Autor Tema: Spajanje HERCEGOVCA I OKK  (Pročitano 5819 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Spajanje HERCEGOVCA I OKK
« poslato: 05.08.2009. 02:33:04 »
Ne pratim to puno i ne razumijem se toliko,ali čudi me da niko nije postavioovu temu.To je glavna sportska vijest u gradu.Ja mislim da je to bas dobro,i da je Bileći potreban jedan jak klub,a ne dva.Pominje se i Jadranska liga..vidjecemo..počelo je kažu ozbiljno da se trenira..
Sta vi mislite o svemu tome

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Одг: Spajanje HERCEGOVCA I OKK
« Odgovor #1 poslato: 05.08.2009. 06:52:35 »
Heo do groba..

Van mreže Caki HEO

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 491
  • Ugled: +11/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Spajanje HERCEGOVCA I OKK
« Odgovor #2 poslato: 05.08.2009. 08:23:58 »
Pa naravno da je trebalo... sta ce nam dva kluba koji djavo... a ta jadranska sto se pominje je ova juniorska ABA liga sto je Miro vec igrao prosle godine.
Nadam se da ce i prvi tim da se sastavi kako valja.

HEO DO GROBA !!!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Одг: Spajanje HERCEGOVCA I OKK
« Odgovor #3 poslato: 05.08.2009. 08:49:16 »
Ne pratim to puno i ne razumijem se toliko,ali čudi me da niko nije postavioovu temu.To je glavna sportska vijest u gradu.Ja mislim da je to bas dobro,i da je Bileći potreban jedan jak klub,a ne dva.Pominje se i Jadranska liga..vidjecemo..počelo je kažu ozbiljno da se trenira..
Sta vi mislite o svemu tome
dva kluba su bolja zbog navodnog "rivalstva".Ne vjerujem da ce se to desiti,posto nece niko htjeti,kada bi se udruzili ova dva kluba bilo bi svasta,postu su ovi iz OKK Bileca juniori naravno da ne bi imali mjesta u prvom timu Hercegovca.Nikada necemo uci u Jadransku to je realnost,posto nijedan srpski tim nije bio u njoj od njenog zvanicnog osnivanja.Uvijek Bosna i Siroki moraju da idu posto imaju jaci tim u zavrsnici.Ni i Igokea ne moze,posto su neki Partizanovi igraci u Igokei na kaljenju.

Zato mislim da se to nece nikada ostvariti,ali dobar je predlog. :icon_thumright:

Van mreže Caki HEO

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 491
  • Ugled: +11/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Spajanje HERCEGOVCA I OKK
« Odgovor #4 poslato: 05.08.2009. 09:05:31 »
Ne pratim to puno i ne razumijem se toliko,ali čudi me da niko nije postavioovu temu.To je glavna sportska vijest u gradu.Ja mislim da je to bas dobro,i da je Bileći potreban jedan jak klub,a ne dva.Pominje se i Jadranska liga..vidjecemo..počelo je kažu ozbiljno da se trenira..
Sta vi mislite o svemu tome
dva kluba su bolja zbog navodnog "rivalstva".Ne vjerujem da ce se to desiti,posto nece niko htjeti,kada bi se udruzili ova dva kluba bilo bi svasta,postu su ovi iz OKK Bileca juniori naravno da ne bi imali mjesta u prvom timu Hercegovca.Nikada necemo uci u Jadransku to je realnost,posto nijedan srpski tim nije bio u njoj od njenog zvanicnog osnivanja.Uvijek Bosna i Siroki moraju da idu posto imaju jaci tim u zavrsnici.Ni i Igokea ne moze,posto su neki Partizanovi igraci u Igokei na kaljenju.

Zato mislim da se to nece nikada ostvariti,ali dobar je predlog. :icon_thumright:

Ma kakvo rivalstvo, to mozes imati u mestima gde imas dovoljno stanovnika da mogu da naprave dve navijacke grupe i gde timovi mogu biti toliko uspesni da im treba velika navijacka masinerija a posto OKK ima samo mladi tim to vec pada u vodu. Uostalom za neke od klinaca nije toliko ni bitno za koga ce igrati, pola njih su do juce psovali HEA a sutra ce da se kolju medjusobno da bi u njemu igrali...

A za jadransku, mislim da ne misle na seniorsku vec na kadetsku ligu, prosle god su je igrali sa jos 5 timova: OKK, Bosna, Siroki, Buducnost, Mogren i neznam ko jos, uglavnom 6 mini turnira, svaki tim je domacin po jednom. Neznam kako su nasi zavrsili na kraju, mislim da je bosna bila prvak, uglavnom poenta je da i klinci igraju sa sto vise jakih protivnika... Verovatno ce i da je prosire mada ona i nije potrebna za teritoriju Srbije i Hrvatske jer tamo ima dovoljno dobrih kadetskih timova...

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Одг: Spajanje HERCEGOVCA I OKK
« Odgovor #5 poslato: 05.08.2009. 10:05:21 »
Neka se spoje, šta će 2 kluba.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Одг: Spajanje HERCEGOVCA I OKK
« Odgovor #6 poslato: 05.08.2009. 13:35:37 »
Ne pratim to puno i ne razumijem se toliko,ali čudi me da niko nije postavioovu temu.To je glavna sportska vijest u gradu.Ja mislim da je to bas dobro,i da je Bileći potreban jedan jak klub,a ne dva.Pominje se i Jadranska liga..vidjecemo..počelo je kažu ozbiljno da se trenira..
Sta vi mislite o svemu tome
Nikada necemo uci u Jadransku to je realnost,posto nijedan srpski tim nije bio u njoj od njenog zvanicnog osnivanja.Uvijek Bosna i Siroki moraju da idu posto imaju jaci tim u zavrsnici.Ni i Igokea ne moze,posto su neki Partizanovi igraci u Igokei na kaljenju.

Čisto da znaš bio je Borac iz Banjaluke u sezoni 2002/2003 i u sezoni 2003/20004 pod imenom ''Srpski Košarkaški Klub Banjalučka Pivara''.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Одг: Spajanje HERCEGOVCA I OKK
« Odgovor #7 poslato: 05.08.2009. 14:48:57 »
pa dobro Borac,tada je bio jaci od svih ostalih sa ovih nasih prostora BIH.Ali pitanje je na kom nivou je sada,taman kao i Hercegovac.Vlasti su definitivno na strani Igokee Partizana.
Ali hvala sto si spomenuo SAF.

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Одг: Spajanje HERCEGOVCA I OKK
« Odgovor #8 poslato: 05.08.2009. 15:51:27 »
neka se spoje,ali cim 17 godina, odma da se prikljuce prvom timu i minutaza >:(
inace neka ih u okk, pa neka idu posle u zvijezdu,tuzlu,leotar itd...kad vec nemogu kod nase glupe uprave



sala nam mala, uprava nam glupa :)
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!