Autor Tema: BILECA- grad penzionera??  (Pročitano 14125 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
BILECA- grad penzionera??
« poslato: 20.05.2009. 16:24:39 »
Sta mislite da li Bileca kako godine prolaze sve vise postaje grad penzionera i sta raditi da se to ne dogodi?
Iznesite svoje misljenje...

Van mreže cappa

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 92
  • Ugled: +12/-5
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #1 poslato: 20.05.2009. 20:30:26 »
Ovo je opština bolesnih penzionera. Samo kod nas mogu radit penzioneri koji su penzionisani na račun ludila, dok se mladima neda nikakva šansa (valjda nisu još pukli dovoljno)
...bolje izgubiti trenutak u zivotu,nego zivot u trenutku...

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #2 poslato: 05.11.2009. 15:56:10 »
 :-X :-XE BAS JE POSTAO TMURAN GRAD,A NI NA FORUMU NIKO NEPISE, STETA :'( :'(

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #3 poslato: 05.11.2009. 19:57:42 »
pa mjenjajte nesto bili veseli :o

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #4 poslato: 05.11.2009. 23:56:14 »
kako moj djeturume :(

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #5 poslato: 06.11.2009. 01:08:04 »
džaba...šta god ovdje napišemo,predložimo,kritikujemo,lupimo,mlatnemo to niko ne vidi i niko ne uzima u obzir tako da će naš grad i dalje ostati karikatura od grada i niko neće imati nimalo njuha da nešto malo promijeni nabolje.Ovaj grad smo nekad zvali vojno-penzionerski a sad je ostao samo penzionerski..kao što reče moj stari drug N..i ''ovdje za mlade organizuju samo sahrane'' i po starom srpskom običaju posle sahrane malo na ''lešo teletinu''..tu ga veži

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #6 poslato: 06.11.2009. 01:09:15 »
nego morat ću mijenjati avatar..reći će neko..''o hoooo pa vama i nije tako loše'' ha ha ha

Van mreže herc

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 179
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #7 poslato: 06.11.2009. 08:40:33 »
..ova nasa opstina (nije grad) nazalost lagano umire,htjeli to ili ne, milion je razloga a to...imala je nekada davno i preko 20.000 stanovnika, sada nema ni 13.000 ...
..mnogi i koji bi htjeli da zive u njoj nemaju sansu da se ostvare u njoj, pa ostaju po zavrsetku obrazovanja u vecim mjestima...a bez mladih i obrazovanih po mom misljenju skromnom nema ni napretka...
Neki ljudi govore ono sta znaju, a drugi ljudi znaju sta govore!

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #8 poslato: 06.11.2009. 08:58:59 »
Tesko da se sta moze promieniti nabolje, godinama niko nije mislio na omladinu. Realno gledano ovaj grad je dobro unisten, sto pogresnim vodjenjem politike, sto (nesposobnim) ljudima na vlasti. I sta sad ocekivat, preko noci da nas neko vrati na pravi put,tesko i nikako.
Koliko vidim ova vlast nesto pokusava, ali mislim da ce tesko nesto uraditi, jer kako maloprije rekoh godinama smo unistavani od ljudi koji su ko zna iz kojih razloga krojili svoju politiku, mazali oci sa pricama kako je tesko, nema para, dok su neke opstine u isto vrijeme ulagale u kadar, gradili objekte itd...I njima je bilo tesko, posle rata na ovamo, ali su mislili na svoj grad. A mi ko da smo od BOGA prokleti nikad covjeka sposobnog na vlasti nismo imali, ili jesmo samo za sta??? Zivi bili pa vidjeli... 8)
« Poslednja izmena: 25.12.2009. 16:36:18 hud »

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #9 poslato: 06.11.2009. 09:33:59 »
ma svaka vlast je ista, promjene koju sijalicu i misle to je to ni ova kao ni prethodne ne mari za narod zaposle par poslusnih i gotovo, kada zafali para spreme inspekcije u harac i tako vec godinama,mislim da je jedino rjesenje bjezati odavde dok se jos moze jer ovdje ako nisi snsd ili sds...zivota nema :'(

Van mreže herc

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 179
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #10 poslato: 06.11.2009. 11:13:15 »
...mnoge su vlasti bile..promijenile se ali nije bilo pomaka..dovoljno je da nam svaka ustanova u opstini egzistira u zgradama koje je napravila jos Austrougarska...taj podatak mnogo govori..znaci do ljudi je koji zive ovdje a ne do vlasti..prema tome moje je misljnje da ce nama biti bolje kada se mi promijenimo...kolektivna svijest...ko razumije...shvatice..
Neki ljudi govore ono sta znaju, a drugi ljudi znaju sta govore!

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #11 poslato: 06.11.2009. 14:16:32 »
o mijenjanju kolektivne svijesti se moze pricati u njemackoj holandiji i ostalim srecnim drzavama a ovdje se narod bukvalno ojadu zabavi da se prehrani,oni mogu da se bave drugim stvarima kao sto je ocuvanje okoline i da jedu zdravu hranu a mi imamo presnije brige kao naci pare da ti ne iskljuce struju , platit ratu, kupit sta za rucak...tako da bas nemamo mnogo vremena za mijenjanje svijesti, a sto se tice opstinara ma treba ih u stale stavit ionako samo deru dobre plate na racun gradjana a ne im jos u ovoj bijedi pravit novu zgradu ma to je luuudilo :'(

Van mreže herc

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 179
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #12 poslato: 06.11.2009. 17:52:18 »
strumfe..ja mislim upravo suprotno..da nesto mora da se promjeni da se vise ne bavimo o jadu kao sto kazes...zamisli se malo zasto smo u ovoj situaciji sada da zivimo ovako lose...mi to ipak ne zasluzujemo mislim..i kada sam rekao za mjenjanje mislio sam na to da se okrenemo sami sebi..pomognemo jedni druge..budemo bolji, obrazovaniji, vredniji, pametniji, snalazljiviji,manje zavidni,
mislis li da ce neko da nam pomogne...da se izvucemo iz ovoga..ne niko do mi sami..
..meni bi bilo drago da se napravi bilo sta sto je bolje i ljepse u ovoj nasoj opstini..
Neki ljudi govore ono sta znaju, a drugi ljudi znaju sta govore!

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #13 poslato: 06.11.2009. 18:51:58 »
ma to je sasvim ok sto kazes ali to malo utice na nasu bijedu, pogledaj trebinjce mislis da oni nisu zavidni, mislis da su pametniji od nas? ma nidje veze samo sto imaju bolje rukovodstvo i bolje ljude na celnim pozicijama, ajde zamisli da je u njih nacelnik opstine jedan bekan? nezamislivo koliko nam je nesretna vlast (a mislim ipak da je bolja od opozicije) necemo ovim tempom stici trebinje za narednih 1000 god a mi toliko vremena nemamo :-X :-X

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: BILECA- grad penzionera??
« Odgovor #14 poslato: 06.11.2009. 18:53:13 »
o mijenjanju kolektivne svijesti se moze pricati u njemackoj holandiji i ostalim srecnim drzavama a ovdje se narod bukvalno ojadu zabavi da se prehrani,oni mogu da se bave drugim stvarima kao sto je ocuvanje okoline i da jedu zdravu hranu a mi imamo presnije brige kao naci pare da ti ne iskljuce struju , platit ratu, kupit sta za rucak...tako da bas nemamo mnogo vremena za mijenjanje svijesti, a sto se tice opstinara ma treba ih u stale stavit ionako samo deru dobre plate na racun gradjana a ne im jos u ovoj bijedi pravit novu zgradu ma to je luuudilo :'(
Mislim da nisi u pravu V. strumpfe u vezi opstinara, svako radi svoj posao i nema razloga tolikoj mrznji. I tamo su ljudi isto kao i ti ja, mozda su sposobniji od nas. A upitaj se ko nas je doveo u ovakvu situaciju, dje smo sad. Znam sigurno da ovi nisu...
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...