Bilećke teme > Noćni život Bileće

Idealna diskoteka u Bileći

(1/4) > >>

VLADIX:
Bileća nema nijednu diskoteku, a ni alternativu. Pogledajmo gradove u okruženju, tu je Nevesinje koje na tom polju cvjeta, Trebinje standardno ima ja mislim 2 prave.
Kad bi se o tome razmišljalo trebalo bi je praviti što dalje od grada. Nije loša ideja muzej ili ovamo prema nekadašnjem vojnom poligonu...nešto se polemisalo o selima, al ipak previše  ::)

Uglavnom, Vaša viđenja o idealnoj diskoteci za Bileću koja bi bila centar zabavnih dešavanja i radila cijelu noć.

kerber_:
Neka montažna, portable, da se instalira 01. 07. i demontira 20. 08. pa ponovo od 25. 12. do 15. 01.
Ne znam kako bi se isplatilo opremiti diskoteku koja će godišnje raditi mjesec dobro i mjesec potanko...?
Znam koliko košta ozvučenje i rasvjeta, pa da nije ništa osim toga opet je mnogo.

VLADIX:
Odakle ti da će raditi mjesec dana godišnje ? Kad bi već bila onda bi stalno radila.
Nisam mislio na montažnu.

kerber_:
Kad kažem radila, mislim pozitivno poslovala, tj. donosila dobit vlasniku koji bi prevazilazio iznos koji bi vlasnik dobio na ime kamata kada bi taj kapital deponovao u banku, da ne kažem ratu kredita koji bi uzeo za opremanje.
A takvo mišljenje mi odatle što u novembru u kafanama nema 50 ljudi, tako da sumnjam da bi bilo i u toj što bi se zvala diskoteka, folkoteka, torina ili već kako...

prinudna uprava:
pa za tu diskoteku postoji jedno minimum milion problema!

mozda najveci, radno vrijeme!!!
ne budem dole cesto,ali dovoljno da vidim da je policijska stanica minimum uduplala broj drugara u plavom, i sta rade, pa jedva cekaju vikend da pogase muziku u svim kafanam, kaficima ili svim mjestima gdje se odvija tzv. nocni zivot u bileci :zvizduk:

pa, otvoris diskoteku, i radis par sati dnevno.... ma nemogu da pisem,ma ni blizu!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju