Autor Tema: Da li popovima treba uvesti fiskalnu kasu???  (Pročitano 14583 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Одг: Da li popovima treba uvesti fiskalnu kasu???
« Odgovor #30 poslato: 29.11.2009. 04:40:43 »
Tema je previse osjetljiva da bi se pricalo o nekim ciframa i fiskalnim kasama,ali jednostavno to je tako i ne moze se od toga pobjeci.Naravno da svima zapne za oko audi koji vozi jedan od popva kao sto je neko rekao,ali takodje mislim da nisu samo vjernici oni ljudi koji idu u crkvu i poste.Mislim da ima ljudi koji vjeruju na svoj nacin i ne dolaze u crkvu tako cesto,a veci su vjernici od vas koji pricate kako ne izlazite iz crkve i  ne preskacete nijedan post.Tako da je glupo uopste pricati o vjeri i popovima na ovakav nacin.Svi smo mi gresni tako da ne mozemo da pricamo o tome,a nek ide njima na dusu ako rade nesto sto crkva ne propovjeda.
Hua,hua

Van mreže Berlusconi

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 33
  • Ugled: +5/-5
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Da li popovima treba uvesti fiskalnu kasu???
« Odgovor #31 poslato: 29.11.2009. 14:51:15 »
Slazem se sa errorom da je tema osjetljiva i naravno da se ne moze pausalno odredjivati ko je veci vjernik ili ko je ateist. To sto sam ja pokrenuo ovu temu ne znaci da sam manji vjernik od nekih koji se ovdje busaju za velike vjernike. Ja samo mislim da izmedje istinskih crkvenih hriscanskih ideja i ponasanja vecine popova postoji ogromna razlika kojoj bi trebalo stati u kraj.