Autor Tema: Narkomanija u Bileci  (Pročitano 13400 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Narkomanija u Bileci
« poslato: 25.02.2009. 01:44:05 »
Postao je veliki problem u nasem gradu ,sve veci broj omladine koristi opojne droge od kojih je  najzastupljenija Marihuana: trava, gandža, vutra, džoint (ova droga ima preko 150 uličnih imena u cijelom svijetu).   Koristi se kao opustajuce ili stimulativno sredstvo

Kako pomoci Bileckoj omladini ?
Kako apelovati na policiju  da poboljsa kontrolu na ulicama,racije u kaficima i sl.

Ako postoji tema ja se izvinjavam odmah je brisite
« Poslednja izmena: 25.02.2009. 23:13:22 pop »

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #1 poslato: 25.02.2009. 22:39:59 »
 Navod "Kako apelovati na MUP da poboljsa kontrolu na ulicama,racije u kaficima i sl."
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D >:( >:(
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #2 poslato: 25.02.2009. 23:53:48 »
E zamisli sta ono mlati.....mora da je pandurov sin ..... :D :D :D :D :D

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #3 poslato: 26.02.2009. 00:01:58 »
E zaboravih napisati.. kaze POP racije...kakve bolan racije kad i ovako nema nikog ni na ulici ni u kaficima...radnim danima kao da je uveden policijski cas ..poslije osam na prste mozes izbrojati narod u gradu i kaficima..a ti POP-e mlatis tuda o kojekakvim racijama...
nego reci ti meni jesi ti uopste poceo izlaziti u grad ikako ili se samo ovuda prikrivas i lazes sam sebe pa ovako mlatis.... 8)

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #4 poslato: 26.02.2009. 00:18:10 »
E zamisli sta ono mlati.....mora da je pandurov sin ..... :D :D :D :D :D

 :udri:   :happy1:   Pa jel ti stvarno neznas ko sam ja ?????????????????????

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #5 poslato: 26.02.2009. 00:22:38 »
E zaboravih napisati.. kaze POP racije...kakve bolan racije kad i ovako nema nikog ni na ulici ni u kaficima...radnim danima kao da je uveden policijski cas ..poslije osam na prste mozes izbrojati narod u gradu i kaficima..a ti POP-e mlatis tuda o kojekakvim racijama...
nego reci ti meni jesi ti uopste poceo izlaziti u grad ikako ili se samo ovuda prikrivas i lazes sam sebe pa ovako mlatis.... 8)

Ko je spomijao radne dane ?
Nisam jos poceo izlaziti neda mi zena  :udri:

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #6 poslato: 26.02.2009. 00:31:36 »
Navod "Kako apelovati na MUP da poboljsa kontrolu na ulicama,racije u kaficima i sl."
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D >:( >:(

Sta  >:( >:(   :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
   Krivi navod"              koje si ti vjere da mi je znati , da nisi sa Jamajke ili Kolumbije kakva ti je to slika ?

Ako ti tema ne(odgovara) nemoj je posjecivati idi po drugim postovima pa ispravljaj greske u pravopisu  :-X



Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #7 poslato: 26.02.2009. 11:00:13 »
ja sam čup da u Kolumbiji prave pravu pravcatu drogu, i da tamo teba otići sa milicijom  :o
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #8 poslato: 26.02.2009. 12:22:56 »
ja sam čup da u Kolumbiji prave pravu pravcatu drogu, i da tamo teba otići sa milicijom  :o

 :D :D :D

Van mreže denis

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 1
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #9 poslato: 26.02.2009. 12:37:49 »
ko dila u bileci

Van mreže dead

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 281
  • Ugled: +27/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #10 poslato: 26.02.2009. 16:03:20 »
sve veci broj omladine koristi opojne droge
[/quote]Nisam znao da postoje  i neopojne droge,baš ti hvala na obavještenju.Ja sam mislio da su sve onomoone opojne ;D.Ove neopojne valjda dođu ko bezalkoholno pivo :D.Pozdrav za sve ljubitelje biljke Indica sativa :guitar:

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #11 poslato: 26.02.2009. 17:06:20 »
ja sam čup da u Kolumbiji prave pravu pravcatu drogu, i da tamo teba otići sa milicijom  :o

Pa naravno tu mafiju treba iz korjena posjeć....
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #12 poslato: 26.02.2009. 18:09:37 »
Stanite ljudi nije pop desetogodišnjak njegovi postovi i ponašanje  na forumu tako izgledaju.( da se ne uvrijede ovi mlađi članovi čiji su postovi znatno drugačiji )  Stvarno se iz postova dotičnog može zaključiti ili da ne živi u Bileći ili da nema veze sa stvarnošću.
Priča o racijama kao suštinskom metodu riješavanja narkomanije !? Pa ljudi moji ova pojava je sa znatno dubljim korijenima i uzrocima u našem gradu i društvu uopšte.. Ako ništa bar su ona dva crvena sektaša Marks i Engels dobro rekli da je korijen svega u proizvodno socijalnoj osnovi društva. Ako na to dodamo i nakaradni sistem vrijednosti dobijamo mnogo kompleksniju sliku problema. Valjda je to u mogućnosti da skonta ovaj dotični. Pa zna li on da nezaposlenost, socijalne neprilike, slaba porodica, prouzrokukju negativne pojave od kojih je jedna i narkomanija.Je li se zapitao pop kakva se to alternativa nudi omladini u Bileći, ako se iz toga izuzme guslarsko veče!? Kakva su dešavanja kakav je kulturni ili nažalost ono malo što je ostalo od sportskog života u Bileći. Pita li se pop kolko ima radnih mjesta za omladinu, ma ne po popu to se sve može riješiti "racijanjem" i sličnim metodama.(naravno ne želeći pri tom nikako da nekog pravdam ili mu se mješam u njegov lični izbor šta da radi sa samimi sobom.) I ko to da racija. Pa i sam ministar unutrašnjih poslova  RS je rekao  da se prvo mora raskrstiti sa krimigenim strukuturama unutar same policije na teritoriji RS. E sad da li je to nemoguća misija!? To zna samo pop. Svi mi znamo kakva je murija  ima časnih i poštenih  i obrazovanih i sposobinih ljudi ali bogami i onih drugih koji to nisu i koji bi vjerovatno voljeli da probleme riješavaju kao i ti, i sve je to javna tajna koju svak zna. Drugo u Bileći se zna da su svi rođaci, prijatelji. kumovi kolko se samo tu propusta dešava kod plavih  ali jok pop bi da racija. Možda je to bolje pa što kaže Road da rastjera ono malo raje što ima u lokalima. 
 Stvarno se i ja spuštam na svakakav nivo u ovoj raspravi sa tamo nekim... u stilu moj tata je jači od tvog itd, pa ne zaključiše džaba ljudi da iz njega govori desetogodišnjak, i vjerovatno sam pogriješio što uopšte raspravljam ali stvarno....

I šta kažeš kakva je to slika.?  ;D Možda se i to može riješiti racijom.

Čini mi se da ja to iz tvojih poruka da čujem mržnju i rasizam i podozrenje prem drugim narodima, !?  Pa ti mi onda kažeš koje siti vjere. jel to po Pravoslavlju; ili smo svi pred bogom jednaki, bez obzira na rasu, nacionalnost isl. Šta kažeš idi na Jamajku, pa i tamo je korupcija i kriminal i siromaštvo, tortura, jednom riječju geto. NIje to nepoznato ni nama nažalost. Ima tu dosta sličnosti. Jes samo da im je muzika vrh i da im je gospod dao tu muzikalnost kao malo kojem narodu, što je naravano samo moj subjektivan stav i što ne znači apriori da kod nas ništa nevalja na tom polju.. A što se tiče toga o tome koju sliku ko koristi  i valjda se po tome treba odlučivati kakav je ko vjernik i srbin, čovjek uopšte ???Ja bih ti o tom grbu koji ti  koristiš  mogao pričati barem jedno dva dana ali kad ti opet nebi ništa skonto tako da mi se taj kamen ne gura ....

Šta još reče tema mi ne (odgovara). Poznat mi je taj pristup,sigurno ti je komšinica rekla da se drogiram ko i sva omladina osim njene đece što je inače standardna priča po u našem malom mjestu . Ne tema mi baš odgovara, nego je tvoj pristup svakoj temi nekako previše plitak ili možda griješim možda ga ja nemogu skontat pošto je previše intelektualan, Šta znam?

I ljudi nemojte gandžat po forumu, doći će pop sa racijom. :D :D :D :D :D :D :D :D :-X ???


« Poslednja izmena: 26.02.2009. 19:54:15 Nigger Gruja »
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #13 poslato: 26.02.2009. 19:40:20 »
  :joint: :joint:... :guitar:. bjezmo evo POPA  sa racijom...DJOKA I MILENCETA vodi .. :glasses6: :glasses7:

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Narkomanija u Bileci
« Odgovor #14 poslato: 26.02.2009. 23:41:34 »
Stanite ljudi nije pop desetogodišnjak njegovi postovi i ponašanje  na forumu tako izgledaju.( da se ne uvrijede ovi mlađi članovi čiji su postovi znatno drugačiji )  Stvarno se iz postova dotičnog može zaključiti ili da ne živi u Bileći ili da nema veze sa stvarnošću.
Priča o racijama kao suštinskom metodu riješavanja narkomanije !? Pa ljudi moji ova pojava je sa znatno dubljim korijenima i uzrocima u našem gradu i društvu uopšte.. Ako ništa bar su ona dva crvena sektaša Marks i Engels dobro rekli da je korijen svega u proizvodno socijalnoj osnovi društva. Ako na to dodamo i nakaradni sistem vrijednosti dobijamo mnogo kompleksniju sliku problema. Valjda je to u mogućnosti da skonta ovaj dotični. Pa zna li on da nezaposlenost, socijalne neprilike, slaba porodica, prouzrokukju negativne pojave od kojih je jedna i narkomanija.Je li se zapitao pop kakva se to alternativa nudi omladini u Bileći, ako se iz toga izuzme guslarsko veče!? Kakva su dešavanja kakav je kulturni ili nažalost ono malo što je ostalo od sportskog života u Bileći. Pita li se pop kolko ima radnih mjesta za omladinu, ma ne po popu to se sve može riješiti "racijanjem" i sličnim metodama.(naravno ne želeći pri tom nikako da nekog pravdam ili mu se mješam u njegov lični izbor šta da radi sa samimi sobom.) I ko to da racija. Pa i sam ministar unutrašnjih poslova  RS je rekao  da se prvo mora raskrstiti sa krimigenim strukuturama unutar same policije na teritoriji RS. E sad da li je to nemoguća misija!? To zna samo pop. Svi mi znamo kakva je murija  ima časnih i poštenih  i obrazovanih i sposobinih ljudi ali bogami i onih drugih koji to nisu i koji bi vjerovatno voljeli da probleme riješavaju kao i ti, i sve je to javna tajna koju svak zna. Drugo u Bileći se zna da su svi rođaci, prijatelji. kumovi kolko se samo tu propusta dešava kod plavih  ali jok pop bi da racija. Možda je to bolje pa što kaže Road da rastjera ono malo raje što ima u lokalima. 
 Stvarno se i ja spuštam na svakakav nivo u ovoj raspravi sa tamo nekim... u stilu moj tata je jači od tvog itd, pa ne zaključiše džaba ljudi da iz njega govori desetogodišnjak, i vjerovatno sam pogriješio što uopšte raspravljam ali stvarno....

I šta kažeš kakva je to slika.?  ;D Možda se i to može riješiti racijom.

Čini mi se da ja to iz tvojih poruka da čujem mržnju i rasizam i podozrenje prem drugim narodima, !?  Pa ti mi onda kažeš koje siti vjere. jel to po Pravoslavlju; ili smo svi pred bogom jednaki, bez obzira na rasu, nacionalnost isl. Šta kažeš idi na Jamajku, pa i tamo je korupcija i kriminal i siromaštvo, tortura, jednom riječju geto. NIje to nepoznato ni nama nažalost. Ima tu dosta sličnosti. Jes samo da im je muzika vrh i da im je gospod dao tu muzikalnost kao malo kojem narodu, što je naravano samo moj subjektivan stav i što ne znači apriori da kod nas ništa nevalja na tom polju.. A što se tiče toga o tome koju sliku ko koristi  i valjda se po tome treba odlučivati kakav je ko vjernik i srbin, čovjek uopšte ???Ja bih ti o tom grbu koji ti  koristiš  mogao pričati barem jedno dva dana ali kad ti opet nebi ništa skonto tako da mi se taj kamen ne gura ....

Šta još reče tema mi ne (odgovara). Poznat mi je taj pristup,sigurno ti je komšinica rekla da se drogiram ko i sva omladina osim njene đece što je inače standardna priča po u našem malom mjestu . Ne tema mi baš odgovara, nego je tvoj pristup svakoj temi nekako previše plitak ili možda griješim možda ga ja nemogu skontat pošto je previše intelektualan, Šta znam?

I ljudi nemojte gandžat po forumu, doći će pop sa racijom. :D :D :D :D :D :D :D :D :-X ???







1966. Haile Sellasie je posjetio Jamajku i tad Bob i ostatak Wailersa prihvaćaju rastafarijansku vjeru. Svojom muzikom nastoje rasprostraniti poruku ljubavi i mira, u rodnoj zemlji Bob postaje prorok, a njegov utjecaj seže i do( POLITIKE.  :'(    )

Svaka ti cast na iskrenosti

 Pa naravmo da sam iz Bilece i  nemam namjeru nkoga da vredjam, po vjerskoj i rasnoj pripadnosti niti sam te slao na Jamajku ,cak sto vise slusam njihovu muziku ,nemoj pisati o grbu koji sam postavio suvisno je bilo sta pisati posto je sve vec napisano, a ako ti tema odgovara prosiri je nekim pitanjima a ne odmah pop rekao ovo pop rekao ono .Necija inteligencija se neocenjuje po forumima i postovima

jos jednom se zahvaljujem na iskrenosti.





« Poslednja izmena: 27.02.2009. 00:38:47 pop »