Autor Tema: Nabudzene cijene u kaficima...  (Pročitano 38113 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #90 poslato: 01.08.2009. 02:38:16 »
Originalni naziv inače ruski je Vodka i tako se piše, međutim zbog poznate jezičke pojave - jednačenja suglasnika po zvučnosti  :D čita se i izgovara VOTKA u srpskom, a pošto je Vuk rekao piši kao što čitaš onda normalno da će se i pisati i čitati Votka i to je potpuno pravilno jer se malo šta govori u originalu.


Evo me ko onaj sa naočalima u Govorimo Srpski  :D

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #91 poslato: 01.08.2009. 02:39:47 »
Originalni naziv inače ruski je Vodka i tako se piše, međutim zbog poznate jezičke pojave - jednačenja suglasnika po zvučnosti  :D čita se i izgovara VOTKA u srpskom, a pošto je Vuk rekao piši kao što čitaš onda normalno da će se i pisati i čitati Votka i to je potpuno pravilno jer se malo šta govori u originalu.


Evo me ko onaj sa naočalima u Govorimo Srpski  :D
Evo vidis da sam upravu.  :sniper:

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #92 poslato: 01.08.2009. 07:55:31 »
 :D :D :D Eto te k'o Telebak hahaha ali mi ga zamrsi vladix, ako se pise vodka onda se i cita vodka,Vuk je takodje rekao citaj kako je napisano .

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #93 poslato: 01.08.2009. 11:48:40 »
:D :D :D Eto te k'o Telebak hahaha ali mi ga zamrsi vladix, ako se pise vodka onda se i cita vodka,Vuk je takodje rekao citaj kako je napisano .
pišu i čitaju rusi, al ne i mi...imamo 2 opcije. Jel Viski pišeš Whiskey :)

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #94 poslato: 01.08.2009. 14:14:00 »
nikad nisam imao namjeru da nekog vrijedjam,i mislim da to nisam uradio.
dugo smo pricali o podizanju kvaliteta ovog foruma i  postovima u njemu,zato sam reagovao na postove gdina ford,jer sam iznio svoj stav u odnosu na njegove postove.
previse vulgarnosti,psovki,price bez rezona i argumenata,to je ne primjereno za ovaj forum.
cak,i njegov ogdovor na moj poslednji post je mizeran u svakom smislu*fore hahahha,lik iz crtanog romana,i ostale gluposti* nisu na nivou konverzacije koje imam sa ljudima na ovom forumu.
stoga,opet pozivam admina da ne pusta u etar nikakve vulgarnosti,psovke i ruzne price u etar jer se tako gubi smisao ovog foruma.
veliki pozdrav za sve

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #95 poslato: 01.08.2009. 15:15:09 »
Odrase me konobari u Lipi neku noc, one stare lopine.
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #96 poslato: 01.08.2009. 15:44:13 »
Konobari postali kao popovi,ne vraćaju kusur  ;D ;D ;D ;D

Van mreže bona

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 61
  • Ugled: +6/-6
    • Pogledaj profil
Odg: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #97 poslato: 01.08.2009. 17:27:32 »
Prepirka je pocela,kada je,par nas iznijelo ,prilicno benigno ali licno,misljenje o CG jeziku.Ford se nasao uvredjen,njegovo pravo,i poceo sa,nadasve bezobraznim,i primjecujem,nezanimljivim postovanjem.E,naravno da cu da mu repliciram,tek da vidi,gdje je u svemu ovome..ako zeli i zna,naravno.A,sve to nije razlog za nase medjusobne prepirke..aj da mu ne damo razlog za likovanje..i..lipari zaklase.. ;) :)

Van mreže ford

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 43
  • Ugled: +12/-7
    • Pogledaj profil
Odg: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #98 poslato: 01.08.2009. 20:24:08 »
e moj jadni forde, pod1 si nepismen, jedino ako to nije ovaj novi maternji pravopis, pod 2 si glup, ali to u cg je svakodnevna pojava tako da se razlika osjeti samo u hercegovini, pod 3 si rekao da zivis u bileci a sada ides kao u baron na pojednu haha nama je sada stvarno muka od tebe i tvoih kompleksa zato ti fino kazemo fuck off seljaku jedan(vjerovatno s vracenovica ili petrovica) idi brate tamo sa krdom tvojim vodi ljubav sta li vec radis ostavi nas na miru ipak nisi ti nas nivo ti si samo crnogorac, ajd caos seljačicu mali sa ovim zatvaram raspravu sa tobom :zvizduk: ;D ;D

**** kazao sam da zivim u bileci sto je istina . rodjen sam u koravlici a za tvoju informaciju trenutno radim na moru. ima li ti sta jos nejasno ******e.
a ti mi ne kaza koji to lokal drzis u bileci taj turbofolkerski heheheh. za razliku od tebe pisem brzinom pa moguce da napravim koju gresku no o tome cu drugi put strumfane.
ove druge necu da komentarisem .nijesu mi vise zanimljivi. jos i ovo da recem   ako ima neki glavni sto vodi ovaj sajt zamolio bi ga da mi se ne brisu poruke . vec ako se brisu nek se onda i njihova vrijedjana i prostakluci brisu ne samo moji. ovaj neki ******* mi obrisa do sad nekolike poruke.

Nisam ti brisao postove, nego samo riječi kojima vrijeđaš druge i to ću i nastaviti da radim, pa makar mene banovali, a isto će da važi i za druge koji budu direktno vrijeđali tebe ili bilo koje druge članove foruma.
« Poslednja izmena: 02.08.2009. 14:05:24 S.A.F. »

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #99 poslato: 01.08.2009. 20:42:41 »
ford-e, nijedna tvoja poruka nije obrisana!

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #100 poslato: 02.08.2009. 00:58:18 »
Ne treba ničije postove brisati.Neka bar na forumu bude demokratija kad nihdje drugo nije.
bas je super ovaj novi izgled sajta.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #101 poslato: 02.08.2009. 13:54:00 »
vratite stari izgled, ko ce se sad na ovaj privikavat  :'(   a gdje je chat :-X   ;D

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Одг: Nabudzene cijene u kaficima...
« Odgovor #102 poslato: 02.08.2009. 14:02:12 »
bas je super ovaj novi izgled sajta.
vratite stari izgled, ko ce se sad na ovaj privikavat  :'(   a gdje je chat :-X   ;D
Trebamo da se priviknemo,na ovaj.Onaj prosli izgled je dojadio svima,jeste da je bio super svojevremeno ali mora se nesto mjenjati na bilecainfo forumu.Ovaj sadasnji izgled je odlican...
Novine su dobre,samo eto taj chat sto kaze road i bice sjajno. ;D