Autor Tema: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!  (Pročitano 29050 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #15 poslato: 21.10.2009. 23:28:36 »
Okreni, obrni, na kraju se sve svodi na to da najveća krivica ide na dušu moderatora jer nijedan (ja prvi) ne radi ono što bi trebalo. U većini sekcija se makar pokušavao održati nekakav red i smisao, osim u politici gdje je sve, da se tako izrazim, otišlo u tri lijepe materine bez ikakave kontrole. A Vladixe da se ne lažemo i ti si tu grešku napravio što nisi makar pokušao da radiš pod drugim anonimnim administratorskim nalogom, da niko ne može da vrši otvoren pritisak na tebe tamo gdje si najslabiji (mislim na ono s*anje oko postova o profesorima u S.Š.C-u), ali dobro, čovjek se uči dok je živ.




prvo da se ogradim od Saf-a i ostalih moderatora, ja kao neki moderator, nemam ama baš nikakvu opciju da pobrišem neki post ili da banujem nekog člana, a volio bi da sam imao, jer bi napravio sablju u nekim momentima, pod bilo kojom cijenom, ali izgleda da sam ja neki počasni moderator  :), naravno ne žalim se i nisam uopšte želio ništa, kako tada, tako i sada, sem da budem aktivan član.

sad će admin da mi kaže , jeste sad svi kritikujete, JA? UVIJEK DA, ali i uvijek vjeran
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #16 poslato: 22.10.2009. 01:16:26 »
Ne znam kako bi to sa anonimnošću uticalo na popularnost i posjećenost Foruma, ali mi je nekako prva asicijacija na to ono nenormalno i morbidno što ovakvi vidovi druženja kriju u svojim najnegativnijim ćoškovima- virtualni, sanjani i nedosanjani život, Supermana i Brad Pittova na pasja preskakala, karakteri i likovi koji su sve ono što nisu oni koji ih "stvaraju" buljeći u monitor.

Mislim da fali entuzijasta koji bi "gurali" po jednu-dvije teme, pisali o tome, da ostali imaju šta da pročitaju, pa bi se onda oko toga mogla nadgraditi i neka diskusija... Nešto kao HUD sa temom o kladionici, koja bi sigurno bila još bolja da umjesto što bjesomučno kalemi tikete napiše nešto o klađenju, vrstama klađenja, eventualnim strategijama, (ne)pisanim pravilima... i naravno da ono famozno "kota" zamijeni sa "kvota", " "koeficijen(a)t ili već čime što bi imalo smisla u datom kontekstu. Uzgred, temu uopšte ne pratim, ali vidim da ima preko 30 strana i da je jedna od par tema koje još uvijek životare.

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #17 poslato: 22.10.2009. 14:27:49 »
Ne znam kako bi to sa anonimnošću uticalo na popularnost i posjećenost Foruma, ali mi je nekako prva asicijacija na to ono nenormalno i morbidno što ovakvi vidovi druženja kriju u svojim najnegativnijim ćoškovima- virtualni, sanjani i nedosanjani život, Supermana i Brad Pittova na pasja preskakala, karakteri i likovi koji su sve ono što nisu oni koji ih "stvaraju" buljeći u monitor.

Mislim da fali entuzijasta koji bi "gurali" po jednu-dvije teme, pisali o tome, da ostali imaju šta da pročitaju, pa bi se onda oko toga mogla nadgraditi i neka diskusija... Nešto kao HUD sa temom o kladionici, koja bi sigurno bila još bolja da umjesto što bjesomučno kalemi tikete napiše nešto o klađenju, vrstama klađenja, eventualnim strategijama, (ne)pisanim pravilima... i naravno da ono famozno "kota" zamijeni sa "kvota", " "koeficijen(a)t ili već čime što bi imalo smisla u datom kontekstu. Uzgred, temu uopšte ne pratim, ali vidim da ima preko 30 strana i da je jedna od par tema koje još uvijek životare.
OK, moja je stvar kako cu nesto napisati, dali fali slovo ili rijec nebitna je u temi o kojoj pisem. Za tvoju informaciju Kladionicar HUD je regisitrovan na vise od deset foruma u raznim gradovima, ima svoj profil na facebook, clan je i posmatrac na mnogim sportskim sajtovima...
Sam si rekao da,
 citiram( Uzgred, temu uopšte ne pratim, ali vidim da ima preko 30 strana i da je jedna od par tema koje još uvijek životare.) temu uopste ne pratis. Samim time vjerovatno nerazumijes sta ja radim. Pored tiketa, predloga sta bi trebalo odigrati nalaze se i savjeti za kladjenje...itd Znaci kad (kalemim)  tiket na tiket automatski dajem savjete sta odigrati...

Moji predlozi su ponudjeni na uvid svakome, kao np:
http://www.bosanskibrod.info/forum/index.php/topic,1604.0.html
Sa ovom temom radim za dobrobit svih nas i reklamu sajta BILEĆAinfo...itd...
« Poslednja izmena: 22.10.2009. 20:42:34 hud »
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #18 poslato: 22.10.2009. 15:58:25 »
Mislim da je sada apsolutno glupo uopste komentarisati clanove koji su radili pojedine teme i uredjivali,jednostavno treba da se ostane ciste glave i da sutra bude vise aktivnih clanova.Moje misljenje je da se smanji broj ovih "nidje veze" tema u koje niko ne pise i naravno da se izbaci politika,kao sto je vec rekao drug prinunda uprava.Sto se tice naseg direktora Vladix-a mislim da on tu nije mnogo kriv vec ti ljudi koji ga napadaju su slabo informisani i ne znaju sta znaci rijec forum.Ne moze on nikome zacepit usta,a nije rjesenje da brise postove.
Hua,hua

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #19 poslato: 22.10.2009. 16:29:04 »
Sigurno da forum treba prečešljati, obrisati bezvezne i duplirane teme, pozaključavati one u kojima mjesecima ništa nije pisano itd. E sad koliko će to pomoći ne bih znao, jer da se ne lažemo sa foruma je pobjegla i mlađa i starija raja. Mlađi su se uglavnom zasitili foruma i našli nešto trenutno zanimljivije, a ovi stariji iskusni vukovi (forumski prvoborci, što bi se reklo) koliko vidim uglavnom i dalje posjećuju forum samo se slabo išta piše. Svako se od nas makar jednom našao uvrijeđen nekim postom ili nekom temom uopšte, e sad jeli pad uslijedio zbog toga ili zato što smo jednostavno ispucali opšte teme tipa blejanje, gange, bileća ne prašta..... a ništa se aktuelno ne dešava pa se pravo rečeno nema šta ni komentarisati..... Evo trenutno je najaktuelnije postavljanje semafora, pa da otvorimo temu i da vidimo hoće li se išta i kako pisati o tome.

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #20 poslato: 22.10.2009. 16:39:21 »
Ne znam kako bi to sa anonimnošću uticalo na popularnost i posjećenost Foruma, ali mi je nekako prva asicijacija na to ono nenormalno i morbidno što ovakvi vidovi druženja kriju u svojim najnegativnijim ćoškovima- virtualni, sanjani i nedosanjani život, Supermana i Brad Pittova na pasja preskakala, karakteri i likovi koji su sve ono što nisu oni koji ih "stvaraju" buljeći u monitor.


Ti si stvarno neki napaceni stvor sa pisanjem. Takvi kao ti ubijaju forum svojim kritiziranjem, pametovanjem... 
« Poslednja izmena: 22.10.2009. 20:34:21 mrgud »

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #21 poslato: 22.10.2009. 22:21:32 »
Pa trebalo bi pored ovih starih registrovati i nove nadimke. Ako nista bice nekog desavanja a ne ovo sumorno mrtvilo sto traje vec duzi period. :P

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #22 poslato: 24.10.2009. 02:23:45 »
Ne znam kako bi to sa anonimnošću uticalo na popularnost i posjećenost Foruma, ali mi je nekako prva asicijacija na to ono nenormalno i morbidno što ovakvi vidovi druženja kriju u svojim najnegativnijim ćoškovima- virtualni, sanjani i nedosanjani život, Supermana i Brad Pittova na pasja preskakala, karakteri i likovi koji su sve ono što nisu oni koji ih "stvaraju" buljeći u monitor.


Ti si stvarno neki napaceni stvor sa pisanjem. Takvi kao ti ubijaju forum svojim kritiziranjem, pametovanjem...

'Ajmo neku smislenu rečenicu, molim. Za početak pročitaj ono što napišeš, pa ćeš valjda vidjeti da to ti se smisao izgubi negdje na putu od mozga do servera...
A što se Huda i njegove teme tiče, prvenstveno sam apostrifirao njegov trud i entuzijazam, time i predložio jedan modus za oživljavanje Foruma, a u tome što sam iznio i dvije sugestije nema ništa maliciozno, te ne vidim zašto bi bilo ko to tako shvatio.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #23 poslato: 24.10.2009. 02:59:16 »
Samo da ti kazem Kerberu..glumis ovde nekog lika kao u smislu ti si ucen lik ..ti si pametan ...ti ovde nesto kritikujes sto se tice pravopisa...svaka cast. vidim da si pismen i obrazovan decko, ponovo svaka cast,...ali da ti ja kazem nesto  mali
majmune!!! PREKINI VISE SA PROZIVANJEM LJUDI KOJI VOLE OVAJ FORUM I SAJT.... JER VIDI DECKO ,AKO SE ZBLANEM NECE VALJATI NI TEBI NI MENI...


izmjena: nećemo se mi članovi direktno svađati na forumu ;)
« Poslednja izmena: 24.10.2009. 10:26:08 VLADIX »

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #24 poslato: 24.10.2009. 05:04:52 »
Samo da ti kazem Kerberu..glumis ovde nekog lika kao u smislu ti si ucen lik ..ti si pametan ...ti ovde nesto kritikujes sto se tice pravopisa...svaka cast. vidim da si pismen i obrazovan decko, ponovo svaka cast,...ali da ti ja kazem nesto  mali
majmune!!! PREKINI VISE SA PROZIVANJEM LJUDI KOJI VOLE OVAJ FORUM I SAJT....  JER VIDI DECKO ,AKO SE ZBLANEM NECE VALJATI NI TEBI NI MENI...

Šta reći, izvinjavam se što mi ovakvi prostakluci smetaju, izvinjavam se što nisam skapirao sistem vrijednost...
Mislim da nemamo o čemu da razgovaramo, prvo što ovo nije razgovor već raspamećeno urlanje u napadu kanibalizma, a taj jezik zaista ne razumijem...
« Poslednja izmena: 24.10.2009. 10:26:31 VLADIX »

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: A K C I J A promjene nadimaka/ponovne registracije !!!
« Odgovor #25 poslato: 24.10.2009. 10:48:34 »
Ne znam kako bi to sa anonimnošću uticalo na popularnost i posjećenost Foruma, ali mi je nekako prva asicijacija na to ono nenormalno i morbidno što ovakvi vidovi druženja kriju u svojim najnegativnijim ćoškovima- virtualni, sanjani i nedosanjani život, Supermana i Brad Pittova na pasja preskakala, karakteri i likovi koji su sve ono što nisu oni koji ih "stvaraju" buljeći u monitor.


Ti si stvarno neki napaceni stvor sa pisanjem. Takvi kao ti ubijaju forum svojim kritiziranjem, pametovanjem...

'Ajmo neku smislenu rečenicu, molim. Za početak pročitaj ono što napišeš, pa ćeš valjda vidjeti da to ti se smisao izgubi negdje na putu od mozga do servera...
A što se Huda i njegove teme tiče, prvenstveno sam apostrifirao njegov trud i entuzijazam, time i predložio jedan modus za oživljavanje Foruma, a u tome što sam iznio i dvije sugestije nema ništa maliciozno, te ne vidim zašto bi bilo ko to tako shvatio.

'Ajmo neku smislenu rečenicu, molim... Kerberu ti si smizla... :D :D :D[/color]
 Šmizla retko psuje, još ređe pije pivo iz flaše... Mnogi će reći koji su imali sreće da ih vide ili upoznaju da su Šmizle razmažena derišta koja samo zanovetaju...Pod naletom ruralno-ružičastog talasa povlače se u ilegalu, pa je ova retka gradska vrsta danas pred istrebljenjem... :D
« Poslednja izmena: 24.10.2009. 10:59:13 mrgud »