Omladinski forum > Problemi

Svinjski grip

(1/7) > >>

BaNiX:
Svinjski grip ili popularno virus A H1N1.U Srbiji je trenutno 21 osoba zarazena,takodje u BIH 1 osoba.Najvise ih ima u Meksiku,ukupno umrlih 318 ljudi sirom sveta.Kako vi gledate na Svinjski grip i do kog vrhunca ce doci ovaj grip u narednom periodu? Dali je ovaj grip kao obicni grip,SZO je objavila da ce Pticiji grip mutirati sa Svinjskim pocetkom novembra.

Bilo je takodje sumnja da je i u Bileci otkriven svinjski grip kod jednog djecaka koji se vratio iz Njemacke.

VLADIX:
vidim da nam nešto fali u Bileći...to obavezno! ::)

bona:
Ja mislim da to fabrikovana prica,a da bi se gigantske farmaceutske kuce okoristile,sto za sobom vuce stanje na berzi itd.Dosadasnje statistike kazu da je vise ljudi umrlo od obicnog gripa,nego od toga..u svakom slucaju,ja trosim piletinu.. ;)

mrgud:
Svinjetina... To je nasa hrana, taman ona bila i u obliku nekog virusa... Nego sta ce ove nase komsije Bosnjaci...


Cu da dobiju svinjski grip :D :D :D

VLADIX:

--- Citat: bona  09.07.2009. 17:05:53 ---Ja mislim da to fabrikovana prica,a da bi se gigantske farmaceutske kuce okoristile,sto za sobom vuce stanje na berzi itd.Dosadasnje statistike kazu da je vise ljudi umrlo od obicnog gripa,nego od toga..u svakom slucaju,ja trosim piletinu.. ;)

--- Kraj citata ---
pa dašta je...a i anti-kampanja za turističke destinacije :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju