Autor Tema: Ceca ima decka  (Pročitano 37649 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #15 poslato: 15.07.2009. 03:38:27 »
Komplikujes stvari bez potrebe. Otvorio si temu o bobu marliju i ona nije bila nesto posjecena, a sad banix otvori temu o ceci a ti odma negodujes. Ako ti se ne svidja nemoj pisati. Ja to sve shvatam ukusi su razliciti. Kakav crni zivotni san, pa ja necu ni otic na te zvezde granda.
Nek je otvorena tema o Ceci, ona je ipak pjevala pred 100 000 ljudi i ona nije Jelena Karleus ili Seka Aleksic. Ona je ipak zvijezda u nasem narodu....


Ko ce drugi neko klokan(glas razuma).Hvala kloki  :hello2:


A za zvezde granda ne gajim neke posebne simpatije,ali me samo cudilo kako je Bileca brzo reagovala pa ih dovela za mjesec dana po zavrsetku finalne veceri.Treba zahvaliti XL-u sto ce omoguciti ovaj mini-koncert sakupice se dosta omladine kao i uvijek.

Kada je Herceg TV mogla da ugosti Miu Borisavljevic u emisiji Aktuelna tema onda je sve moguce.
« Poslednja izmena: 15.07.2009. 03:48:01 BaNiX »

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #16 poslato: 15.07.2009. 07:16:58 »
hvala xl u, i nazdravlje nam zvezde granda :o :-\

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #17 poslato: 15.07.2009. 09:10:02 »
ma...da nije dobra nebi nju Arkan bubačio.. :)

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #18 poslato: 15.07.2009. 09:20:06 »
bubacio i translacio ;D

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #19 poslato: 15.07.2009. 12:34:41 »
Zato i jesmo tu gdje smo. Ne prigovaram ja nikom zato što nešo sluša, nego o jednom nakaradnom sisitemu vrijednosti koji predtsvlja i ceca izmedjuostalog, kao i pomenute zvijezde granda. A klokan ko klokan nismo ga mi džaba zvali onako kako smo ga zvali.....,  samo da mu je nešto kontrat, kao ne sluša on grand a ko god pomene bilo šta o muzici on je tu da odbrani čast saše popovića i kompanije, pa reci brate jednom ko čovjek jesam pa šta, kad si u nečemu onda izgori do kraja kao čovjek to poštujem. A ko pogleda njegove postove vbidjet će da mu je sve kontranje na nekolika moja posta(što me načisto zabole ;D ;D ;D)i veliki doprinos u igri kaladont.
 U pravu si  potpuno Road muzika se dijeli na dobru i lošu, a po meni ono što dotična prezentuje posrnulom narodu po meni je sam kič i šund i ništa više. Mene samo zabrinjava da li se nazire kraj svemu tome, i zašto smo tu gdje jesmo, a sad vidim da će mo dugo još tu ostat dok je .... Ja protiv izvorne srpske tradicije nemam ništa, naprotiv, ali dotična muzika samo je nakon nekolika vijeka vratila zvuke istanbula u srpske domove. Da li nam to treba posle pet vijekova pod njima, izgleda da treba, a ako većina tako kaže zna se da (ni)je  uvijek u pravu.

Svim posjetiteljima najvaljene manifetacije želim najluđi provod i puno uspjeha i zadovoljstva, aKlokanu ću  se potruditi obezbjediti mjesto u prvom redu. ;)

If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #20 poslato: 15.07.2009. 12:45:59 »
Zato i jesmo tu gdje smo. Ne prigovaram ja nikom zato što nešo sluša, nego o jednom nakaradnom sisitemu vrijednosti koji predtsvlja i ceca izmedjuostalog, kao i pomenute zvijezde granda. A klokan ko klokan nismo ga mi džaba zvali onako kako smo ga zvali.....,  samo da mu je nešto kontrat, kao ne sluša on grand a ko god pomene bilo šta o muzici on je tu da odbrani čast saše popovića i kompanije, pa reci brate jednom ko čovjek jesam pa šta, kad si u nečemu onda izgori do kraja kao čovjek to poštujem. A ko pogleda njegove postove vbidjet će da mu je sve kontranje na nekolika moja posta(što me načisto zabole ;D ;D ;D)i veliki doprinos u igri kaladont.
 U pravu si  potpuno Road muzika se dijeli na dobru i lošu, a po meni ono što dotična prezentuje posrnulom narodu po meni je sam kič i šund i ništa više. Mene samo zabrinjava da li se nazire kraj svemu tome, i zašto smo tu gdje jesmo, a sad vidim da će mo dugo još tu ostat dok je .... Ja protiv izvorne srpske tradicije nemam ništa, naprotiv, ali dotična muzika samo je nakon nekolika vijeka vratila zvuke istanbula u srpske domove. Da li nam to treba posle pet vijekova pod njima, izgleda da treba, a ako većina tako kaže zna se da (ni)je  uvijek u pravu.

Svim posjetiteljima najvaljene manifetacije želim najluđi provod i puno uspjeha i zadovoljstva, aKlokanu ću  se potruditi obezbjediti mjesto u prvom redu. ;)


namjerno sam boldovao ove neke rijeci.Covjece smiri se! Dok si ovo pisao imam utisak da su ti se tresle ruke...
Samo polako...

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #21 poslato: 15.07.2009. 13:46:25 »
Zato i jesmo tu gdje smo. Ne prigovaram ja nikom zato što nešo sluša, nego o jednom nakaradnom sisitemu vrijednosti koji predtsvlja i ceca izmedjuostalog, kao i pomenute zvijezde granda. A klokan ko klokan nismo ga mi džaba zvali onako kako smo ga zvali.....,  samo da mu je nešto kontrat, kao ne sluša on grand a ko god pomene bilo šta o muzici on je tu da odbrani čast saše popovića i kompanije, pa reci brate jednom ko čovjek jesam pa šta, kad si u nečemu onda izgori do kraja kao čovjek to poštujem. A ko pogleda njegove postove vbidjet će da mu je sve kontranje na nekolika moja posta(što me načisto zabole ;D ;D ;D)i veliki doprinos u igri kaladont.
 U pravu si  potpuno Road muzika se dijeli na dobru i lošu, a po meni ono što dotična prezentuje posrnulom narodu po meni je sam kič i šund i ništa više. Mene samo zabrinjava da li se nazire kraj svemu tome, i zašto smo tu gdje jesmo, a sad vidim da će mo dugo još tu ostat dok je .... Ja protiv izvorne srpske tradicije nemam ništa, naprotiv, ali dotična muzika samo je nakon nekolika vijeka vratila zvuke istanbula u srpske domove. Da li nam to treba posle pet vijekova pod njima, izgleda da treba, a ako većina tako kaže zna se da (ni)je  uvijek u pravu.

Svim posjetiteljima najvaljene manifetacije želim najluđi provod i puno uspjeha i zadovoljstva, aKlokanu ću  se potruditi obezbjediti mjesto u prvom redu. ;)


namjerno sam boldovao ove neke rijeci.Covjece smiri se! Dok si ovo pisao imam utisak da su ti se tresle ruke...
Samo polako...


Ma imao sam tri srčana udara dok sam ovo pisao :D :D :D eto samo da ti javim!

Pišem sa posla, pa nabrzinu, u malim pauzama pa i ne pratim baš mnogo greške u kucanju, ali uvijek imamo savjest našeg foruma Banixa.
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #22 poslato: 15.07.2009. 13:50:08 »
ma zajebavaj ti boli me qurac(dabogda dosao na Zvezde Granda,jer ja i klokan sigurno necemo).

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #23 poslato: 15.07.2009. 13:58:08 »
ma zajebavaj ti boli me qurac(dabogda dosao na Zvezde Granda,jer ja i klokan sigurno necemo).

Ја сам већ и улазнице набавио и нестрпљиво  одбројавам дане, сате, минуте и секунде! :D :D :D :D :D :D
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #24 poslato: 15.07.2009. 14:02:57 »
+30/-30 wow ovo bode za oci,ajde sada fino recite ko mi je ovako smanjio ugled,i zasto sam to zasluzio?? Zbog cega ?

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #25 poslato: 15.07.2009. 15:18:06 »
+22  -25,    šuti brate ja nemogu da spavam noćima zbog ovoliko lošeg ugleda, živ  ne znam šta ću! :o
« Poslednja izmena: 15.07.2009. 16:31:48 Nigger Gruja »
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #26 poslato: 15.07.2009. 15:30:40 »
+22  -25,    šuti brate ja nemogu da spavam noćima zbog ovoliko lošeg ugleda, živne  ne znam šta ću! :o
Ja sam na ovome forumu ugled smanjio nekolicini forumasa.Iskreno zasta ce nam ovaj ugled,nije zanimljiv!

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #27 poslato: 15.07.2009. 17:11:34 »
+22  -25,    šuti brate ja nemogu da spavam noćima zbog ovoliko lošeg ugleda, živ  ne znam šta ću! :o

 :D :D :D   e dobra ti ova..............hhahahahah                   cime se pojedinci opterecivaju :'( :D

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #28 poslato: 15.07.2009. 17:19:05 »
+22  -25,    šuti brate ja nemogu da spavam noćima zbog ovoliko lošeg ugleda, živ  ne znam šta ću! :o

 :D :D :D   e dobra ti ova..............hhahahahah                   cime se pojedinci opterecivaju :'( :D

Lako je tebi reci.Ali sto mene negiraju evo ti navedi razlog.Zelim da znam???

PS.Picke se upiskile pa ne smiju da kazu,a kada treba da se smanji ugled onda su eksperti,zato stisnite muda i fino recite ko ljudi.Ja te ne podnosim,dosadan si,nerviras me ili slicno. A ne ovako sute ko mutavi!  >:( >:( >:(

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #29 poslato: 15.07.2009. 17:21:07 »
ma,j..o cecu!
nije nikad bila nesto posebno dobra riba!
zamandaliti temu