BILEĆAinfo o sajtu/podrška > BILEĆAinfo

A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!

<< < (6/6)

mrgud:

--- Citat: kerber_  24.10.2009. 02:23:45 ---
--- Citat: mrgud  22.10.2009. 16:39:21 ---
--- Citat: kerber_  22.10.2009. 01:16:26 ---Ne znam kako bi to sa anonimnošću uticalo na popularnost i posjećenost Foruma, ali mi je nekako prva asicijacija na to ono nenormalno i morbidno što ovakvi vidovi druženja kriju u svojim najnegativnijim ćoškovima- virtualni, sanjani i nedosanjani život, Supermana i Brad Pittova na pasja preskakala, karakteri i likovi koji su sve ono što nisu oni koji ih "stvaraju" buljeći u monitor.

--- Kraj citata ---

Ti si stvarno neki napaceni stvor sa pisanjem. Takvi kao ti ubijaju forum svojim kritiziranjem, pametovanjem...

--- Kraj citata ---

'Ajmo neku smislenu rečenicu, molim. Za početak pročitaj ono što napišeš, pa ćeš valjda vidjeti da to ti se smisao izgubi negdje na putu od mozga do servera...
A što se Huda i njegove teme tiče, prvenstveno sam apostrifirao njegov trud i entuzijazam, time i predložio jedan modus za oživljavanje Foruma, a u tome što sam iznio i dvije sugestije nema ništa maliciozno, te ne vidim zašto bi bilo ko to tako shvatio.

--- Kraj citata ---

'Ajmo neku smislenu rečenicu, molim... Kerberu ti si smizla... :D :D :D[/color]
 Šmizla retko psuje, još ređe pije pivo iz flaše... Mnogi će reći koji su imali sreće da ih vide ili upoznaju da su Šmizle razmažena derišta koja samo zanovetaju...Pod naletom ruralno-ružičastog talasa povlače se u ilegalu, pa je ova retka gradska vrsta danas pred istrebljenjem... :D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju