Autor Tema: Studirate li?  (Pročitano 38379 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže hercdama

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 23
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Studirate li?
« Odgovor #60 poslato: 04.12.2008. 15:13:37 »
E pa Maso gresis. Jedan od tvojih bivsih kolega, sada doktor ( u Bg) , je izuzetan specijalista i strucnjak u svojoj oblasti, a zavrsio je faks u toj istoj Foci. Grad nije neki, ali ne moze svako da prisuti Bg ili Novi Sad, barem u toku osnovnih studija. Samo ti uci, a znanje ce doci do izrazaja kada dodje vreme za to.
Poz.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Studirate li?
« Odgovor #61 poslato: 04.12.2008. 15:41:49 »
Foča je zadnje mjesto gdje bih upisao fakultet, ako nigdje drugo neću ga ni studirati. Ne znam zašto al mi je u sjećanju ostao SIV grad, valjda zbog onog nesretnog Tjentišta.
Izvinjavam se svima koji vole taj grad, ja ga ne volim.

Van mreže masa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 18
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Studirate li?
« Odgovor #62 poslato: 04.12.2008. 16:27:29 »
E pa Maso gresis. Jedan od tvojih bivsih kolega, sada doktor ( u Bg) , je izuzetan specijalista i strucnjak u svojoj oblasti, a zavrsio je faks u toj istoj Foci. Grad nije neki, ali ne moze svako da prisuti Bg ili Novi Sad, barem u toku osnovnih studija. Samo ti uci, a znanje ce doci do izrazaja kada dodje vreme za to.
Poz.
Samo ti uci hahaha
Imam osjecaj da se pod ovim nikom krije neka penzionerka koja se samo ukljucuje kad hoce nekom pamet da posoli!
a taj "kolega" je jedan od milion slucajeva,a i sto nije osto u Foci da siri svoje znanje nego se i on otisnuo u "Biograd",ma da te zamolim ne mlati gluposti...
Znate koliko ima ovdje Crnogoraca koji su jedva zavrsili srednju skolu,a nisu ni rijetki slucajevi da i "ponavljaci"bez po muke ovdje zavrse sta pozele,a o novcanom "podmazivanju"profesora necu ni da govorim!

Van mreže sasab

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 21
  • Ugled: +0/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Studirate li?
« Odgovor #63 poslato: 04.12.2008. 19:15:42 »
Foča je zadnje mjesto gdje bih upisao fakultet, ako nigdje drugo neću ga ni studirati. Ne znam zašto al mi je u sjećanju ostao SIV grad, valjda zbog onog nesretnog Tjentišta.
Izvinjavam se svima koji vole taj grad, ja ga ne volim.
x2 ;)

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Studirate li?
« Odgovor #64 poslato: 04.12.2008. 19:17:02 »
e ko nije studirao u foci nezna nista o zivotu kunem vam se...... :D :D :D

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Studirate li?
« Odgovor #65 poslato: 04.12.2008. 20:03:42 »
Jatudiram u Foci-medicinski fakultet i mogu vam rec da je bas bezveze!
Grad je uzasan,zapravo to je selo koje u zivotu odrzavamo mi studenti.A fakultet uopste nije tezak,jer profesorima koji dolaze da nam predaju mi smo dodatni izvor prihoda i nista vise,tako da se ni oni previse ne trude.Cak nam se pojedini prof.iz Bg podsmijevaju gdje smo dosli da studiramo.
A cinjenica je da su ovdje upisali medicinu i stomatologiju svi oni koji nisu imali nikakve sanse da je upisu u Bg ili negdje drugo.Makar ce ovdje zavrsiti studije,a da se posteno ne oznoje,ali pitanje je kakvi ce to (ne)strucnjaci bit kad pocnu raditi.
Ja sam 3.godina studija i trudicu se svim silama da narednu godinu upisem negdje drugo!
ja da sam na tvom mjestu prepisao bih  se u LESAK :o
vec kad ti foca ne odgovara.
sunce smesak, cao Lesak...

Van mreže hercdama

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 23
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Studirate li?
« Odgovor #66 poslato: 04.12.2008. 21:53:08 »
Maso drago mi je da pratis moje postove- to znaci da su ti zanimljivi:). Ja imam 26 godina, nisam penzioner, i nikako ne omalovazavam tu kategoriju stanovnistva. Pseudonim pod kojim sam se registrovala je moj licni opis, a postovi su nacin mog razmisljanja. Svrha diskusija je upravo razmena misljenja, sto znaci da je sasvim ok ako se ti recimo ne slozis sa onim sto ja napisem..Uspeh u Beogradu nosi posebnu draz u sebi jer je konkurencija na trzistu jako velika - prouzrokovana agresivnim marketingom i obimnom ponudom bilo kog proizvoda ili usluge. Slazes se?
Ja ti iskreno zelim da diplomiras sto pre i da postanes dobar doktor jer je takav dobrodosao na svim prostorima.. :)

Veliki poz.

Van mreže ljubavnik_89

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 632
  • Ugled: +17/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Studirate li?
« Odgovor #67 poslato: 05.01.2009. 22:16:58 »
Jatudiram u Foci-medicinski fakultet i mogu vam rec da je bas bezveze!
Grad je uzasan,zapravo to je selo koje u zivotu odrzavamo mi studenti.A fakultet uopste nije tezak,jer profesorima koji dolaze da nam predaju mi smo dodatni izvor prihoda i nista vise,tako da se ni oni previse ne trude.Cak nam se pojedini prof.iz Bg podsmijevaju gdje smo dosli da studiramo.
A cinjenica je da su ovdje upisali medicinu i stomatologiju svi oni koji nisu imali nikakve sanse da je upisu u Bg ili negdje drugo.Makar ce ovdje zavrsiti studije,a da se posteno ne oznoje,ali pitanje je kakvi ce to (ne)strucnjaci bit kad pocnu raditi.
Ja sam 3.godina studija i trudicu se svim silama da narednu godinu upisem negdje drugo!
Nz.odakle si,ali ako si iz Bilece ne vidim logike u tvojoj tvrdnji da je Foca selo...?Sta je,nisi mogla u BG.ili si ponavljac,pa si sad ogorcena?Nije valjda da mislis da podmazivanja nema u vecim gradovima?Sto se tice ucenja,ni tu nisi u pravu,moj buraz je presao u NS,pa isto uci kao i u Foci,jer isto je gradivo i tamo i ovamo,pa ako vec ucis svakako moras naucit sve(znas onu:"reci mi sta pitaju za 6").Proslu god.ih je obnovilo bukvalno pola generacije(oko 45),a to bi trebalo da nesto govori(mozda se ljudi imaju mnogo cime zanimat u Foci,pa ne uce:))...Uostalom ljudi,samo se vodite onom starom latinskom:"Labor omnia vincit improbus"-Istrajan rad sve pobjedjuje,i ima da zavrsite u roku,bez obzira gdje studirali..P.S.Tebi drzim :icon_thumright: :icon_thumleft: da ti Maric da prepis.Poz
« Poslednja izmena: 05.01.2009. 22:20:32 ljubavnik_89 »
Na kapiji srca napisao sam"Zabranjen ulaz".
Ali ljubav stize i s osmjehom uzviknu:"Ja ulazim svuda".

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Studirate li?
« Odgovor #68 poslato: 06.01.2009. 00:16:31 »
Pokusavam da studiram
Hua,hua

Van mreže modesty

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Studirate li?
« Odgovor #69 poslato: 14.01.2009. 01:50:17 »
Prava u Beogradu...
Love is wisdom of fools and folie of wise

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Studirate li?
« Odgovor #70 poslato: 14.01.2009. 20:17:08 »
Foca nije selo, foca je kasaba.

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Studirate li?
« Odgovor #71 poslato: 24.08.2009. 15:10:42 »
Non-stop, zivotnu skolu...Skupoca.