Autor Tema: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...  (Pročitano 23629 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #15 poslato: 17.05.2008. 13:47:29 »
nema na čemu drug..i drugi put..naravno ako budem imao ;)

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #16 poslato: 17.05.2008. 13:52:21 »
ZOXL,poslao sam ti u PP sta mi treba.. :) Kako cu to naci? Napisi mi da ne pisem ja opet :)

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #17 poslato: 17.05.2008. 13:58:20 »
ZOXL,poslao sam ti u PP sta mi treba.. :) Kako cu to naci? Napisi mi da ne pisem ja opet :)

evo druže to je ta

http://rapidshare.com/files/115532560/Osvajaci_-_Zbog_tebe_lud.mp3.html

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #18 poslato: 17.05.2008. 14:04:12 »
Ejjjjjjjj brate...Hvala ti!!! ;) 

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #19 poslato: 17.05.2008. 14:06:52 »
nema na čemu..da nema ko još neku muzičku želju..ovdje ne naplaćivam ništa za razliku od svadbi..he he ;D

Van mreže miko123

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 2
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #20 poslato: 18.05.2008. 10:06:40 »
hvala zoxl na natasi

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #21 poslato: 18.05.2008. 11:06:02 »
Nema zasad nista...Aj nam preporuci neku dobru pjesmu :P Nesto sto se na svadbama pjeva.. ;)

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #22 poslato: 18.05.2008. 11:47:31 »
kod nas se na svadbama najviše traže srpske i četničke pjesme što je po meni apsurdno..ima milion finih narodnih i zabavnih pjesama (ljubavnih)koje bi se trebale pjevati na taj svečani dan a kod nas se otvoreno poziva u boj sa pjesmama ''spremte se..'' ''marširala kralja petra garda'' ''ide vojska iz NK-a'' itd itd ;D..no šta da se radi..ma nije ih ni meni mrsko pjevat ali nekako ne idu na taj dan :)...ne znam koju pjesmu da vam preporučim..tražite neku pa možda i ispunim želju :)

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #23 poslato: 18.05.2008. 11:49:11 »
hvala zoxl na natasi

molim te miko123 ubuduće piši veliko ZOXL..ma nije što sam veliki nego što sam oćoravio pa lakše primijetim kad mi se neko obrati he he ;D

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #24 poslato: 01.09.2008. 11:02:50 »
kod nas se na svadbama najviše traže srpske i četničke pjesme što je po meni apsurdno..ima milion finih narodnih i zabavnih pjesama (ljubavnih)koje bi se trebale pjevati na taj svečani dan a kod nas se otvoreno poziva u boj sa pjesmama ''spremte se..'' ''marširala kralja petra garda'' ''ide vojska iz NK-a'' itd itd ;D..no šta da se radi..ma nije ih ni meni mrsko pjevat ali nekako ne idu na taj dan :)...ne znam koju pjesmu da vam preporučim..tražite neku pa možda i ispunim želju :)
Bogati da te pitam...

nije mi jasno zasto kod nas narod u Hercegovini na svim veseljima pijeva i trazi da mu se pijevaju Crnogorske pijesme?!?Imamo li mi nekih nasih pijesama tipa:volio bih da sam soko,oj djevojko Milijana,nedjelj je osvanula,itd,...mi kao da po tom pitanju kopiramo te Crnogorce ili sta je to nije mi svarno jasno???ko da nemamo svoju istoriju,nemoguce da niko nije opjevao Hercegovinu u malo vise pijesama i da se raja ne pli na njih nego Ivana se kroz Berane seta...molim sve koji znaju nesto o ovome da mi odgovore!Ti ZOXL znas svake jade pa obrazlozi!?!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #25 poslato: 01.09.2008. 20:08:20 »
Boga ti ZOXL imas li kakav odgovor na ovo moje pitanje?Ti kao vrsni poznavalac muzike i obicaja u nas sigurno nesto znas o ovome!?!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže jole159

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 5
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #26 poslato: 01.03.2010. 22:58:33 »
zna li neko koja grupa peva pesmu znam joj stih Uzmi, uzmi sve, samo daj mi malo mira tvoja ljubav je kao camac od papira cini mi se da nisi mogla biti gora ... ako zna neko neka mi posalje odgovor unapred hvala

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Одг: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #27 poslato: 01.03.2010. 23:05:54 »
ovo ti care najvjerovatnije pjeva branko kockica a stihove je napisao mladjo zver ;)

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Одг: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #28 poslato: 02.03.2010. 07:31:15 »
zna li neko koja grupa peva pesmu znam joj stih Uzmi, uzmi sve, samo daj mi malo mira tvoja ljubav je kao camac od papira cini mi se da nisi mogla biti gora ... ako zna neko neka mi posalje odgovor unapred hvala
UZMI SVE - BUDVA 2000

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Одг: Odg: Trazite pjesmu ili izvodjaca numere...
« Odgovor #29 poslato: 02.03.2010. 22:34:58 »
kod nas se na svadbama najviše traže srpske i četničke pjesme što je po meni apsurdno..ima milion finih narodnih i zabavnih pjesama (ljubavnih)koje bi se trebale pjevati na taj svečani dan a kod nas se otvoreno poziva u boj sa pjesmama ''spremte se..'' ''marširala kralja petra garda'' ''ide vojska iz NK-a'' itd itd ;D..no šta da se radi..ma nije ih ni meni mrsko pjevat ali nekako ne idu na taj dan :)...ne znam koju pjesmu da vam preporučim..tražite neku pa možda i ispunim želju :)
Bogati da te pitam...

nije mi jasno zasto kod nas narod u Hercegovini na svim veseljima pijeva i trazi da mu se pijevaju Crnogorske pijesme?!?Imamo li mi nekih nasih pijesama tipa:volio bih da sam soko,oj djevojko Milijana,nedjelj je osvanula,itd,...mi kao da po tom pitanju kopiramo te Crnogorce ili sta je to nije mi svarno jasno???ko da nemamo svoju istoriju,nemoguce da niko nije opjevao Hercegovinu u malo vise pijesama i da se raja ne pli na njih nego Ivana se kroz Berane seta...molim sve koji znaju nesto o ovome da mi odgovore!Ti ZOXL znas svake jade pa obrazlozi!?!

znali me jadi ako znam  :D..da nebi Miljanića nebi ni onu jadnu Hercegovku niko smislio :D