BILEĆAinfo o sajtu/podrška > BILEĆAinfo

VRATIMO FORUM!!!

<< < (3/8) > >>

error:

--- Citat: BaNiX  08.07.2009. 20:44:48 ---Nisam odavno pisao postove na ovome forumu i zelim da se ozivi.Znas kakva je situacija sa ovim forumom bila prije nekih 45 dana,nikakva! forum nije imao nista osim zastarjelih postova i nekoliko clanova koji su svakim danom dolazili i govorili da je kraj sa ovim forumom.Al' necemo se dati!

--- Kraj citata ---

Kao da prosli post uopste nisam tebe spomenuo i nista ti rekao,svasta.Ima ovdje redovnih clanova koji skoro stalno posjecuju forum tako da nece da propane.

BaNiX:
Da posjecuju ali i ne pisu na nivou na koji su pisali prije godinu dana.

VLADIX:

--- Citat: v.i.p.  08.07.2009. 19:06:41 ---Ova kriza je stvarno na svakom polju.Čak i facebook je u krizi koliko mi se čini,otkad se pojavio LIKE više niko nikoga ne komentariše...Ljudi su prestali pisati statuse,a poker mania je toliko zavladala da su glavni postovi postali ko je zaradio koliko para...

--- Kraj citata ---
predlažem da se uvede - Dont Like ... malo provociranja između prijatelja, svađe... evo sad je u americi hit Twitter, FB tek na 3 mjestu...al ovdje kod nas sve kasnije stiže....
Jedno vrijeme su u telekomu tražili paket zvani Fejsbuk...znači nebitno koliko para dođe čovjek u telekom i kaže daj mi fejsbuk i uvedu mu fejsbuk, masa ih nije kontalo da je to internet  ::)   i mnogi nisu znali da ima neki drugi sajt osim Facebook-a. E tu je naša greška.

pectoralis:
"a vazda je na tim fejsbucima" cuje se za nekog ko je dosta na kompu...

peca:
[/quote/
predlažem da se uvede - Dont Like ... malo provociranja između prijatelja, svađe... evo sad je u americi hit Twitter, FB tek na 3 mjestu...al ovdje kod nas sve kasnije stiže....
Jedno vrijeme su u telekomu tražili paket zvani Fejsbuk...znači nebitno koliko para dođe čovjek u telekom i kaže daj mi fejsbuk i uvedu mu fejsbuk, masa ih nije kontalo da je to internet  ::)   i mnogi nisu znali da ima neki drugi sajt osim Facebook-a. E tu je naša greška.
[/quote]
Pa VLADIX,ja mislim da je na našem ovom sajtu prvo započelo to provociranje između prijatelja i sl. ;D,a tek sada je to hit kod Amera.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju