Anketa

Gledate li "Veliki Brat"‚

DA
9 (39.1%)
Ponekad
11 (47.8%)
NE
3 (13%)

Ukupno glasova: 23

Autor Tema: Veliki Brat  (Pročitano 37994 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Veliki Brat
« poslato: 30.09.2007. 00:19:40 »
Gledate li Veliki Brat i šta mislite o ovom popularnom reality show-u.?

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Одг: Veliki Brat
« Odgovor #1 poslato: 01.10.2007. 17:25:45 »
Gledam ga svakodnevno.

Van mreže batke

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 46
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Одг: Veliki Brat
« Odgovor #2 poslato: 08.10.2007. 17:54:03 »
Za njih su Domanovići visoko obrazovna ustanova!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Одг: Veliki Brat
« Odgovor #3 poslato: 08.10.2007. 18:35:07 »
nije bas tako, ali

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Одг: Veliki Brat
« Odgovor #4 poslato: 11.10.2007. 16:39:37 »
Za njih su Domanovići visoko obrazovna ustanova!
Najgluplji je Burek.A inace u Osnovnoj skoli svi nastavnici gledaju Velikog Brata.
« Poslednja izmena: 11.10.2007. 18:29:35 vladix_admin »

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #5 poslato: 14.10.2007. 15:08:33 »
Eno nas bilecanin poznati frizer Stanko Samardzic ima velike sanse da udje u kucu Velikog Brata.
To bi bilo ludilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #6 poslato: 15.10.2007. 19:09:35 »
Neko je provalio da ulazi, mada čisto sumnjam, ipak tu je bilo preko 20000 kandidata, kud baš njega.

Van mreže sandro

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 153
  • Ugled: +15/-24
  • Pol: Muškarac
  • 100% Srbin
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #7 poslato: 19.10.2007. 13:32:46 »
BUREK NAJBOLjI
$

Van mreže ВЕЛИКИ БРАТ

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 7
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Одг: Велики Брат
« Odgovor #8 poslato: 21.10.2007. 11:39:42 »
Za njih su Domanovići visoko obrazovna ustanova!


Немој да се зајебаваш са мојим малим сестрицама и батицама!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #9 poslato: 30.10.2007. 00:19:18 »
VB: Romansa Jelene i Zeke i van Kuće

Zeka je sačekao Jelenu, ona priznaje da je zaljubljena i blista. Nije prošlo mnogo vremena od ponovnog spajanja dvoje ukućana Velikog Brata koji su romansu počeli u Kući, a mnogi su procenjivali da je neće nastaviti kada izadju iz nje.

"Zaljubljena sam u Zeku", tinejdžerski, uz rumene obraze, priznaje Jelena, koju je Novosadjanin Stevan Zečević-Zeka, ipak sačekao kada je izbačena iz Kuće u subotu, voljom gledalaca.

Zeka je, prema pisanju beogradske štampe, proveo celu noć kod Jelene i to uz blagoslov Jelenine majke.

"Rekla mi je da sam fin momak, da joj se svidjam i da imamo njen blagoslov. Jelena i ja smo definitivno odlučili da budemo zajedno. Idemo polako, korak po korak. Bilo nam je lepo prve zajedničke noći van kuće, prirodnije nego u Kući", kaže Zeka za list "Alo!".

Jelenina sestra Tatjana kaže da nisu spavali cele noći, jer su svo troje samo pričali i pričali. "Zeka je mnogo drag i fin momak i drago mi je zbog Jelen", kaže sestra.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #10 poslato: 01.11.2007. 00:54:16 »
Sreda uveče bila je vrlo uzbudljiva u Kući Velikog Brata. Voljom gledalaca sedmi ukućanin koji je napustio Kuću je gorostasna Tanja, koja je teško podnela izbacivanje i u suzama se pozdravila sa ostalima.

"Znala sam da ću izaći", rekla je Tanja, koja se za opstanak u Kući borila sa Slavišom i Marinom. Tanji se nije ispunila želja da rodjendan proslavi u Kući Velikog Brata.

Tanja je izašla, a u Kuću je ušlo pet novih ukućana - tri muškarca (od kojih jedan melez) i dve devojke.

Prvi je u Kuću ušao student arhitekture, 26-godišnji Aleksandar Kocić iz Vranja. Za sebe kaže da "misli da je egzibicionista, ali da do sada nije imao priliku da se eksponira".

"Tu sam da osvetlam obraz nas Vranjanaca", rekao je on pre ulaska u Kuću i potom na vranjanskom poručio: "A be Veliki Brate, pusti me u Kuću da gi napravim lom".

Kaže da je prilično nervozan u blizini devojaka i da nema hrabrosti da im pridje i da retko prilazi i komunicira sa njima. Najduža veza do sada mu je bila tri meseca, a već godinu dana je slobodan. Ne veruje da će išta da uradi u Kući, jer, kako navodi, "nema 10 meseci da bi prišao devojci".

U Kući mu se najviše dopada Dijana iz Bijeljine, jer je "dobra devojka i ima dobar smisao za humor".

Obožava Leonarda da Vinčija.

Kada je ušao u Kuću nije se znalo ko je zbunjeniji – on ili ukućani. Devojke su vrištale i uzbudjeno se sa njim pozdravljale, a potom je Veliki Brat "presekao" sve u Kući, obaveštavajući nominovane ukućane – Tanju, Dijanu i Slavišu da imaju 25 minuta da se spreme.

Niko od ukućana nije znao da će biti vanrednog izbacivanja.

Potom je Veliki Brat u Kuću uveo i Vesnu Milovac iz Novog Bečeja (živi duže vreme u Novom Sadu).

Ova 27-godišnja devojka, inženjer tehnologije, kaže za sebe da voli muškarce, ali i žene!

"Ja sam strejt opredeljenja, ali i gej bez homoseksualnog iskustva. Volim žensko telo", kaže Vesna, koja se bavi i slikanjem i volela bi da joj pozira ni manje ni više nego Leticija Kasta!

Motiv za ulazak u Kuću, osim primamljive nagrade, jeste i to što želi da nauči da kuva.

"Seks u Kući? Nema šanse!", poručuje ona.

Za sebe kaže da je luckasta i brzopleta. "Kažu da sam inteligentna, ali nisam baš sigurna", dodaje kroz smeh. Trenutno radi kao hostesa, a fascinirana je zmijama, zbog toga kako se kreću. Za sadašnje ukućane kažu da su prazni, apatični i smoreni i da bi trebalo da ona udje u Kuću da kaže nešto pametno!

Za rodjendan bi želela da od Velikog Brata dobije crnca za ceo život!"

Nije ni slutila da će Veliki Brat u Kuću sledećeg ubaciti baš crnca!

Reč je o 29-godišnjem Djordju Stojanoviću iz Velike Plane, po zanimanju je autolimar.

Majka mu je Srpkinja, a otac je Nigerijac. Otac mu je izgubio život, a majka mu je u duševnoj bolnici.

"Ja jesam crnac, ali sam beo u duši", kaže on i dodaje da mu je motiv za ulazaku Kuću to što želi bolji kontakt sa celim narodom i da se zato i prijavio, iako se plaši kamera.

U vezi je sa jednom Milicom.

Ali to nije bilo sve. U Kuću je kao četvrta nova ukućanka za ovo veče, ušla i 24-godišnja Zorica Lazić, rodjena u Suvoj Reci na Kosovu i Metohiji, ali sada živi u Zemunu.

"Izbegla sam 1999. godine sa Metohije i sada živim u Zemunu", rekla je uoči ulaska u Kuću. Završila je srednju medicinsku školu, a radi u jednoj marketinškoj agenciji kao agent prodaje.

U horoskopu je Bik.

"Nije mi dosadno u životu i ne volim da se eksponiram", rekla je ona na predstavljanju. Pa, otkud onda ti na kastingu i u Velikom Bratu, pitamo se mi.

Nema dečka. "Nema šanse da ga nadjem u Kući", kaže kroz smeh. U Kući se nikada ne bi skinula i šetala gola. To je šteta, jer je prilično zgodna, a svi muškarci u Kući su se odmah zalepili za nju.

Kod današnjih muškaraca smeta joj nedostatak samopouzdanja.

A onda je Veliki Brat ubacio i petog novog ukućanina - Gojko Muzikravić, 28-godišnjak iz Čačka, koji radi kao radio-voditelj, a inače studira novinarstvo.

Najviše voli film, pa muziku, i druženje (tim redom), ali voli i da peva i da recituje. Na predstavljanju je pevao pesmu Džejmsa Blanta (James Blunt) - "You are beautifull".

"Kad bih znao da sam zgazio mrava, podigao bih ga i dao mu veštačko disanje!", kaže on. Humanista nema šta. Inače, voli "čiste devojke"(!!??).

Kad je otvorio vrata od kuće rekao je: "Kad ne očekuješ ništa, a dobiješ sve, onda je to sudbina".

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #11 poslato: 04.11.2007. 02:03:17 »
Ne gledam velikog brata, vidim da je popularno ali meni licno se ne svidja.
Pogledao sam samo na netu neke najzanimljivije isjecke iz proslog VB onaj Miki je car.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #12 poslato: 04.11.2007. 02:13:55 »
usao je miki i sada je u kuci ;D

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #13 poslato: 04.11.2007. 03:08:00 »
Ma dzaba sto je u kuci, kad se zavrsi sve i prodje ova euforija oko toga lepo za pola sata pogledam na netu sve sto je vredno bilo vidjeti.

Van mreže majce-papagajce

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 52
  • Ugled: +15/-7
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #14 poslato: 04.11.2007. 04:06:15 »
zar se Miki nije ''malo'' izblejao sto je opet usao?mislim, s obzir sta je sve pricao :''da nema tih para da bi ostao da mu neko ispire mozak i govori sta da radi...''
imao je ekstra fore i provale ali bolje da je na tome ostalo
prosli VB sam pratila 24h a ovaj mi je bezveze a i proslo me