Autor Tema: Novi crnogorski pravopis  (Pročitano 28490 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #45 poslato: 17.07.2009. 14:30:02 »
a dje si se to ljudino dosad kupao da mi je samo znati
Nama ne treba nista tudje,imamo svoje.

Van mreže bona

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 61
  • Ugled: +6/-6
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #46 poslato: 17.07.2009. 14:50:31 »
Ja tebe Forde,pola ne razumijem..pisi bre srpski,nismo ti mi jos skontali taj vas.. >:D :D

naleti negdje          brzo ces ti skontati moj         misljenja ces odma drugacijeg biti        >:D :love4:
Znas kako,bolje ga ti sam zavrsi,ipak ste vi samostalni.. :pottytrain1: ;D

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #47 poslato: 17.07.2009. 15:20:57 »
a i navika` si sam da ga zavsavas!
ovo sam ubacio kao foru-bez ljutnje svi

Van mreže bona

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 61
  • Ugled: +6/-6
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #48 poslato: 17.07.2009. 16:03:04 »
Moze samo ford da nam se naljuti..sto svakako ne bismo zeljeli.. :zvizduk:

Van mreže ford

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 43
  • Ugled: +12/-7
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #49 poslato: 17.07.2009. 18:27:14 »
nijesam ja taj tip da se naljutim "bona" a poznati smo po lijenosti pa bi radije zovnuo od vas nekog da to zavrsi  :downtown: :icon_bigsmurf: :sign19:

Van mreže ford

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 43
  • Ugled: +12/-7
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #50 poslato: 17.07.2009. 18:35:14 »


Najveća vrijednost Crne Gore jeste njeno primorje. Ono će napraviti od ove zemlje `Monako na Jadranu`.“ Tako je pre deset godina govorio kanadski multimilioner i vlasnik kompanije Brik Gold, Piter Mank (danas u poznim 80-im) u seriji razgovora sa tadašnjim predsjednikom Crne Gore, Milom Đukanovićem. Đukanović je dijelio isto mišljenje o potencijalu i vizionarskom konceptu crnogorskog primorja kao „Monaku na Jadranu“.Punih deset godina Piter Mank radi na realizaciji ove fascinantne ideje. Ona nije ostala samo na nivou ideje, jer se u međuvremenu finansijska situacija u Crnoj Gori promijenila poslije proglašenja nezavisnosti; Crna Gora je najmlađa evropska zemlja sa uplivom raznih investicija i stranog kapitala. Eto toliko od mene za ove neupucene.

Van mreže bona

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 61
  • Ugled: +6/-6
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #51 poslato: 17.07.2009. 19:14:00 »
A,to je onaj Mank sto ga Tivcani,a i cjelo CG primorje zeljno iscekuju i pominju,a cicica vam i dalje prica pricu..vec 10 god.. :D.Pa,uzdajte se vi u njega,lepi..posto ste drzavu rasprodali,pare raz*ebali,mozda vas sve pozaposljava,kad krene da ulaze.. ;D.A,vasa lijenost je na daleko poznata..eto,kad i mozak rijetko ukljucujete..ups..rekoh li to -mozak :(..rjec koju nemate u tom novom rjecniku :217:

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #52 poslato: 17.07.2009. 19:28:20 »
daleko ste vi od monaka i ostalih evropskih ljetovalista ali tako vam pricaju pa vi prihvatate zdravo za gotovo.
da bi tako nesto tvrdio morao bi da obidjes te gradove a ocito je da nisi.
prema tome ne pricaj praznu pricu,jer u svemu ste sto se turizma daleko ispod nivo evropskih turistickih centara,palme,menorke,ibice,monaka,dubrovnika........

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #53 poslato: 17.07.2009. 19:33:36 »
a da i da ti odgovorim za premijera;
u srbiji je narod 9 godina rusio milosevica i na kraju ga je srusio a u cg niko nece ni da pokusa da obori rezim zato sto niko nema muda ni da to pomisli a da ne pricamo da uradi.
zadnji diktator  u evropi je vas premijer ali vi ste generalno slabici u svakom pogledu i vama i odgovara da imate gospodara.
ali boli vas k.... imate ekolosku drzavu u kojoj ste za 2 god nazadovali 10

Van mreže bona

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 61
  • Ugled: +6/-6
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #54 poslato: 17.07.2009. 20:19:23 »
Ma dobro,nije ford kriv sto je novokompovani crnogorac.. :)

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #55 poslato: 17.07.2009. 22:00:49 »


Najveća vrijednost Crne Gore jeste njeno primorje. Ono će napraviti od ove zemlje `Monako na Jadranu`.“ Tako je pre deset godina govorio kanadski multimilioner i vlasnik kompanije Brik Gold, Piter Mank (danas u poznim 80-im) u seriji razgovora sa tadašnjim predsjednikom Crne Gore, Milom Đukanovićem. Đukanović je dijelio isto mišljenje o potencijalu i vizionarskom konceptu crnogorskog primorja kao „Monaku na Jadranu“.Punih deset godina Piter Mank radi na realizaciji ove fascinantne ideje. Ona nije ostala samo na nivou ideje, jer se u međuvremenu finansijska situacija u Crnoj Gori promijenila poslije proglašenja nezavisnosti; Crna Gora je najmlađa evropska zemlja sa uplivom raznih investicija i stranog kapitala. Eto toliko od mene za ove neupucene.
Pa kada je takav lider,sto je priznao Kosovo :mumum:

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #56 poslato: 18.07.2009. 02:07:10 »
svaka cast Crnogorcima u ovom poslednjem ratu kada su branili nase teritorije(Hercegovine).Tada su pokazali koliko su hrabri i pre svega bratski nastrojeni prema nama.

Kako rece jedan crnogorac: Nama je Bileca ko' druga domovina dok nas Trebinje kao i sve druge opstine istocne hercegovine mimoilaze.

he he heeeeeeeeeeeee e ovo je izjava  :D  :D e šta bi da nam ne bi čojstva i junaštva..neka bolan Banix.polako mame ti..e dabogda nas ne bilo ako su nas oni odbranili i dabogda prvi ja ne postojao ako su me ''oni'' odbranili
« Poslednja izmena: 18.07.2009. 02:22:27 ZOXL »

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #57 poslato: 18.07.2009. 07:37:11 »


he he heeeeeeeeeeeee e ovo je izjava  :D  :D e šta bi da nam ne bi čojstva i junaštva..neka bolan Banix.polako mame ti..e dabogda nas ne bilo ako su nas oni odbranili i dabogda prvi ja ne postojao ako su me ''oni'' odbranili
[/quote]


vala baš ZOXL, što bi reko naš narod: " za jade ti je......"
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #58 poslato: 18.07.2009. 13:23:35 »
monako na jadranu hahahahahaha, *urac na biciklu hahahaha,s*jedi avetinjo, koliko vidim u prvim postovima nisi bio za mila i ostalu bagru a sada ti je vizionar hahaha sve vam je tako manitaci jedni uobrazeni hahaha čojstvo i junastvo ;Dhaha ako me naljutite spremicu vam bilecke  vatrogasce da vas okupiraju ;D ;D ;D

Van mreže peca

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 344
  • Ugled: +4/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Novi crnogorski pravopis
« Odgovor #59 poslato: 18.07.2009. 13:42:27 »
monako na jadranu hahahahahaha, *urac na biciklu hahahaha,s*jedi avetinjo, koliko vidim u prvim postovima nisi bio za mila i ostalu bagru a sada ti je vizionar hahaha sve vam je tako manitaci jedni uobrazeni hahaha čojstvo i junastvo ;Dhaha ako me naljutite spremicu vam bilecke  vatrogasce da vas okupiraju ;D ;D ;D
Ma nema potrebe slati čitavu ekipu. ;D