Anketa

Gledate li "Veliki Brat"‚

DA
9 (39.1%)
Ponekad
11 (47.8%)
NE
3 (13%)

Ukupno glasova: 23

Autor Tema: Veliki Brat  (Pročitano 38113 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #45 poslato: 06.12.2007. 23:57:25 »
Neka ga neka ide...
Meni je skroz bzvz lik!
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže Katarina

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 19
  • Ugled: +5/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #46 poslato: 07.12.2007. 11:42:13 »
Kao niko ne gleda Velikog brata a svi sve znaju :211:
Te recenice tipa ne gledam nego cujem od okruzenja,ponekad pogledam,svi oko mene prate...a ovamo  imate favorite,sva desavanja komentarisete a "ne gledate"...to je tako bezveze,ma ne mogu da shatim da ako gledate lijepo ne kazete gledam
Nema nista lose ako gledate,bar po meni,i sve sto covjeku pricinjava zadovoljstvo neke gleda,pa bio to Veliki brat,Grand i sl...ali mi je tako licemerno da neko to ne kaze,da slusa kuci Seku,Stoju...a u drustvu osipa paljbu po njima!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #47 poslato: 08.12.2007. 17:18:34 »
Iako je bio jedan od glavnih favorita, Miki je po drugi put napustio kuću „Velikog brata“. Ovog puta slomio ga je očev ulazak. Tri dana je pokušavao da „istera“ Mirka iz kuće, ali mu to nije polazilo za rukom, i na kraju je otac „isterao“ njega. Miki je iza sebe ostavio armiju razočaranih fanova, većinom zadovoljne ukućane i veoma zbunjenog oca. Mikija je, kako saznajemo od njegovih prijatelja, po izlasku dočekala devojka Jovana koja mu je za ovih četrdeset dana najviše nedostajala. Miki, koji je svojim ulaskom oduševio publiku i razdrmao situaciju u kući, otkriva za „Blic“ zašto je prokockao drugu šansu.

- Želim puno sreće svim učesnicima. Hvala svima koji mi misle i dobro i loše. Neka svako radi svoj posao, a ja sam uradio ono što sam uradio. Nastaviću da živim svoj život kako želim. Izvagao sam i odlučio tako kako je najbolje - rekao je za „Blic“ pomalo pogubljeno i razočarano Miki dan nakon što je po drugi put napustio šou.
On je objasnio razloge svog izlaska.
- Ušao sam u celu priču zbog love koju, eto, na kraju nisam dobio. Osećam se izmanipulisano, posebno kada su mi ubacili oca - kaže Miki i objašnjava dalje planove.
- Želim da se potpuno povučem iz medija. Da me nema nigde. Za sada ću ostati u Beogradu, a za dalje ću videti - kaže Miki.
Kada smo ga pitali za Jovanu, kratko je rekao:
- Ne želim da pričam o njoj, neka se sve slegne.
Kako saznajemo, iako je Miki slutio da ona ne želi da razgovara s njim, Jovana ga je sačekala po izlasku iz kuće, ali ni ona nije želela da daje bilo kakve izjave.
- Žao mi je, ali za sada ne želim da pričam o mojoj i Mikijevoj vezi - rekla je Jovana juče za „Blic“.
Podsećamo da su Jovana i Miki već nekoliko meseci u srećnoj vezi i da je Miki tokom svog boravka u kući u više navrata pokazao da veoma voli svoju devojku. Čak dva puta je zaplakao zbog nje, stalno je držao njenu sliku, dozivao njeno ime, a u kući je, u jednom trenutku, otkrio i da je rešio da se oženi. Mikijeva mama koja juče nije bila raspoložena da daje bilo kakve izjave o svađi njenog muža i sina, pre nekoliko dana je otkrila za „Blic“ šta misli o budućoj snajki.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #48 poslato: 12.12.2007. 00:48:26 »
izašla Marina



Gledajte Dijanin fan hate club http://dijana.di.funpic.org/

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #49 poslato: 15.12.2007. 16:44:26 »
ko je ovo napravio sto ce se obradovati Dijana kada izadje iz kuce.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #50 poslato: 15.12.2007. 16:47:54 »
Trebaju nekoga vratiti od starih ukucana.Ukucanima je toliko dosadno da gledaju u kamere svo vrijeme.

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #51 poslato: 16.12.2007. 00:25:58 »
Sad mi pricaju da je veceras svasta bilo u Vb.Valjda vratili Bureka i Danila u kucu.A dijana i Đorđe otisli na medeni mjesec.Napustili kucu.Tako nekako
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #52 poslato: 16.12.2007. 00:27:15 »
I ja sam tako cula... ;)
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #53 poslato: 16.12.2007. 16:02:41 »
Nedugo pošto je Milorad Djuričić-Miki svojevoljno izašao iz Kuće Velikog Brata, njegov otac Mirko izbačen je u subotu kao 15. ukućanin koji je pre vremena završio učešče u rijaliti šou.

Po mnogima, Mirkova jedina "misija" bila je da natera svog sina da izadje iz Kuće. Miki nije izdržao pritisak i upravo je zbog oca Mirka izašao kroz "zlatna vrata".

Mirkovo izbacivanje nisu gledali "mladenci" Djordje i Dijana. Oni su neposredno pre odluke gledalaca napustili Kuću, jer im je Veliki Brat organizovao "medeni mesec". Djordje i Dijana, obučeni u belo odelo i venčanicu, izašli su iz Kuće na "zlatna vrata", a potom ih je bela limuzina na kojoj je bilo ispisano "Just married" (Upravo venčani) odvezla u nepoznatom pravcu.

U Kuću je prethodno ušlo 11 ukućana, koji su već završili takmičenje (nedostajali su Miki i Crnogorac Mićko). Oni nisu smeli da progovore nijednu reč, a jedino Elmir nije izdržao, pa ga je Veliki Brat izbacio!

Odlukom gledalaca u Kući su ostali Burek i Danilo. Začkoljica u tome što oni neće imati nijedan deo garderobe, dakle, ono u čemu su ušli u tome moraju i da ostanu.

Burek je u ispovedaonici rekao da mu je mnogo drago što je ponovo u Kući, a Danilo je rekao da se oseća odlično.

Kada su saznali da neće dobiti nijedan deo odeće, obojica su ostali zapanjeni. Moraće da se snadju i za gaće!

Mirko je po izlasku iz Kuće rekao da se oseća "nikad lepše".

Upitan da li mu je žao što i Miki nije medju ukućanima koji su vraćeni u Kuću, Mirko je odgovorio: "Njemu treba da je žao".

"Ušao sam. Šta sad, da izadjem!? I nije mi bilo žao kad je Miki izašao, mada sam proliv imao dva dana", rekao je Mirko o odnosu sa Mikijem i njegovom izlasku.

O ostalim ukućanima je rekao da su "budaletine" i "majstori glume i filozofije", a da je on bio spreman da ih nauči životnim stvarima.

O tome što Vesko nije želeo sa njim da pričam, Mirko je rekao da "sa takvom budaletinom ne bi ni pričao u civilstvu".

Najlepši trenutak u Kući mu je bio kad je na svadbi jeo jagnjetinu!

Van mreže sandro

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 153
  • Ugled: +15/-24
  • Pol: Muškarac
  • 100% Srbin
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #54 poslato: 16.12.2007. 20:26:08 »
Znao sam da će vratit Bureka, on će pbjedit.
$

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #55 poslato: 16.12.2007. 21:20:59 »
Ma kakav Burek,nidje veze.Seljacina...
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #56 poslato: 16.12.2007. 21:51:09 »
Ma ne samo seljačina, nego fura da je SELJAK, misli da je važan, on je niko i ništa jer onako kurchenje i prosipanje nekoliko fora, a malo mozga nisam odavno vidio.

Danilo je previše "lud" da bi mnogo izdržao, Tanja je isto bezveze ali je u pravu što se tiče Bureka.
Elmir i Slaviša su najbolji koji su sinoć mogli ući.

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #57 poslato: 16.12.2007. 22:47:30 »
ma Burek nece sigurno pobjediti...seljak obicni....
Suzana is winer! ;) ;D
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #58 poslato: 17.12.2007. 17:50:21 »
Mladenci na medenom mesecu u Crnoj Gori!

Mladenci Velikog Brata, Djordje i Dijana, otišli su u nedelju na pravi medeni mesec u Crnu Goru! Iako su napustili Kuću (a i zemlju), oni ostaju "aktivni" ukućani, u trci za pobedničkom nagradom.
Dok su se ostali ukućani čudu čudili, jer su umesto Mikijevog tate Mirka "dobili" bivše stanare Danila i Bureka, Dijana i Djordje su kroz "zlatna vrata" prošli i otišli u mladenački šoping!

Svi koji su se u nedelju popodne zatekli u šoping centru "Delta siti" mogli su da vide mladence. Kako prenose beogradski mediji, Djordje se smejao u neverici, a Dijana sve vreme ponavljala "majko mila"! Kao prava mlada, ona je išla iz radnje u radnju, dok je šašavi mladoženja probao brushaltere u radnji sa vešom, i "maznuo" bananu u supermarketu.

Kroz "Delta siti" proveli su ih izbačeni ukućani Slaviša i Elmir, koji nisu propustili da "prozovu" mladoženju pitanjem "Je l' bilo nešto prve bračne noći".

Mladenci VB zatim su otputovali avionom u Crnu Goru, gde će narednih pet dana uživati u pravom medenom mesecu!

 
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže drug_do_groba

  • VIP
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1466
  • Ugled: +22/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat
« Odgovor #59 poslato: 17.12.2007. 21:00:08 »
A meni je glupo sto su to tako organizovali...nigdje veze...
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!