Autor Tema: Idealna diskoteka u Bileći  (Pročitano 12427 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Idealna diskoteka u Bileći
« poslato: 13.06.2009. 23:39:52 »
Bileća nema nijednu diskoteku, a ni alternativu. Pogledajmo gradove u okruženju, tu je Nevesinje koje na tom polju cvjeta, Trebinje standardno ima ja mislim 2 prave.
Kad bi se o tome razmišljalo trebalo bi je praviti što dalje od grada. Nije loša ideja muzej ili ovamo prema nekadašnjem vojnom poligonu...nešto se polemisalo o selima, al ipak previše  ::)

Uglavnom, Vaša viđenja o idealnoj diskoteci za Bileću koja bi bila centar zabavnih dešavanja i radila cijelu noć.

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #1 poslato: 14.06.2009. 00:24:31 »
Neka montažna, portable, da se instalira 01. 07. i demontira 20. 08. pa ponovo od 25. 12. do 15. 01.
Ne znam kako bi se isplatilo opremiti diskoteku koja će godišnje raditi mjesec dobro i mjesec potanko...?
Znam koliko košta ozvučenje i rasvjeta, pa da nije ništa osim toga opet je mnogo.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #2 poslato: 14.06.2009. 00:26:49 »
Odakle ti da će raditi mjesec dana godišnje ? Kad bi već bila onda bi stalno radila.
Nisam mislio na montažnu.

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #3 poslato: 14.06.2009. 00:39:58 »
Kad kažem radila, mislim pozitivno poslovala, tj. donosila dobit vlasniku koji bi prevazilazio iznos koji bi vlasnik dobio na ime kamata kada bi taj kapital deponovao u banku, da ne kažem ratu kredita koji bi uzeo za opremanje.
A takvo mišljenje mi odatle što u novembru u kafanama nema 50 ljudi, tako da sumnjam da bi bilo i u toj što bi se zvala diskoteka, folkoteka, torina ili već kako...

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #4 poslato: 14.06.2009. 07:00:10 »
pa za tu diskoteku postoji jedno minimum milion problema!

mozda najveci, radno vrijeme!!!
ne budem dole cesto,ali dovoljno da vidim da je policijska stanica minimum uduplala broj drugara u plavom, i sta rade, pa jedva cekaju vikend da pogase muziku u svim kafanam, kaficima ili svim mjestima gdje se odvija tzv. nocni zivot u bileci :zvizduk:

pa, otvoris diskoteku, i radis par sati dnevno.... ma nemogu da pisem,ma ni blizu!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #5 poslato: 14.06.2009. 09:15:09 »
haha ova portable diskotque nije losa zamisao, ma treba nam diskoteka ma treba svaka kuca da ima svoju diskoteku :D :D :D :D :D :D

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #6 poslato: 14.06.2009. 13:23:55 »
Citat
ne budem dole cesto,ali dovoljno da vidim da je policijska stanica minimum uduplala broj drugara u plavom, i sta rade, pa jedva cekaju vikend da pogase muziku u svim kafanam, kaficima ili svim mjestima gdje se odvija tzv. nocni zivot u bileci zvizduk
da, al ne bi bila u "centru" "grada" pa ne bi trebao biti taj limit do 23:30 h, već 3-4-5h

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #7 poslato: 14.06.2009. 15:31:48 »
Portabl nego šta, pa kad dosadi u Bileći lijepo je spakuješ pa odradiš turu u Ljubinju ili Berkovićima, isto ko oni što luna park dovoze :D :D :D Mi smo stvarno unikatan grad, pa kod nas su i kinezi sa prodavnicom propali :D :D :D

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #8 poslato: 14.06.2009. 23:27:13 »
Sto se tice radnog vremena to ne bi trebao biti problem jer bi se dobila licenca koju imaju sve diskoteke i mogla bi raditi do kasno.
Hua,hua

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #9 poslato: 16.06.2009. 13:28:46 »
sinoć malo sjedimo pred ''Formulom'' i nešto komentarišemo da tačno u 23h nije bilo žive duše u gradu osim poneki prolaznik(prolaznica ni slučajno)dakle o čemu pričate,o kojoj diskoteci,kome..?bilo bi u njoj tačno nekoliko ljudi koji su stalno u opticaju i niko više..kad sad usred Juna u 23h nema ljudi na ulici šta ćemo pričati zimi kad je u 16h totalni mrak a na ulici možeš da sretiš poneku zalutalu psinu ili mačku

Van mreže tier

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +1/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #10 poslato: 16.06.2009. 13:39:42 »
sinoć malo sjedimo pred ''Formulom'' i nešto komentarišemo da tačno u 23h nije bilo žive duše u gradu osim poneki prolaznik(prolaznica ni slučajno)dakle o čemu pričate,o kojoj diskoteci,kome..?bilo bi u njoj tačno nekoliko ljudi koji su stalno u opticaju i niko više..kad sad usred Juna u 23h nema ljudi na ulici šta ćemo pričati zimi kad je u 16h totalni mrak a na ulici možeš da sretiš poneku zalutalu psinu ili mačku

Prva pametna u ovoj temi... Stvarno ljudi malo se ruzno tripujete.... Kod nas je i vikendom tako, isprazni se kafic prije neg ugase muziku.... :( A tek ostalim danima.....

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #11 poslato: 16.06.2009. 14:18:27 »
pa za tu diskoteku postoji jedno minimum milion problema!

mozda najveci, radno vrijeme!!!
ne budem dole cesto,ali dovoljno da vidim da je policijska stanica minimum uduplala broj drugara u plavom, i sta rade, pa jedva cekaju vikend da pogase muziku u svim kafanam, kaficima ili svim mjestima gdje se odvija tzv. nocni zivot u bileci :zvizduk:

pa, otvoris diskoteku, i radis par sati dnevno.... ma nemogu da pisem,ma ni blizu!
Slazem se , mislim da je najveci problem u Bileci radno vrijeme...
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #12 poslato: 17.06.2009. 17:52:20 »
Problem leži u nemilosrdnom zakonu ponude i potražnje, jednostavno nema kome.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #13 poslato: 17.06.2009. 19:11:36 »
Pa za neku kako da kazem najmizerniju diskoteku treba najmanje 200.ooo km , pa sve da se nadje neko i otvori npr. na muzeju gdje smatram da bi joj najidealnije mijesto bilo...sto rece ovaj kerber -jednostavno nema kome, kad bi je covjek isplatio.... ;D   kad evo nema ni ljeti ziva roba poslije 11... :-X
a da ne pricam kakav bi *zundeljitis* i * krkanitis* nastao u njoj poslije 12 kada bi se skupile par *finih* Bileckih grupica u alkoholisanom stanju.....
trazili bi Halida Beslica u jedna doba da im se pusti.... :D :D :D
neznam...volio bi da neko otvori ali cisto sumnjam i mislim da ovo sve ostaje samo na mlacenju prazne slame..... :zvizduk:

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Idealna diskoteka u Bileći
« Odgovor #14 poslato: 17.06.2009. 23:02:16 »
daj bože da ja i ti griješimo road ali ja sam stvarno skeptik i to ne samo u slučaju te vesele diskoteke nego i svih drugih vitalnijih stvari za grad..čini mi se da je svaki dan u ovom gradu sve gori i gori  :(