Autor Tema: Transferi 2009  (Pročitano 31193 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BaNiX

• Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Transferi 2009
« Odgovor #45 poslato: 21.07.2009. 13:01:56 »

Ivan Ergić potpisao za Bursaspor
Povremeni fudbalski reprezentativac Srbije Ivan Ergić potpisao je jednogodišnji ugovor sa turskim Bursasporom.

Bivši kapiten Bazela napustio je švajcarsku ekipu posle devet godina, pošto novi trener Torsten Fink nije želeo da obnovi ugovor sa srpskim fudbalerom. Ergić je sa Bazelom osvojio po četiri titule prvaka i kupa Švajcarske. Ergićev novi klub Bursaspor je takmičenje u turskoj Super Ligi završio na šestoj poziciji, sa tri boda manje od petoplasiranog Galatasaraja.

28-godišnji Ergić, koji pored srpskog poseduje i australijski pasoš, karijeru je započeo u Pert Gloriju, odakle je 2000. godine prešao u torinski Juventus. Posle jednogodišnje pozajmice u Bazelu, Ergić je i formalno postao član švajcarske ekipe sve do juna ove godine.

Za reprezentaciju Srbije odigrao je deset utakmica.

Van mreže Veliki_strumpf

• Iskusan
  • *
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
« Odgovor #46 poslato: 21.07.2009. 14:49:51 »
precera ga sa ovim sportovima banix :(

Van mreže road king

• Extra član
  • *
  • Ugled: +61/-27
    • Pogledaj profil
« Odgovor #47 poslato: 21.07.2009. 14:58:09 »
precera ga sa ovim sportovima banix :(

Nastavi li ovako neka ga prezove u SPORT-FORUM........... ;D

Van mreže BaNiX

• Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
« Odgovor #48 poslato: 21.07.2009. 16:29:16 »
Moja stvar moj problem.Ako hocete pratite me ako necete i ne morate.Ja sam i prije uredjivao sport redovno ne znam sta vas cudi,ali prije se barem pisalo na svakoj temi pa je sekcija sport u centru paznje.

Van mreže BaNiX

• Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
« Odgovor #49 poslato: 21.07.2009. 18:26:53 »

Luka Toni prelazi u Totenhem

Pošto je italijanski reprezentativac i napadač minhenskog Bajerna tek četvrta opcija Luisu van Galu, nemački mediji prenose da bi Luka Toni mogao da pređe u londonski Totenhem.
Nemački mediji tvrde da vremešni Luka Toni nije u planu novog trenera Bavaraca tako da bi italijanski reprezentativac vrlo lako mogao da pređe u engleski Totenhem.

Novi trener Bajerna iz Minhena, Luis van Gal, je u dosadašnjem delu prelaznog roka angažovao dvojicu sjajnih napadača Marija Gomeza i Ivicu Olića, a kako je tokom priprema za novu sezonu šansu pre Tonija dobijao i Miroslav Klose, postalo je jasno je da bi za Tonija bilo najbolje da potraži novi klub.

Tridesetdvogodišnji Luka Toni je u Bajernu od 2007. godine, kada je stigao iz  Fiorentine, a osim za njega, Totenhem je zainteresovan i za Klasa Jan Huntelara iz madridskog Reala, kao i za visokog napadača Portsmuta Pitera Krauča.

Van mreže prinudna uprava

• Start moderator
  • Super član
  • *
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
« Odgovor #50 poslato: 21.07.2009. 19:07:04 »
pusti ti njih samo pisi,svaka cast,samo nemoj caktarat po drugim temama,udri po sportu do sutra i nazad
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže Veliki_strumpf

• Iskusan
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #51 poslato: 21.07.2009. 19:40:03 »
ama psi ti sta god hoces , ali bar je meni glupo izbaciti nesto sto ti treba 10 sati da procitas,sto se mene tice nastavi da bombardujes informacijama koliko god hoces, ako ih ti sve procitas i nastavis ovim tempom narednih mjesec dana a ostane ti bar 10% u glavi bices bices ubjedljivo naj informisaniji covjek o sportu na ovoj strani zemljine kugle ;)

Van mreže road king

• Extra član
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #52 poslato: 21.07.2009. 19:43:46 »
Otkupi li iko BENCA ?   :pitamse:

Van mreže BaNiX

• Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
« Odgovor #53 poslato: 21.07.2009. 19:47:14 »
Otkupi li iko BENCA ?   :pitamse:
Budi malo jasniji.

Van mreže Veliki_strumpf

• Iskusan
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #54 poslato: 21.07.2009. 19:48:36 »
 A joj road kako si nestrpljiv >:( sacekaj da banix zavrsi sa premijer ligom, a ovim tempom trebao bi benco i sise doc na red za jedno 2 nedelje, ;D ;D ;D ;D ;D

Van mreže BaNiX

• Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
« Odgovor #55 poslato: 21.07.2009. 19:52:13 »

Maluda produžio ugovor sa Čelsijem

Fudbaler Čelsija Floran Maluda potpisao je novi trogodišnji ugovor s tim engleskim premijerligašem.

Dosadašnji ugovor imao je validnost do sledećeg leta, a ovako će francuski fudbaler ostati na Stamford Bridžu do 2012. godine.

Reprezentativac Francuske rekao je da se raduje što će saradjivati s novim trenerom Karlom Anćelotijem.

"Bio sam srećan kada sam čuo da će Anćeloti preuzeti klub, jer ga mnogo poštujem. U mom bivšem klubu Lionu igrao sam protiv Milana. Ovo je za mene dobra šansa. Verujem u novog trenera", rekao je Maluda.

Maluda igra na poziciji levog krila. U Čelsi je došao 2007. godine, posle četiri sezone provedene u Lionu. Za reprezentaciju Francuske odigrao je 45 utakmica uz tri pogotka.

Van mreže BaNiX

• Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
« Odgovor #56 poslato: 21.07.2009. 19:56:37 »

Beckham opet najavljuje povratak u Milan: Drago mi je čuti da me Leonardo želi

DAVID BECKHAM javno je izrazio želju i nadu da će po završetku američkog nogometnog prvenstva u studenome sljedeće sezone opet zaigrati za Milan.

Beckham je kao član LA Galaxyja drugi dio ove sezone odigrao u Milanu na posudbi. Engleski reprezentativac ne bi imao ništa protiv kada bi se sličan scenarij ponovio i u novoj sezoni. Milanov prvi operativac Adriano Galliani ranije je najavio da bi "rossoneri" opet mogli angažirati Beckhama u siječnju, početkom zimskog prijelaznog roka. I novi trener Leonardo poslao je poruku da bi engleskom celebrityju zaželio dobrodošlicu.

"Nadam se da ću se vratiti u Milan i ponovno zaigrati za taj klub koji mi je ostao u srcu. Leonardo me želi vidjeti što prije u sastavu? Lijepo je čuti da sam im ostao u dobroj uspomeni", kaže Becks.

Inače, Beckhama su navijači LA Galaxyja dočekali "na nož" u prijateljskoj utakmici u Carsonu baš protiv donedavnih suigrača engleskog nogometaša iz Milana (2:2). Raznim transparentima pokazali su da im se niti najmanje ne dopada Beckhamova nelojalnost njihovom klubu i paralelno nastupanje za dva kluba. Na poluvremenu se čak jedan iz skupine navijača osobno pokušao obračunati s 34-godišnjim Englezom. Vrijeđao ga je s tribina dok se ovaj povlačio u svlačionicu. Beckham ga je pozvao neka se "spusti i bude muškarac”. Sukob su spriječili djelatnici redarske službe.

Van mreže road king

• Extra član
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #57 poslato: 21.07.2009. 20:04:51 »
A joj road kako si nestrpljiv >:( sacekaj da banix zavrsi sa premijer ligom, a ovim tempom trebao bi benco i sise doc na red za jedno 2 nedelje, ;D ;D ;D ;D ;D

Pa vec kad ovoliko pise red bi bio da nas obavijesti o BENCOVOM stanju ili sto rece SISE- ovom  ,kakvi su njihovi planovi za ovu sezonu, ko najvise nudi,jer cuo sam da obadvojica u vrhunskoj formi... :-\ :o  a mi nista ne znamo :pitamse:

Van mreže BaNiX

• Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
« Odgovor #58 poslato: 21.07.2009. 20:07:24 »
Rekao sam ti za Bekama(odnosno BENCA), a za Sise-a pa vjerovatno ce otici u Bolonju.

Van mreže BaNiX

• Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
« Odgovor #59 poslato: 21.07.2009. 20:09:43 »

Grčki fudbalski klub Panatinaikos postigao je dogovor sa Olimpikom iz Marseja o kupovini napadača Đibrila Sisea.
Đibril Sise novi igrač Panatinaikosa

Sise, koju je prošlu sezonu proveo na pozajmici u engleskom prvoligašu Sanderlendu, sa Panatinaikosom će potpisati četvorogodišnji ugovor.

Iako Olimpik zvanično nije saopštio visinu obeštećenja, francuski mediji spekulišu da je u pitanju suma od osam miliona evra.

Sise je od 2004. do 2007. godine igrao za Liverpul, sa kojim je osvojio jednu Ligu šampiona.

On je u Francuskoj nastupao za ekipu Oksera, a za nacionalni tim te zemlje do sada je odigrao 37 utakmica i postigao devet golova. 

Dvoumio sam se izmedju Panatinaikosa i Bolonje ali ipak sam izabrao da igram u Grckoj ligi.