najerovatnije pa ja svaku noc vidim barem 2-3 budale kako voze nenormalnom brzinom :( trnutno je prosao sleper KES pa barem 80)

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #29 poslato: 21.01.2009. 21:58:56 »
A zivim u ulici u kojoj je troje poginulo i petoro,sestoro ostalo dozivotni invalidi upravo u saobracajnim nesrecama.I kroz tu ulicu vise nema nikakvih trka.A gdje i odakle ti gledas te ulicne trke stvarno ne znam...
Mora da zivimo u istoj ulici a mozda se i poznajemo ::)sto je  najerovatnije pa ja svaku noc vidim barem 2-3 budale kako voze nenormalnom brzinom :( trnutno je prosao sleper KES pa barem 80)

Trebas uzeti u obzir da ti po noci voze pijani i brzina od 150 bi bila i suvise opasna po njih i bio bi neki udes sigurno, a hvala Bogu odavno ih nema u toj ulici
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.