Autor Tema: Veće i manje sredine - prednosti i mane  (Pročitano 4400 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Veće i manje sredine - prednosti i mane
« poslato: 02.08.2009. 20:53:29 »
Navedite primjere, a ima ih dosta.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Veće i manje sredine - prednosti i mane
« Odgovor #1 poslato: 02.08.2009. 22:19:48 »
Manja sredina manje mogucnosti, veca vece mogucnosti sto se tice uopsteno svega.

Manja sredina dobra za odmor,svak vecinom svakoga zna ( da li je ovo prednost ili mana ne bih znao reci)
dobra za starije ljude, porodicne ako su iole situirani itd. Losa za omladinu ,vecina se svodi na izlaske u kafice i pjanske,spijuni na svakom cosku,pojedinci znaju sta ko doruckuje i to ti je to.

Veca sredina koliko love tolike muzike , znaci imas sve ako imas novca , vecu mogucnost da nesto zavrsis,zaradis ,zaposlis itd itd...veliki izbor mijesta na koje neko zeli izaci, bavljenja raznim sportovima ( ima i u manjim sredinama ali ne kao u vecim) razni lokali gdje se pusta razlicita muzika tako da imas izbor gdje god hoces da ides.Mana- "dzungla" te brzo pojede ako nisi sposoban da sam nesto radis ili vec ako nemas nekoga da te uputi itd...


Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Одг: Veće i manje sredine - prednosti i mane
« Odgovor #2 poslato: 02.08.2009. 22:22:51 »
Manja sredina manje mogucnosti, veca vece mogucnosti sto se tice uopsteno svega.

Manja sredina dobra za odmor,svak vecinom svakoga zna ( da li je ovo prednost ili mana ne bih znao reci)
dobra za starije ljude, porodicne ako su iole situirani itd. Losa za omladinu ,vecina se svodi na izlaske u kafice i pjanske,spijuni na svakom cosku,pojedinci znaju sta ko doruckuje i to ti je to.

Veca sredina koliko love tolike muzike , znaci imas sve ako imas novca , vecu mogucnost da nesto zavrsis,zaradis ,zaposlis itd itd...veliki izbor mijesta na koje neko zeli izaci, bavljenja raznim sportovima ( ima i u manjim sredinama ali ne kao u vecim) razni lokali gdje se pusta razlicita muzika tako da imas izbor gdje god hoces da ides.Mana- "dzungla" te brzo pojede ako nisi sposoban da sam nesto radis ili vec ako nemas nekoga da te uputi itd...
Nije lako ni ovima u vecim metropolama.Veca sredina,vise obaveza,vise stresa. 8)

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Veće i manje sredine - prednosti i mane
« Odgovor #3 poslato: 02.08.2009. 22:39:28 »
Napisao sam to ...prokontaj..."dzungla"  ...

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Одг: Veće i manje sredine - prednosti i mane
« Odgovor #4 poslato: 02.08.2009. 22:43:32 »
100% stres u gradu kao Beograd, a stres ga je i u manjim mjestima kad se nema posla  :)

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Одг: Veće i manje sredine - prednosti i mane
« Odgovor #5 poslato: 03.08.2009. 00:14:27 »
Napisao sam to ...prokontaj..."dzungla"  ...
Samo sam htio da se nadovezem na ono tvoje.