Društvo > Ljubav

šta ste noćas sanjali

<< < (3/4) > >>

gembler:

--- Citat: fan  22.01.2009. 23:21:38 ---Imala sam nocne more, kratko i jasno...  :'( :'(
Sanjam svog dragog kako igra sa jednom djevojkom...ja se okrenem i odem...i on potrci za mnom... >:( >:( >:(
Da vjerujem u snove, tacno bi se istraumirala....

--- Kraj citata ---

ti si podsvjesno ili svjesno ljubomorna,..opusti se šta i ako te prevari vratiće ti se još bolji, kod muškaraca je u pitanju samo sex,..bar u većini slučajeva...ja sam jedno vrijeme studirao psihologiju..na vrijeme prestao , zamalo da završim na psihijatriji :)

fan:

--- Citat: gembler  23.01.2009. 00:47:04 ---
--- Citat: fan  22.01.2009. 23:21:38 ---Imala sam nocne more, kratko i jasno...  :'( :'(
Sanjam svog dragog kako igra sa jednom djevojkom...ja se okrenem i odem...i on potrci za mnom... >:( >:( >:(
Da vjerujem u snove, tacno bi se istraumirala....

--- Kraj citata ---

ti si podsvjesno ili svjesno ljubomorna,..opusti se šta i ako te prevari vratiće ti se još bolji, kod muškaraca je u pitanju samo sex,..bar u većini slučajeva...ja sam jedno vrijeme studirao psihologiju..na vrijeme prestao , zamalo da završim na psihijatriji :)

--- Kraj citata ---

Svjesno, itekako svjesno  ;D ;D al ovo previse dugo traje da bi bio samo sex u pitanju....   8) 8) 8)

gembler:
okreneš se malo više sebi i svom fizičkom izgledu, ne pokazuj da ti je baš toliko stalo do njega, mistikuj neke stvari, budi zagonetna, kad mu zagolicaš maštu stvari će se okrenuti

mrvica:
"Sinoc, mala, cudan san sam usnio Oruzje skriveno u sijenu i zamak sto je gorio "

gembler:
tek sada se sjetih da sam noćas imo prave more, vjerovatno rezultat jače prehlade :'(

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju