Autor Tema: vanredni izbori  (Pročitano 21078 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: vanredni izbori
« Odgovor #45 poslato: 29.01.2010. 21:55:15 »
Kako sam se pomalo zadovoljno počeo hladiti, naslonim prst na miša i dobijem opekotine najgore vrste. Nisam vjerovao, dobise...Jeli ovo moguce?
Globalno zatopljenje, ClimateGate je dio nepregledne crne rupe od preko kvadriliona financijskih instrumenata derivata, najavljuju da stiže nova, bolja vremena, bolje sutra, tako kazu, vjeruj i te jade. Tko zna više koja po redu vrsta subprime šoka, jebo ja takve prijatelje prijatelja, pa zapalili nas dva puta čovječe...


Svaka im čast, dva puta, isti fazon...

Bolje sutra, obećanje, tupom radovanje! Dobijaš ono za šta glasaš! Sad treba igrati, jovo nanovo, definicija bolesti: nema je, nikom nista nije jasno, kako ???
« Poslednja izmena: 30.01.2010. 10:22:43 mrgud »

Van mreže galina

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Одг: vanredni izbori
« Odgovor #46 poslato: 31.01.2010. 15:38:14 »
e dodje supak iz laktasa i kaze ako nebudete glasali za mene jescete travu, pa mamu mu jebem moram biti protiv toga neka mu tata pase travu sto je  navikao, mi ovdje volimo KRTOLE I MESA OOOOO a iskreno bole me *urac za obadvoicu. ali ovaj me iznervirao >:(
ma ionako politicari jedno misle,drugo govore,a trece rade...
ma opusteno,ko god bio na vlasti trpace narodne pare u svoj dzep,pa ne vidim zasto je bitno ko je gradonacelnik?
samo mi je zao sto se mlad svijet nesto kao nervira oko toga,a nista se promijenit nece...