Autor Tema: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...  (Pročitano 49864 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« poslato: 28.11.2009. 09:35:05 »
Mnogo nezahvalna tema.. >:(

Kako li ce biti kad dodju izbori? Sinoc slusam raspravu u gradu, samo sto se ne pobise ko ce pobijediti i ciji je kandidat bolji. Kao i do sada pada prljav ves o jednim i drugima. Ko je sta uradio? Koliko je ko klepio itd...

« Poslednja izmena: 28.11.2009. 11:21:51 mrgud »

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #1 poslato: 28.11.2009. 11:20:39 »
Ne vjerujem da će ih biti četiri, moguće čak poslije sklapanja koalicija da će biti samo dva.

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #2 poslato: 28.11.2009. 17:21:20 »
Sramota, kakvi smo mi ljudi. Kakva glad vlada da se dobije vlast, nije se posteno stari nacelnik ni ohladio a ovi vec zvone na sva zvona o pobjedama, nekim novim nacelnicima, sramota.
I sutra da ti ljudi vode vlast, da brinu o ovom narodu, ma kakvi. Ovo je zalosno u sta smo se pretvorili, KOJA SMO MI VRSTA ZIVOTINJE ?
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #3 poslato: 28.11.2009. 18:23:00 »
najviše 2 inače teško da pobjedi opozicija

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #4 poslato: 28.11.2009. 22:16:23 »
A staa da rade i da pobijede, ko bice nam bolje. Malo morgen...Sad sam dosao iz grada, pustara, nemozes jedan lokal napuniti. J* ti ovakav grad, zalosti ove.
« Poslednja izmena: 28.11.2009. 22:19:12 masala »
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #5 poslato: 29.11.2009. 01:20:24 »
opet će nešto da se dešava u gradu..

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #6 poslato: 02.12.2009. 12:42:38 »
Borba je zestoka :D
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže Zdravko

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 420
  • Ugled: +15/-15
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #7 poslato: 02.12.2009. 14:44:52 »
Nek pobjedi najbolji?Samo naprjed ;D

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #8 poslato: 02.12.2009. 21:20:42 »
Nismo mi te srece. >:(

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #9 poslato: 03.12.2009. 03:02:49 »
Vandredni izbori u opštini Bileća ne predstavljaju bojazan za Savez nezavisnih socijaldemokrata, s obzirom na to da su tri opozicione stranke SDS, PDP i SRS RS, trenutno udružene u trci za prvog čovjeka opštine, na prošlim izborima imale 400 glasova manje od SNSD, rekao je Radovan Vuković, predsjednik Opštinskog odbora SNSD u Bileći i poslanik ove stranke u parlamentu RS.
Prema nekim pretpostavkama, kao najizvjesniji kandidat SNSD-a za načelnika opštine Bileća nameće se Blažo Vujović, aktuelni načelnik Odjeljenja za finansije u opštini Bileća. Na izborima u ovoj opštini, koji su zakazani za 24. januara naredne godine, kao kandidat SDS, PDP i SRS RS, predložen je, istina još nezvanično, Dragan Babić, član radikala.
Vuković kaže da udruživanje opozicije nije nikakva novost s obzirom na to da SDS, PDP i SRS RS već dugo vremena djeluju zajedno, rekavši da su ove tri stranke na prošlim izborima dobile svega 1.900 glasova, dok je SNSD samostalno osvojio 2.300 glasova, obezbijedivši tako načelnika opštine i skupštinsku većinu u lokalnom parlamentu.
Vuković kaže da kandidata SNSD podržavaju SP, DNS, Penzionerska stranka i SRS "Dr Vojislav Šešelj", koje su zajedno sa SNSD na prošlim izborima imale 3.600 glasova, duplo više od suprotnog tabora.
- Bileća je u zadnjih godinu dana veliko gradilište. Trenutno je u toku realizacija projekata vrijednih 12,5 miliona maraka. To je iznos u visini tri opštinska budžeta. To se ne može naći ni u jednoj drugoj opštini u RS. Radi se Gimnazija, osnovne škole, lokalni putevi, urađen je vodovod u jednom selu, kao i kuće za porodice s petoro i više djece - navodi Vuković.
On podsjeća da je nedavno obezbijeđen novac za kolektor u Bileći, što su, kako je rekao, ogromna sredstva u iznosu od devet miliona maraka.
- To su neki od kapitalnih projekata, koji se u Bileći čekaju 50 godina. Radi se šetalište prema jezeru, aktuelan je i projekat turističkog naselja pored jezera. To vide svi koji dobronamjerno gledaju stvari. Kada je u pitanju rezulat izbora, mi nemamo bojazni, jer je SNSD moćna stranka, koja u ovoj opštini ima nešto manje od dvije hiljade članova - naglasio je Vuković.
On ističe da razni emisari kruže po Bileći, zakazujući glavne odbore pojedinih stranaka, prejudicirajući tako rezultate izbora.
- Od svega toga nema ništa, jer su građani apsolutno opredijeljeni za razvoj, koji je vidljiv. Budući načelnik Bileće treba da bude finansijske struke, jer budžet i sredstva koja se ulažu u Bileću, nisu mala - kaže Vuković.
Napominje da saradnja s Vladom RS nikada nije bila bolja nego što je to slučaj posljednjih nekoliko godina.
Govoreći o protivkandidatu, Vuković kaže da se radi o kadru SRS RS, koja je izuzetno mala stranka, zbog čega nema izgleda za pobjedu.
- Neka bilo koji kandidat iznese plan kako će donijeti samo jednu marku investicija više nego što je to uradila aktuelna vlast, mi ćemo se sami povući. Neka obezbijede 13 miliona maraka, povući ćemo se. Moj cilj je srećniji region Hercegovine, jaka Republika Srpska - kaže Vuković.
On navodi da je SDS totalno podijeljen u Bileći, jer je koalicija opozicije napravljena na silu, zbog čega polovina članova ne podržava kandidata iz reda radikala.
fokus

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #10 poslato: 03.12.2009. 15:09:13 »
Ali realno govoreci,ova vlast je imala relativno malo
vremena da se dokaze.

Mislim da im treba dati jos malo vremena, da bi borba koliko toliko bila fer.

Van mreže Gedeon

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 29
  • Ugled: +3/-2
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #11 poslato: 03.12.2009. 15:29:44 »
kad se pogledaju komentari na vijesti postaje jasno da nije pitanje ko moze uspjesno da vlada, nego kome ce da vlada. koliko divljineeee! :'(

Van mreže milozeks

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 102
  • Ugled: +87/-40
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #12 poslato: 03.12.2009. 15:53:38 »
U pravu si ti mrgude, iznose prljavstine na sve strane.

P.S. Da im oruzije podijelimo :D
Pre cu biti JA nego ono sto vi volite!!!

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #13 poslato: 05.12.2009. 01:06:32 »
Nesvidja mi se ova opozicija, zvone brate na sve zvona, previse su bahati.

Ja iskreno, sad trenutno ne mogu da zamislim ako pobijede da ce nam biti bolje.
Nerazumijem se toliko dobro u politiku, kazu da je kurva? Ali mi jedna stvar nikako nije jasna. Opozicija je sastavljena od stranaka koje po mom misljenju ne cine neku znacajnu struju u politici RS, i samim time ne vidim da nam moze biti bolje, nema logike. Pare su kod vladajuce garniture i opozicija tu nemoze nista, sem  jos vise unazaditi ovaj grad. To je moje misljenje. Realno govoreci ova opozicija je vec bila na vlasti i nista, cak su tada imali pare, vlast u svakom pogledu i sta su uradili. Nerazumijem u cemu je poenta... 
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #14 poslato: 05.12.2009. 01:23:44 »
To je problem u Srbiji kod nas i u Cg,sto nema demokratije i sto glavni ljudi u drzavi se ponasaju kao stranacki lideri a ne kao drzavnici odnosno predsjednici,premijeri...
I posle izbora kažu gdje smo pobjedili tu cemo raditi,a gdje nismo nek se snalaze..
E zato mi necemo napredovati nikad dok se to ne riješi.Tadic,Dodik,Djukanovic moraju da budu predstavnici svih gradjana i da rade u interesu svih gradjana a ne samo onih koji su glasali za njih.Ne pratim politiku toliko u RS ali u Srbiji pratim do najmanjeg detalja.


Promene.Voždovac ide napred. 
2-Tomislav nikolic 6.decembar