Autor Tema: Michael Jackson  (Pročitano 10537 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže tier

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +1/-2
    • Pogledaj profil
Michael Jackson
« poslato: 11.07.2009. 14:39:43 »
Michael Jackson (29.08.1958 - 25.06.2009)
Jedna od najvecih zvjezda naseg vremena, kralj pop muzike, mnogi smatraju da je covjek stvorio jednu sasvim novu kulturu, i da je bio jedan od najtalentovanijih muzicara danasnjice, dok s druge strane cesto je posjecivao i sudnice zbog raznih optuzbi....
Kakvo vi misljenje imate o kralju popa? O njegovoj muzici?


Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #1 poslato: 11.07.2009. 15:08:22 »
Mislim da je ipak unio revoluciju i u muzici i u kulturi i u plesu (iako je Džole Džogani uveo prije njega MoonWalk :)  )
Na njegovom mjestu niko normalan ne bi bio, od ranog djetinjstva ići po tezgama, u centru pažnje, ludila, menadžerskim krvopijama...pare, pare pare.
Ličnost koja je za poštovanje, nevezano za privatni život koji su drugi uništili, a i on sam sebe nakon toga. Niko, ali niko na njegovom mjestu ne bi bio ništa bolji, čovjek ludi u takvim uslovima.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #2 poslato: 11.07.2009. 15:31:09 »
Ma na kolac ga je trebalo nabiti!
PEDOFILCINA DEBILNA!

Van mreže tier

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +1/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #3 poslato: 11.07.2009. 18:37:12 »
Ma na kolac ga je trebalo nabiti!
PEDOFILCINA DEBILNA!

Ne znam koliko pratis desavanja, ali ako mu licno nisi drzao svijecu ne mozes tako pricat....
Evo cisto informativno... Nedavno je osoba, sada vec momak, koji ga je optuzio za pedofiliju, izjavio da je to uradjeno smisljeno, (po zamisli njegovog-djecakovog oca) da bi od njega izvukli pare...


Van mreže bona

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 61
  • Ugled: +6/-6
    • Pogledaj profil
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #4 poslato: 11.07.2009. 19:02:59 »
I ja sam to isto procitala,ali sve je to vrlo diskutabilno..mozda je to istina,mozda je ona stara-o pokojniku sve najbolje..mozda se posvadjao sa starim pa mu namjesta..u principu,mozemo samo da nagadjamo,oni to bolje znaju..u svakom slucaju bio je veliki umjetnik,i u neku ruku,duboko nesretan covjek..

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #5 poslato: 11.07.2009. 19:48:51 »
ma kakav pedofil, priča ko i svaka druga da bi izvukli pare. kad mu je već unakazio dijete što je taj otac pristao na dogovor od 100tinjak miliona dolara...eh....i još ga stavili pod hipnozu i na detektor laži...naravno da je glupost...nisam njegov fan al realno gledam na činjenice.

Van mreže tier

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +1/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #6 poslato: 11.07.2009. 19:49:45 »
ma kakav pedofil, priča ko i svaka druga da bi izvukli pare. kad mu je već unakazio dijete što je taj otac pristao na dogovor od 100tinjak miliona dolara...eh....i još ga stavili pod hipnozu i na detektor laži...naravno da je glupost...nisam njegov fan al realno gledam na činjenice.

respect :)))

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #7 poslato: 11.07.2009. 21:10:25 »
Mislim da je ipak unio revoluciju i u muzici i u kulturi i u plesu (iako je Džole Džogani uveo prije njega MoonWalk :)  )
Na njegovom mjestu niko normalan ne bi bio, od ranog djetinjstva ići po tezgama, u centru pažnje, ludila, menadžerskim krvopijama...pare, pare pare.
Ličnost koja je za poštovanje, nevezano za privatni život koji su drugi uništili, a i on sam sebe nakon toga. Niko, ali niko na njegovom mjestu ne bi bio ništa bolji, čovjek ludi u takvim uslovima.


Ispade njemu teže sa tolikim milionima nego onim što kopaju po Rogošini kamen da bi prehranili sebe i porodicu :o
Ne znam da li je radio takve stvari za koje ga optužuju, ali ako jeste mislim da za  to nema opravdanja.
U svakom slučaju hrišćanski je reći RIP.

If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #8 poslato: 11.07.2009. 21:19:03 »
Mislim da je ipak unio revoluciju i u muzici i u kulturi i u plesu (iako je Džole Džogani uveo prije njega MoonWalk :)  )
Na njegovom mjestu niko normalan ne bi bio, od ranog djetinjstva ići po tezgama, u centru pažnje, ludila, menadžerskim krvopijama...pare, pare pare.
Ličnost koja je za poštovanje, nevezano za privatni život koji su drugi uništili, a i on sam sebe nakon toga. Niko, ali niko na njegovom mjestu ne bi bio ništa bolji, čovjek ludi u takvim uslovima.


Ispade njemu teže sa tolikim milionima nego onim što kopaju po Rogošini kamen da bi prehranili sebe i porodicu :o
Ne znam da li je radio takve stvari za koje ga optužuju, ali ako jeste mislim da za  to nema opravdanja.
U svakom slučaju hrišćanski je reći RIP.
A šta da ti kažem. Ja mislim da je smirnije tebi i meni pa i tom što kopa kamen nego njemu cijeli život. Kad imaš pare nemaš nešto drugo, takva popularnost ne može da bude dobra po tog čovjeka. Dokazano je da je život kvalitetniji nekom pojedincu koji živi prosječno nego nekom biznismenu koji ima milijarde.

Van mreže tier

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +1/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #9 poslato: 12.07.2009. 12:47:21 »
Mislim da je ipak unio revoluciju i u muzici i u kulturi i u plesu (iako je Džole Džogani uveo prije njega MoonWalk :)  )
Na njegovom mjestu niko normalan ne bi bio, od ranog djetinjstva ići po tezgama, u centru pažnje, ludila, menadžerskim krvopijama...pare, pare pare.
Ličnost koja je za poštovanje, nevezano za privatni život koji su drugi uništili, a i on sam sebe nakon toga. Niko, ali niko na njegovom mjestu ne bi bio ništa bolji, čovjek ludi u takvim uslovima.


Ispade njemu teže sa tolikim milionima nego onim što kopaju po Rogošini kamen da bi prehranili sebe i porodicu :o
Ne znam da li je radio takve stvari za koje ga optužuju, ali ako jeste mislim da za  to nema opravdanja.
U svakom slučaju hrišćanski je reći RIP.
A šta da ti kažem. Ja mislim da je smirnije tebi i meni pa i tom što kopa kamen nego njemu cijeli život. Kad imaš pare nemaš nešto drugo, takva popularnost ne može da bude dobra po tog čovjeka. Dokazano je da je život kvalitetniji nekom pojedincu koji živi prosječno nego nekom biznismenu koji ima milijarde.

Pa stvarno, ja se znam iznervirati jer u Bileci kad izadjem znam skoro svakoga, a ne zelim da zamisljam kako je ljudima poput njega koji ne mogu mrdnuti apsolutno nikud a da za njim automatski ne krene i gomila novinara i fanova.... A to sta je od svega tacno Bog dragi znam, mada ne vjerujem u sve te price... U svakom slucaju bio je veliki muzicar....

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #10 poslato: 12.07.2009. 12:53:31 »
Romi iz Zemuna: Džekson nije mrtav!

Ako je suditi po rečima meštana romskog naselja Vojni put na periferiji Zemuna, kralj popa Majkl Džekson nije umro.

Tvrde da je reč o svetskoj zaveri, da iza svega stoji mafija i da je želja da se sada papreno naplati sve što je u vezi s njim. Tako je, kažu, bilo i sa Elvisom Prislijem, Brus Lijem i drugim zvezdama, posle čije navodne smrti su mnogi profitirali.

"Svako ko kaže da je Džekson mrtav, bezočno laže!", tvrdi Leon Dženalimi, koga su novinari "Pressa" zatekli ispred podruma pića. "Sve su to izmislili oni što hoće da žive bez motike i bez rada. Znaju da će posle smrti sve vredeti mnogo više nego sada. Tako je bilo i sa Brus Lijem, pa se posle toga sve razjasnilo. Doduše, možda je do sada zaista i umro, ali tada sigurno nije".

Njega nije potresla vest o smrti američke zvezde, ali kaže da mu je žao svih koji „ridaju" zbog proslavljenog pevača.

"Dok naivni tuguju, Džekson se već sada negde kupa na plaži!", ubeđen je Dženalimi.

I dok na Vojnom putu još ima pristalica teorija zavere, većina ne sumnja da je njihov ljubimac zauvek otišao.

"Šta da vam kažem, strašno mi je žao", priča Elvis Alijević, momak koji je dobio ime po jednom drugom muzičkom velikanu. "Majkl je bio rođen za muziku, teško da će ga iko zameniti. Otac mi je pričao da je takva žalost bila samo za Elvisom Prislijem, možda i za Draganom Manceom kada se autom, tu kod nas, zakucao u nadvožnjak. A igrao je za Partizan! Naravno, tugujemo i za Majklom, a to se, uostalom, i vidi na svakom ćošku".

Slučajno ili ne, uski sokaci zemunske periferije na dan Džeksonove sahrane bili su tihi i prilično prazni. Nigde one uobičajene dečje larme, preglasne muzike, dovikivanja među komšijama...

"Prosto nisam mogao da verujem!", priča Denis Ajeti. "Imam satelitsku televiziju, menjam kanale i slušam: umro, pa umro! Niko bre da demantuje, da kažu da se šale, da kažu da je to ona kamera... Šta ćeš, takav je život! A bio je legenda, zvezda, ma kakva zvezda, bio je prava zvezdara!"

Denis ne veruje da uzrok smrti ima veze sa silnim operacijama, još manje da je Majkl želeo da postane belac.

"Majkl nikada nije rekao da to želi da bude!", uveren je Ajeti. "Svojim sam očima gledao kada ga čovek na televiziji pita koliko je imao plastičnih operacija na licu. A on lepo kaže da nije imao! Imao je samo probleme sa nekim pigmentima i zbog toga se operisao, a ne zato što je hteo da pobeli".

Njegov komšija, automehaničar Dejan, ne misli baš tako.

"Bio je crnac, a želeo je da bude belac. Bio je živ, a sada je mrtav - filozofski zaključuje majstor dok menja filter na kolima". Jedino što će se sada promeniti jeste to što će narednih godina ovo naselje dobiti na stotinu nove dece po imenu Džekson!

Romi iz Zemuna: Džekson nije mrtav!

Bio nam je ko rođeni brat...

S njim se apsolutno slaže i Naser Milošević, koga je tragična vest zatekla na putu iz Nemačke, odakle je sa porodicom krenuo na odmor u Srbiju.

"Imao je silne milione, mogao je da živi kako hoće, a ne da se glupira i pretvara u ono što nije", ljuti se Naser. "Šta to znači? Kao da su belci po nečemu bolji? Naravno da nisu. Šta bi, recimo, sada svet rekao kada bih ja, na primer, poželeo da budem nekakav Eskim? Naravno da to ne ide".

Njegov sin Leon se ne ljuti na Majkla, ali priznaje da mu je izuzetno teško.

"Veoma sam potresen", kaže šesnaestogodišnji Leon. "Istina, nismo se poznavali, ali sam ga doživljavao kao rođenog brata. Niko neće moći da ga zameni".

Potresno je, kažu, bilo i u porodici Memedi. Ćerka Sibila je plakala, a njena majka Dibera kaže da je cela porodica zaprepašćena vešću.

"Bio je legenda u pevanju i igranju, kupovali smo njegove diskove, kasete i ploče", kaže Dibera. "Svima nam je žao, i mužu i meni, i svoj deci. Čak je i ovaj najmlađi, dvogodišnji Ermin, nešto osetio. Ceo dan nije hteo sisu, kao da je nešto primetio".

Nisu baš svi na Vojnom putu bili opterećeni vešću koja je 25. juna stigla iz Amerike.

"Nikada nisam previše mario za Džeksona, ali ga žalim onako toplo i ljudski", priznaje Mijat Selimi. "Krivo mi je što sve te naše zvezde polako nestaju, plašim se da bi i mom ljubimcu, Kristijanu Ronaldu, moglo nešto da se desi. Jeste, nije pevač, al' igra kao bog! Pa, ne bi ga Real onoliko platio. Dobro, sad će i Majklu da skoči cena, sad kad je umro. Poskupeće i njegove ploče, kola, stvari... Sve će to sada da košta milione..."

Tako i biti. Majkl je umro, ali će mit o njemu nastaviti da živi. Što bi rekli partizanovci, otiš‘o si Dragane, ostala je tuga.

"Majkl Džekson je idol Roma upravo zato što ga doživljavaju kao svojeg", tvrdi psiholog Zoran Đurić. "On je za njih malo Ciganče koje je doseglo do zvezda, čime je ispunilo i njihov san. Činjenica je da su Romi siromašni, uniženi, da žive težak život, pa ne čudi kada neko ostvari uspeh da ga odmah i prisvoje. Uostalom, baš kao što su Srbi zaluđeni Novakom, Anom, Jelenom i drugim teniserima. I mi smo mali, siromašni, marginalizovani, pa se preko njih dičimo i celom svetu nešto 'pokazujemo'. Prosto, reč je o kompleksu niže vrednosti.


Top pet romskih heroja

1. Brus Li (1940-1973), majstor borilačkih veština, filozof i glumac. Najzaslužniji što se mit o drevnim istočnjačkim veštinama proširio celim svetom. Njegova smrt i danas izaziva brojne kontroverze, pogotovu posle tragične smrti i njegovog sina, Brendona Lija.

2. Sandokan, najpopularniji filmski lik sedamdesetih godina prošlog veka. Lik narodnog junaka iz doba britanske kolonizacije Indije tumačio je Kabir Bedi (1946), koga su mnogi nazivali i indijskim Čakom Norisom.

3. Maradona (1960), slavni argentinski fudbaler. Sa Brazilcem Peleom podelio je titulu najboljeg svetskog fudbalera 20. veka. Osim nastupa za reprezentaciju, igrao je za Barselonu i Napoli, a karijeru su mu obeležili i brojni skandali, ponajviše zbog kokaina.

4. Tarzan, izmišljeni lik iz knjiga, stripova i filmova, kog je stvorio Edgar Rajs Berouz. Na filmskom platnu ga je najčešće tumačio Džoni Vajsmiler (1904-1984). Tokom sportske karijere osvojio je pet olimpijskih zlata u plivanju, ali se proslavio tumačeći Tarzanov lik.

5. Majkl Džekson (1958-2009), američki pop pevač, jedna od najvećih planetarnih zvezda. Osvojio je 13 nagrada Gremi, dva puta je uvršćen u „Rokenrol kuću slavnih" i upisan u Ginisovu knjigu rekorda kao najuspešniji zabavljač svih vremena.

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #11 poslato: 14.07.2009. 18:19:57 »
definitivno,najveci muzicar naseg vremena
kralj

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #12 poslato: 16.07.2009. 11:47:59 »

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #13 poslato: 16.07.2009. 12:15:14 »


ovo morate da vidite,svasta kako su dozvolili da mu kosa gori. :o :o :o

Banixe oladi malo sa Mondo-m i copy paste postovima. Hiperprodukcija ovakvih
postova ne znači i povećanje kvaliteta foruma.  :)
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Michael Jackson
« Odgovor #14 poslato: 16.07.2009. 12:21:40 »
Nisam nasao na mondu vec na youtube.com