Autor Tema: Semafori u Bileći  (Pročitano 21451 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Semafori u Bileći
« poslato: 22.10.2009. 16:28:39 »
Kako smo čuli, Bileća će dobiti dva semafora, pa me interesuje mislite li da je to potrebno ili ne, i hoćemo li se navići na njih kao recimo u Gacku ili će stalno treptati žuta kao recimo u Nevesinju itd.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #1 poslato: 22.10.2009. 21:55:09 »
Ja mislim da ce to biti idealno mjesto za policiju da vikendom cekaju da neko onako pijan "proleti" kroz crveno pa da mu uzmu mjeru...
Ostalu svrhu, potrebu ne vidim?!
Eto ako postave vrijeme ce pokazati!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #2 poslato: 22.10.2009. 21:58:08 »
neka semafora, valja i to :)  21 je vijek...samo ne mogu da vjerujem da 2 semafora vrijede više od milion maraka.
imamo 2 raskrsnice, i neka to srede valja da se ne polaže vozački u Trebinju, mada svejedno i sa semaforima i bez njih odnedavno se mora polagati u Trebinju.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #3 poslato: 22.10.2009. 22:05:58 »
neka semafora, valja i to :)  21 je vijek...samo ne mogu da vjerujem da 2 semafora vrijede više od milion maraka.
imamo 2 raskrsnice, i neka to srede valja da se ne polaže vozački u Trebinju, mada svejedno i sa semaforima i bez njih odnedavno se mora polagati u Trebinju.
Ajd recimo da tu ima svrhu al to ti  je ona "vidila zaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu".
Eh da,predvidio sam se, da ne mijenjam gornji post tj. iskaz ima jos jednu svrhu da se aktuelna, novovladajuca uprava pokaze na djelu, farba za oci narodu, al nema veze uvjek pali ona "samo jasi svi smo nasi"!

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #4 poslato: 22.10.2009. 22:17:31 »
neka semafora, valja i to :)  21 je vijek...samo ne mogu da vjerujem da 2 semafora vrijede više od milion maraka.
imamo 2 raskrsnice, i neka to srede valja da se ne polaže vozački u Trebinju, mada svejedno i sa semaforima i bez njih odnedavno se mora polagati u Trebinju.


Neznam ali misljenja sam da Bileci nisu potrebni semafori...sto se tice polaganja vozackog koliko znam jedno vrijeme je bilo  ovde kod nas i neznam tacno ali mislim da je rijec od preko 400 kandidata koji su polagali da nijedan nije pao .Sad se samo zapitajte sto je ukinuto polaganje u Bileci!?!  A Vladix je li istina ovo za cifru od 1 milion km da kostaju ova dva semafora??

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #5 poslato: 22.10.2009. 22:33:16 »
Citat
Neznam ali misljenja sam da Bileci nisu potrebni semafori...sto se tice polaganja vozackog koliko znam jedno vrijeme je bilo  ovde kod nas i neznam tacno ali mislim da je rijec od preko 400 kandidata koji su polagali da nijedan nije pao .Sad se samo zapitajte sto je ukinuto polaganje u Bileci!?!
bilo je prije par godina, bila je velika prolaznost, ukinuto je zbog toga što su bili neophodni semafori...u Gacku je donedavno bilo polaganje, ali sad mora sve u Trebinju. Mislim da nije problem prolaznost, svaki iole dobar instruktor spremi kandidate i nauči sve što im treba, ostalo je praksa.

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #6 poslato: 23.10.2009. 14:07:27 »
neka semafora, valja i to :)  21 je vijek...samo ne mogu da vjerujem da 2 semafora vrijede više od milion maraka.
imamo 2 raskrsnice, i neka to srede valja da se ne polaže vozački u Trebinju, mada svejedno i sa semaforima i bez njih odnedavno se mora polagati u Trebinju.
Ajd recimo da tu ima svrhu al to ti  je ona "vidila zaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu".
Eh da,predvidio sam se, da ne mijenjam gornji post tj. iskaz ima jos jednu svrhu da se aktuelna, novovladajuca uprava pokaze na djelu, farba za oci narodu, al nema veze uvjek pali ona "samo jasi svi smo nasi"!
Neslazem se sa tobom mrvice, da je ovo neko farbanje vladajuce strukture vlasti. Reci realno nije tesko, ipak su ovi bar nesto uradili za ovaj grad, pa neka  postave i semafore, meni nesmetaju.
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #7 poslato: 23.10.2009. 14:52:01 »
U svakom slucaju postaviti semafore nije mala stvar i recimo neki novi napredak za nas gradic,ali isto mislim da je to velika investicija ako je milion,jednostavno ima presnijih stvari od semafora u Bileci.Sada da li je to "marketinski trik" ili ne to ne znam,ali isto mislim da je tu neko "odozgo" umjesan,moraju oni svudje svoje prste umjesat.Sto se tice polaganja vozackog u Bileci mislim sa semaforima ili bez njih jenostavno ne moze da se polaze.Ja sam polagao u Trebinju i dosta je drugacije nego u Bileci,mada nisam ja neki ekspert za to da bi mogao reci je li velika razlika.
Hua,hua

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #8 poslato: 23.10.2009. 15:01:28 »
U svakom slucaju postaviti semafore nije mala stvar i recimo neki novi napredak za nas gradic,ali isto mislim da je to velika investicija ako je milion,jednostavno ima presnijih stvari od semafora u Bileci.Sada da li je to "marketinski trik" ili ne to ne znam,ali isto mislim da je tu neko "odozgo" umjesan,moraju oni svudje svoje prste umjesat.Sto se tice polaganja vozackog u Bileci mislim sa semaforima ili bez njih jenostavno ne moze da se polaze.Ja sam polagao u Trebinju i dosta je drugacije nego u Bileci,mada nisam ja neki ekspert za to da bi mogao reci je li velika razlika.



 :D :D :D :D :D HAHA neko odzgo umješan za dva semafora,  taman su ovima odozgo na pameti dva bilećka semafora  :D :D :D :D Svašta
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #9 poslato: 23.10.2009. 16:18:28 »
Pošto pretpostavljam da će jedan biti na raskrsnici kod modne zna li neko gdje će biti drugi, kod mozaika možda?

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #10 poslato: 23.10.2009. 16:25:30 »
Pošto pretpostavljam da će jedan biti na raskrsnici kod modne zna li neko gdje će biti drugi, kod mozaika možda?
da, kod mozaika, nema gdje drugo.

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #11 poslato: 23.10.2009. 16:37:42 »
Sta nama vrijede semafori, mislite da ce ove kamikaze sto prolijecu kroz raskrsnice uopste skontati da su tu. Licno sam od njih isprepadan, tako kad dodjem pred raskrsnicu svaki put stanem bez obzira ko ima prvenstvo prolaza, ubi me budala...
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #12 poslato: 23.10.2009. 16:47:15 »
neka semafora, valja i to :)  21 je vijek...samo ne mogu da vjerujem da 2 semafora vrijede više od milion maraka.
imamo 2 raskrsnice, i neka to srede valja da se ne polaže vozački u Trebinju, mada svejedno i sa semaforima i bez njih odnedavno se mora polagati u Trebinju.
Ajd recimo da tu ima svrhu al to ti  je ona "vidila zaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu".
Eh da,predvidio sam se, da ne mijenjam gornji post tj. iskaz ima jos jednu svrhu da se aktuelna, novovladajuca uprava pokaze na djelu, farba za oci narodu, al nema veze uvjek pali ona "samo jasi svi smo nasi"!
Neslazem se sa tobom mrvice, da je ovo neko farbanje vladajuce strukture vlasti. Reci realno nije tesko, ipak su ovi bar nesto uradili za ovaj grad, pa neka  postave i semafore, meni nesmetaju.

Njihovim se ljebom ne hranim i ne smeta ni meni da postave na svakoj raskrsnici ako hoce, i da naprave jos 3 opstine.  Samo od kojih i čijih para ce to da naprave?
A dajte, to za milion ne mogu da povjerujem da je cifra tu od nekih 10 000-15 000, pa ljudi to su dvije raskrnice relativno male.

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #13 poslato: 23.10.2009. 17:20:13 »
Koliko ja vidim, ovdje su pare rasporedjene za rekonstrukcijiu  i izgradnju dvije saobraćajnice
, tako da nikako nemoze kostati oko milion maraka.


Bileća dobija semafore
20.10.2009. BILEĆA, Vlada Republike Srpske pružiće finansijsku pomoć za tri infrastrukturna projekta na području opštine Bileća, čija je ukupna vrijednost oko 1.400.000 KM, najavio je danas ministar saobraćaja i veza RS Nedeljko Čubrilović.

Čubrilović je poslije sastanka sa načelnikom opštine Bileća Slavkom Bekanom rekao da je lokalna vlast aplicirala za te projekte, pojasnivši da je riječ o postavljanju semafora na dvije raskrsnice, te rekonstrukciji i izgradnji dvije saobraćajnice.

Ministar Čubrilović je napomenuo da će u sufinasiranju ovih projekata učestvovati i opština Bileća.

« Poslednja izmena: 23.10.2009. 17:22:58 mrgud »

Van mreže milozeks

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 102
  • Ugled: +87/-40
    • Pogledaj profil
Одг: Semafori u Bileći
« Odgovor #14 poslato: 23.10.2009. 19:49:15 »
Mislim da je u planu da se radi ulica Solunskih dobrovoljaca (obilaznica).
Pre cu biti JA nego ono sto vi volite!!!