BILEĆAinfo o sajtu/podrška > BILEĆAinfo

Ugled

(1/6) > >>

BaNiX:
Ugled je nesto najgluplje sto se moglo desiti za ovaj forum.Bolje da stavimo nesto drugo,nije vise zanimljivo da neki clanovi namjerno smanjuju drugima,iako oni mozda ni u najmanju ruku to nisu zasluzili.Predlazem da ga smaknemo sa lica zemlje i da stavimo neku drugu opciju.

Evo i nekih od najlosijih ugleda mada uopste nisu zasluzili,neke botine su ih negirali sto je potpuno apsurdno.A najvise su doprinijeli razvoju foruma :

06.Nigger Gruja  +22/-25
01.S.A.F +18/-31
10.error   +38/-38
09.prinudna uprava +56/-57
11.explorer   +29/-29
12.klokan +13/-13
05.BaNiX +30/-33
03.v.i.p +6/-14                             
07.zid +41/-43
04.JECA +14/-19
02.Veliki_strumpf +10/-20
08.djeturum +17/-20

BaNiX:
Oho smanjujte sa +30/-28 na +30/-34.Ali kada ste tolike m..onje sto ne napisete razloge,ajde necu vam nista.

Ove sedmice sam smanjio ugled nekolicini.A navescu ih:
Hadzibeg(covjek lupeta zestoko),
Nigger_Gruja(jednostavno zbog nesuglasica,vise ne bih nikada)
Eto rekao sam i zahtjevam da i vi kazete svoje razloge.

Nigger Gruja:

--- Citat: BaNiX  15.07.2009. 21:08:30 ---Oho smanjujte sa +30/-28 na +30/-34.Ali kada ste tolike m..onje sto ne napisete razloge,ajde necu vam nista.

--- Kraj citata ---

Јбт мени се поправио данас наго од послеподне....углед наравно, можда зато што сам имао несугласице а народ воли смрадање , слободно нек смањују колко хоће узо сам неке добре таблете за смирење ;D

Ал ђе ме сврста у исту врећу са хаџибегом, свега ти  :D :D :D :D
П. С. Баниксе хвала на дванест поинтс фром босниа енд ерцеговина!!!(слободно ти... не љутим се ја а и ове таблете су врх)  :)

BaNiX:

--- Citat: Nigger Gruja  15.07.2009. 23:00:08 ---
--- Citat: BaNiX  15.07.2009. 21:08:30 ---Oho smanjujte sa +30/-28 na +30/-34.Ali kada ste tolike m..onje sto ne napisete razloge,ajde necu vam nista.

--- Kraj citata ---

Јбт мени се поправио данас наго од послеподне....углед наравно, можда зато што сам имао несугласице а народ воли смрадање , слободно нек смањују колко хоће узо сам неке добре таблете за смирење ;D

П. С. Баниксе хвала на дванест поинтс фром босниа енд ерцеговина!!!(слободно ти... не љутим се ја а и ове таблете су врх)  :)

--- Kraj citata ---
To pises cirilicom da ne bi hadzibeg vidio sta si napisao.
Ал ђе ме сврста у исту врећу са хаџибегом, свега ти  :D :D :D :D a jbg. kada si u tom momentu zasluzio.

Nigger Gruja:

--- Citat: BaNiX  15.07.2009. 23:19:06 ---
--- Citat: Nigger Gruja  15.07.2009. 23:00:08 ---

--- Kraj citata ---

--- Kraj citata ---
To pises cirilicom da ne bi hadzibeg vidio sta si napisao.
Ал ђе ме сврста у исту врећу са хаџибегом, свега ти  :D :D :D :D a jbg. kada si u tom momentu zasluzio.

--- Kraj citata ---

E свака ми част кад сам то заслужио :D :D :D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju