Autor Tema: Ceca ima decka  (Pročitano 37897 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #90 poslato: 23.07.2009. 02:32:18 »
Gdje je ovaj Trile da brani rep ovdje... :D
Pozdrav za najjačeg repera u Bileći

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #91 poslato: 23.07.2009. 19:21:09 »
Gdje je ovaj Trile da brani rep ovdje... :D
Pozdrav za najjačeg repera u Bileći
Javi se Trile!!!  ;D

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Ceca ima decka
« Odgovor #92 poslato: 23.07.2009. 19:41:02 »
Svaku muziku slusam i volim ono sto valja..ponajvise staru stranu...ali jedino sto ne mogu svariti to je ovaj domaci RAP i neznam stvarno nasta se loze ovi danasnji klinci...ovi domaci reperi nesto pokusavaju ali to mi je nigdje veze sa vezom...uporedite samo npr. pijesme  od C-BLOCK , NANE, EMINEMA, DMX,  (stare stvari) itd i ova nasa domaca nazovi sranja...ma neznam samo sta se imaju loziti na to...kao nesto u fazonu bice cool  i tako nesto...........

Ne bih se složio.Ne kažem da možemo na primjer Đusa zvati umjetnikom,ali npr jednog Marčela---Čovjek ima izvrsne tekstove,malo je semplova,dosta orginalne muzike...Ne možeš poredit repere sa dijamantskim ogrlicama i timovima ljudi,i naše kojima na nastup dolazi 1000 ljudi.Rep je baš buknuo nakon 2000. samo sto je još ugušen jer se najvažnije napit.Evo da ti preporučim poslušaj album od V.I.P.-a iz 2002. i mislim da ćeš promjenit mišljnje.Toliko emocija,istine,stavova...u srce pogadja i danas su hitovi u tom svijetu...
Marčelo,V.I.P.,Struka,Edo Maajka,Elitni odredi,Bad Copy...



Uf stari album VIPa je jedan od najbpoljih na našim prostorim što se hip hopa tiče bio je to prvi album za izdavačku kuću basiviti rekords, nekad davno sam to slušo, ačuo sam kasnije da su se "zjebal" i oni, a sad što se tiče đusa i sličnih šta reći dno.....

 Marčela ne slušam ali je lik intelekt u tom svijetu a i kad pravi svirku napravi dobru atmosferu.....

If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Ceca ima decka
« Odgovor #93 poslato: 05.08.2009. 02:35:21 »
Nego ljudi,sta nam bi sa Cecom??? ;D