Autor Tema: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!  (Pročitano 29055 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« poslato: 20.10.2009. 21:31:23 »
Svi koji žele dalje da učestvuju u diskusijama (pošto ovako ne ide...) bi trebali što prije da registruju nove naloge (na neke email adrese koje ne sadrže ime ili prezime - gmail, hotmail il sl...). Time ćemo otvoreno razgovarati o svemu, a ko god otkrije identitet nekog člana biće banovan.
Totalno anonimno kako i treba da bude !!!

Akcija kreće sad! Ni pod kojim okolnostima ne otkrivajte Vaše korisničko ime.

>ja ću otvoriti novi nalog, ali ću često ulaziti i na ovaj, to i Vi naravno možete...


Van mreže PsV

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +3/-5
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #1 poslato: 20.10.2009. 22:50:04 »
E Bog te pazio ko sto ti nas pazis.... ;)

Van mreže zajebi za to

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 81
  • Ugled: +16/-4
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #2 poslato: 21.10.2009. 09:17:48 »
Ja sam mishljenja da je prvo neophodno popraviti sajt, bez dobrog sajta nema dobrog foruma (nedopustivo je da drugi sajtovi budu "brzi" i kompletniji sa vijestima iz Bilece od Bilecainfo) po sadrzajima, azurnosti, ...
Sa foruma bi trebalo obrisati sve "mrtve" teme i pogotovu one besmislene - ima ih dosta. Pored toga neke teme se nepotrebno duplaju ...
...pa cce i nadimci doci na red. :)

POZDRAV SVIMA
Neka je blagosloven onaj koji nema šta da kaže, a ipak ćuti.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #3 poslato: 21.10.2009. 10:20:20 »
e ja ga neću mijenjat pa ga taman crko

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #4 poslato: 21.10.2009. 12:12:10 »
e ja ga neću mijenjat pa ga taman crko

potpisujem !!! 8)

http://www.youtube.com/watch?v=6pYH8SARyqQ


a ovo hahahhaha odgovara.
« Poslednja izmena: 21.10.2009. 12:14:15 Nigger Gruja »
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #5 poslato: 21.10.2009. 15:11:27 »
Ja se isto ne bih slozio da treba da se mijenjaju nadimci i da budemo anonimni,jer mislim da nije problem u tome sto se zna ko je ko vec da jednostavno velika monotonija usporava populaciju foruma.Mislim da niko nema strah od registrovanih clanova da pise sta misli,vec da je nesto drugo u pitanju.I mislim takodje da bi bilo to preostro da se banuje tako lako neki clan koji na indirektan nacin kaze ko se krije iza nekog nadimka.

Mislim da forum treba osvjeziti sa nekim novim temama,vedriji i pozitivnijim i mozda ce se onda vise pisat i raspravljat.
Hua,hua

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #6 poslato: 21.10.2009. 16:00:16 »
To za promjenu nadimaka treba ostaviti da bude slobodna volja članova. Ko hoće da otkrije svoj identitet ne treba mu braniti, a slažem se sa Vladixom da otkrivanje (makar i posredno) onih članova koji hoće da budu anonimni treba oštro kažnjavati.

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #7 poslato: 21.10.2009. 17:45:25 »
e ubi te me ako znam šta je ispravno ;D, ako promjenim nik, mislim da bi moji postovi i moj status na forumu izgubili svu draž koju mi isti donosi kada učestvujem u temama.

ali možda bih i morao da promjenim, jer npr. kada sam raspravljao o zora festu, i svojim postovima bio protiv one "agencije za pravljenje žurki", uđe tamo neki lik, koji se posle nikada nije ni pojavio na forumu, a ha, znam ko je prinudna uprava šta ovo on protiv sistema i napljuje me više privatno nego u vezi teme.

dalje, mišljenja sam, da je potrbnije i hitnije uvesti veću kontrolu ili cenzuru, kao što je i naveo ovaj neki kolega iz gornjeg posta, da se provjerava prisutnost i učestvovanje na forumu, pa da se na osnovu toga banuju članovi, da npr, neko se ne uloguje na forum i napadne ga kao virus, milion tema otvori i odgovori na svaki napisani post i više se nikada ne pojavi i neke slične stvari , nemam živaca više da kucam i nabrajam šta mi smeta, jeste da je malo komunistički,ali mislim ipak da je hvalila čvrsta ruka našeg ADMINA, koga inače neizmjerno poštujem.



A sada, po meni osnovni problem foruma, zbog kojega je nastao ogroman pad aktivnosti, a to je, po ko zna koji put ću da sugerišem "POLITIKA", u vrijeme predizborne kampanje za lokalne izbore, forum je iskorišćen za promociju kandidata i njihovih stranaka, što je uzrokovalo smanjenjem aktivnosti,sada već mogu da kažem istih onih ljudi koji su i najviše doprinjeli popularizaciji istog(mogu da vam i nabrojim neke članove). e sad, dolazi ono što je ključno pitanje u ovoj temi, možda ja ne bih bio toliko izrevoltiran da nisam poznavao neke članove, pa mi je smetalo za koga oni pišu, evo navesti ću vam primjer(ništa lično), ja dobijem alergiju kada Banix (sticajem okolnosti ja znam ko je taj dečko) koji ima 12,13,14,15 godina, koliko god, kaže ovi iz SDS-a ništa nevaljaju,sve su pokrali, i on nama predlaže pijanog gradonačelnika, niti zna šta je SDS, niti ko je pijani gradonačelnik, ovo je samo primjer i molim da se Banix opet ne naljuti ;D, i rezultat tih pisanja je npr. da se neko učlani kao SDS i napadne forum kao virus, jebe, razjebe, kao šatro oni su u pravu i tako u nedogled.


nadam se da se neće niko ljutiti od gore prozvanih, ali tako je :)
hoću da kažem kako god odlučite slažem se.



p.s. i još jednom apelujem da se ukine tema politika,
Bileća iznad svega, HEO DO GROBA
« Poslednja izmena: 21.10.2009. 17:51:21 prinudna uprava »
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #8 poslato: 21.10.2009. 19:17:39 »
Ja mislim da bi trebali pitati nekog doktora ili politicara jer oni imaju vise privilegija na sajtu od svih nas!!!!!!! ;)
Sjecam se da je doticni dr.. svojevremeno banaova postove clanova koji su penziju zaradili na sajtu i odredjivao pojedina pravila..i kako onda ja koji sam medju deset najprisutnih na sajtu da napisem neki post..mozda se nece svidjeti nekom doktoru ili politicaru pa ce taj isti narediti da se moj ili tamo neci post obrise...
Da se ne lazemo,sve je krenulo od gore nevedenog incidenta!!!
« Poslednja izmena: 21.10.2009. 19:19:53 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #9 poslato: 21.10.2009. 20:38:32 »
I ja zelim da ostanem anoniman
e ja ga neću mijenjat pa ga taman crko

potpisujem !!! 8)

http://www.youtube.com/watch?v=6pYH8SARyqQ


a ovo hahahhaha odgovara.
Ja zelim da ostanem anoniman i dalje... :D

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #10 poslato: 21.10.2009. 20:44:56 »
Okreni, obrni, na kraju se sve svodi na to da najveća krivica ide na dušu moderatora jer nijedan (ja prvi) ne radi ono što bi trebalo. U većini sekcija se makar pokušavao održati nekakav red i smisao, osim u politici gdje je sve, da se tako izrazim, otišlo u tri lijepe materine bez ikakave kontrole. A Vladixe da se ne lažemo i ti si tu grešku napravio što nisi makar pokušao da radiš pod drugim anonimnim administratorskim nalogom, da niko ne može da vrši otvoren pritisak na tebe tamo gdje si najslabiji (mislim na ono s*anje oko postova o profesorima u S.Š.C-u), ali dobro, čovjek se uči dok je živ.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #11 poslato: 21.10.2009. 21:12:56 »
dašta sam nego napravio grešku, a isto bi bilo i da sam sa drugog naloga, jer mnogi bilećani misle da sve ovo ja pišem, da je sve ovo moje...
naime, neki su pisali na forumu kako je jedna učiteljica iz osnovne najbolja i kako je extra i sve...i mene sretne ta učiteljica u gradu i kaže kako mi se zahvaljuje kako ona zna da sam ja najbolji i svaka mi čast i sve u pozitivi .... i dabogsačuva šta se sve neće desiti. Znači ima ljudi koji misle da je sve što se napiše na forumu mojih ruku djelo.

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #12 poslato: 21.10.2009. 21:51:29 »
Pa takve stvari se desavaju zato sto pojedini likovi samo dolaze da bi prepricavali sta se pise i o kome na forumu,jbg dok god bude tako forum nece moci dovoljno dobro da funkcionise.Slazem se da moderatori ne obavljaju svoje duznosti prvi ja,ali jednostavno kad se pojave neki "glupi" postovi ne mogu da ja sebi da dam za pravo da ih brisem,preuredjujem,itd.,odmah bi neko rekao vidi ovoga m*donje sta on ima da brise moj post itd.
Hua,hua

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #13 poslato: 21.10.2009. 22:10:20 »
Cujuem kazu ma ko je taj HUD? Ma to ti je...Stvarno, ma nije, jesi li lud!...Jesi li ti HUD? Nisam, sutnja...E, znam ko je taj i taj...Zezas, jes majkemi, itd...

Iskreno, nikad me nije interesovalo ko je taj, ko je ona, itd...Pisem ono sto mislim da je ispravno, zanimljivo, interesantno...Komentarisem ono sto mislim da znam i trudim se da je to u nekim granicama normale. Dali neko ima 13, 15 ,25, 50... godina, svejedno je svako je dobro dosao...
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #14 poslato: 21.10.2009. 22:25:36 »
Ja volim samo sebe

Tamne mrlje proslosti
na tvojoj bijeloj kosulji
ves masina buducnosti
nikad nece oprati

Ja ne gutam pilule
da bi mi bilo bolje
ja ne trebam zene
da me zadovolje

Ref.
Ja volim samo sebe
svog jedinog sebe
ja volim samo sebe
svog predivnog sebe

Oci bojim zeleno
usta zarko crveno
uvijek sam izgledao
kao sto sam volio

Druge ne primjecujem
ni u prolazu
sebe uvijek pozdravljam
u ogledalu

Mrgud i tacka.