Društvo > Ljubav

TIP IDEALNE ZENE

<< < (3/4) > >>

Hercegovac77:
"Nema prave(idealne) sve su krive!!!" Ne mogu da se sjetim iz koga je ovo filma, ali je definitivno na mjestu.

Najbliza "idealnoj" je mozda ona cije su mi mane prihvatljive...a svaka vrlina na to dodaje po jedan plus.

road king:

--- Citat: mini  22.01.2009. 00:13:30 ---Hehehehe, ma neka, ja vise volim normalne i prizemne...Eto tebi Sanjica- mislim da biste bili super par:)

--- Kraj citata ---

Pa i ja mislim da bi mi dobro legla  :D :D :D     ... a ja kao po tebi nisam normalan i prizeman je li? 
Fino u naslovu ove teme pise IDEALAN TIP ZENE i ja sam dao svoj post kakva je to zena za mene.........

a  mozda  bi se tebi vise svidjelo da sam napisao    MRSAVA,NIKAKVA,RAVNA KO DASKA,DJELIMICNO RUZNA  AKO NE I SKROZ...PRIGLUPA a MOZE I GLUPA...
CANGRIZAVA, KRITICARKA sto rece ova sanja.... itd..  jer bi onda vjerovatno vidjela da imas sanse kod mene  a posto sam napisao sasvim drugo uvidjela si da si ispala u samom startu... :D :D :D  e stacu ti ne volim cangrizala...................

road king:
Osta MINI bez teksta  :P :P :P   ......... Znate li onu -  ko poj*o  gov.o neka suti.... :D :D :D

mini:
 Nisi mi zanimljiv jer ne znas da se salis ...

road king:

--- Citat: mini  22.01.2009. 20:42:38 --- Nisi mi zanimljiv jer ne znas da se salis ...

--- Kraj citata ---

U pravi si zato nemoj da se salis sa mnom............. :D :D :D    :P :P :P

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju