Autor Tema: Bileća 2022. godine  (Pročitano 13094 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Одг: Bileća 2022. godine
« Odgovor #15 poslato: 11.01.2010. 05:16:16 »
Ohohoooho,merhaba zundelji,sretni vam ovi bozicni blagdani


Bileca 2022,daleko je to,ko ziv a ko mrtav do tada

Ali to bi ovako moglo da izgleda

CNN-ova ekipa napadnuta kod podosoja,napadnuti od strane par stotina krezubih ljudozdera koji su htjeli da ispitaju sta se desilo sa nestalim novinarima od Discovery-ja koji su nestali prije 3 mjeseca na podrucju Bilecke opstine,a koji su pravili emisiju o prvim civilizovanim kanibalima,tonac CNN  je okrenut na raznju i pojeden,za kamermana i C.Amanpour cuvenu novinarku grupa od 1500 ljudozdera koji zive u Bileci trazi od Americke administracije da im da cetiri slepera stoka84 i 117 prezivjelih stanovnika Gacka(koji su uspjeli da prezive napade istih) u zamjenu za ekipu novinara,u medjuvremenu propali su pregovori o razmjeni za 40 miliona dolara koliko su ponudili vlasnici CNN-ena,jer primitivno pleme vec odavno nema dodira sa novcem pa zato mozda i nevjeruju u njega,trampa je vec odavno sredstvo placanja u ovom kraju

NASTAVLJA SE...






Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Одг: Bileća 2022. godine
« Odgovor #16 poslato: 11.01.2010. 13:51:45 »
kakvo sranje,pa ti si stvarno jedna kompletna budala.
skidajte ovu budaletinu,sto je dosta dosta je.
ne znam sta je covjeku,ali definitivno zabudali svaki put kad nesto progovori.
kakav smarac i uslja

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Bileća 2022. godine
« Odgovor #17 poslato: 11.01.2010. 17:09:02 »
O hadzi beg,sta ima? Pošto je krmetina u Sarajevu?

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Bileća 2022. godine
« Odgovor #18 poslato: 12.01.2010. 05:07:41 »
e boga mi za jade ti je...:-)
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Bileća 2022. godine
« Odgovor #19 poslato: 23.02.2010. 14:28:35 »
samo po meni je ipak trebalo napraviti kvalitetan trotoar u visini onoga koji dolazi do kapije i nastaviti prema dole i spojiti ga sa visinom onoga dole kod Ćobove kućice..dakle prvo poravnati onaj brijeg pa tek onda raditi trotoar i osvjetljenje..no dobro sad..bolje išta nego ništa
To te stojim, dali je onaj put na brijegu ucrtan u urbanisticki plan grada ne znam, ali njegovo postojanje je suvisno.

Van mreže Trebinjka

  • оптимиста
  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +3/-0
  • Pol: Žena
  • навратила...
    • Pogledaj profil
Odg: Bileća 2022. godine
« Odgovor #20 poslato: 27.01.2013. 01:21:36 »
Сада је 2013. тако да та 2022. и није тако далеко, за 9 година... Иако ми испод ника пише ''оптимиста'', мој одговор неће тако звучати. :(

Нисам из Билеће, већ из Требиња, али ћу свеједно дати своје мишљење... Мислим да ће за тих 9 година Билећа имати много мање становника него данас зато што ће се сваке године све више и више младих ''одливати'' у Србију, Црну Гору и евентуално неке околне општине. Самим тим, природни прираштај ће из године у годину падати јер, логично је, неће имати ко да рађа дјецу, тако да ће се старосна структура становништва промијенити у корист старијих лица, пензионера... Мањи број становника ће значити и мању потражњу за услужним дјелатностима па из тога произилази да ће се неке кафане, ресторани, фризерски салони и сл. затворити јер једноставно неће имати муштерија. Лошу ситуацију би могао колико-толико ублажити неки прилив туриста, али су изгледи за то, са ове тачке гледишта, врло слаби. Надам се да гријешим и да ће ме вријеме и околности демантовати. Наравно, замирање општине би зауставило отварање неке фабрике, било чега гдје би Билећани могли да раде, али из онога што смо до сада имали прилике да видимо, можда је боље да не живимо у илузијама. :'(

Ја сам у Требињу. Не радим. У два наврата сам краће временске периоде живјела у већим градовима, а онда се враћала овамо. Оба пута сам се покајала. >:( Знам још неке који су се однекле вратили за Требиње. И они кажу да се кају.
На једном требињском сајту сам за 2011. годину била нашла податак да је затворено на стотине приватних фирми (продавница, угоститељских објеката и сл).
За 2012. годину знам да је затворен једини женски фитнес-клуб који је био јако добро опремљен, а чланарина није била скупа. Такође је затворен и једини салон који је имао соларијум. На цијело Требиње од, да кажемо, 30.000 становника им се није исплатило да раде иако нису имали конкуренцију... :icon_pale:
На нету сам нашла и неке статистике за све градове и општине у БиХ. Од 2005. до 2010. Стање за Требиње је сљедеће - природни прираштај је сваке године у минусу, а стопа незапослености је сваке године све већа. :( Ту нема бољитка.

Сјетих се... Била сам још тинејџерка... Мајка је комшиницу чија је кћерка студирала у Београду питала да ли је ова завршила и хоће ли се вратити за Требиње. Она јој је одбрусила: ''Шта ће моја кћерка у Требињу? Да ради као конобарица?!'' Мени је тај њен став тада звучао тако надобудно и непримјерено... ??? Њена кћерка се тамо запослила, удала, родила дијете, имају и свој стан... Ја још увијек ништа од тога побројаног... :'(
Толико о томе...
''И нога у задњицу је корак напријед'' - Мао Це Тунг