Autor Tema: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...  (Pročitano 49867 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #60 poslato: 01.02.2010. 12:28:47 »
Za dobrotu i ljudskos vidjecemo, vrijeme ce pokazati!!! Nama treba sposoban nacelnik, da moli, da trazi...Dobar nam nizasta ne treba, treba da bude Macak u svakom pogledu!!!
A ti bliski saradnici su sve sem cestiti ljudi, ako ne znas ko je to da ti kazem stara garda lopova...
A sto se tice izbora u Oktombru, glupost. Mislis da nas neko pita, sve je ovo njihova igra. MI SMO TOLIKO MALI, DA CEMO NAJEBATI U SVAKOM POGLEDU!!! Sedam hiljada glasaca, np. jedno naselje u Trebinju i mi da se pitamo, ne budite budale!
Sve sto je opozicija ponudila je prosipanje magle, mi cemo ovo, mi cemo ono i na kraju smo ga mi ispusili...Ne treba se izuvati prije vode, mogli bi se ubosti, povriediti i sta onda. Sta ce biti ako SNSD pobijedi u Oktombru, kud onda. Koliko vidim ovdje ljudi uzmu jednu opciju i sa njom glavom u zid...Zato, nikad kroz istoriju i nismo mogli napredovati. Nismo imali ljude koji su znali da dobro igraju, driblaju kroz politiku. SDS je godinama vladao i u Trebinju, ali su oni radili za svoj grad, a ne ko ovi nasi nesposobni LOPOVI, koji su sve radili sem nisu za narod, ne treba mi niko pricati o postenju ovih ljudi. Zivim u Bileci od kad sam se rodio i sve sam vidio i na zalost prozivio...
Cast ovim mladim ljudima, sto su se sad aktivirali u politiku!
« Poslednja izmena: 01.02.2010. 13:13:49 masala »
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #61 poslato: 01.02.2010. 15:53:49 »
"Za dobrotu i ljudskos vidjecemo, vrijeme ce pokazati!!! Nama treba sposoban nacelnik, da moli, da trazi.."citat od Masala...........a ja bih dodao jos i da zahtjeva ako treba i da ucjenjuje....pa takvog smo konacno i dobili,....nije mi jasno kako ne vidis da su dosadasnji celnici ovog grada bili samo ime na papiru vladajucih stranka, ljudi kojima je bilo stalo prvenstveno do svog polozaja i svoje plate izmedju ostalog, ljudi koji nisu imali snage da zahtjevaju bolje za svoj grad, ljudi od kojih je svojevremeno bio jaci direktor pripale firme (navodno po njima on se pitao vise od njih u pokusaju privatizacije bilecke firme, pa je zahvaljujuci njemu propala privatizacija te firme, odnosno on je nije ni dozvolio haha) da ga ne imentujem. Masala isto rece i ovo "A ti bliski saradnici su sve sem cestiti ljudi, ako ne znas ko je to da ti kazem stara garda lopova"..
lupas bez argumenata,..bas kad se poredi ko je u snsd-u a ko u radikalima ili u "bivsoj opoziciji" dobije se suprotan utisak..to je ovom narodu i bio jedan od osnovnih pokazatelja za koga da glasa,...uzgred da kazem da i tamo ima dobrih ljudi npr. Blazo Vujovic, ali sve to skupa nije ni bitno koliko je bitno da nam snsd-e do sada nije donio nista dobro vec naprotiv samo gore, ako se okreni se unazad pa vidi sta je sve prodao a gdje su te pare potrosene,...od samog telekoma polovinu je dao za dobrobit Bilecana, a drugu polovinu za zgradu vlade, rafineriju je dao rusima pa im posle toga platio sto im je poklonio, a sad ce vrlo brzo da plati i cesima za "raskid ugovora" i to debelo, litvancima je dao 50 miliona kao pomoc preduzecu pred bankrotom a oni nas deru godinama "fabrika para", sinu dao 3 miliona kao dobru covjeku hahaha, nek radi zasluzio je a bilecka opstina dala oko 2 miliona poljoprivrednog kredita na cijelu opstinu,..ne mogu da razumijem da sve ovo neko ne vidi nego su mu oci zamazane da mu se sve kontra pricinjava, uvjek je bilo naroda kod nas "sto ga bolje stiskas on sve bolji" i na kraju vijeme ce pokazati ko je u pravu a ko ne,

a vjeruj mi moj Masala da se i nas premijer sigurno zapitao zasto je izgubio u Bileci, pa ako nista razmislice o svojim do sadasnjim potezima

Masala nemam nista protiv tebe svako ima pravo da misli i osjeca,

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #62 poslato: 01.02.2010. 16:55:39 »
Rece gembler:od samog telekoma polovinu je dao za dobrobit Bilecana, a drugu polovinu za zgradu vlade, rafineriju je dao rusima pa im posle toga platio sto im je poklonio, a sad ce vrlo brzo da plati i cesima za "raskid ugovora" i to debelo, litvancima je dao 50 miliona kao pomoc preduzecu pred bankrotom a oni nas deru godinama "fabrika para", sinu dao 3 miliona kao dobru covjeku hahaha, nek radi zasluzio je a bilecka opstina dala oko 2 miliona poljoprivrednog kredita na cijelu opstinu,..


Vidis ja nisam opredeljen, politika je zadnja stvar u zivotu koja me zanima, pogotovo ne zelim da budem necija marioneta, piun itd...Ja to gledam iz malo drugacijeg ugla.Ali kad ovo citam, vrtim film i imam osjecaj kao da Mihaljica iz tebe pise i prica.
Tvoj problem, ti si izabrao!? Ti mislis da ce biti bolje, ja mislim da nece!
A za lupanje i pisanje o postenju nekih ljudi nemam rijeci ili ti nisi odavde ili ne vidis dobro ko je sve sad iza Babica, necemo imentovati ni prozivati. Tu ti je sve izvoli gledaj i slusaj, dobro slusaj, jer vidjeti neces sigurno ko sto necu ni ja... Pitas li se ikad, dje su MILIONI iz naseg budjeta  nestali za sve ove godine??? Na stranu prica o Telekomu, o Rafineriji itd...Otom potom...Koliko ja znam, a mislim da znam Dodik nije unistio Bilecu ni Bilecane, iskreno receno...
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže galina

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #63 poslato: 01.02.2010. 17:37:38 »
Koliko ja znam, a mislim da znam Dodik nije unistio Bilecu ni Bilecane, iskreno receno...


U pravu si...izgleda da su Bilecani sami sebi dovoljni za unistenje.

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #64 poslato: 01.02.2010. 19:31:19 »
i imam osjecaj kao da Mihaljica iz tebe pise i prica.

Ja ne znam sta su svi napali na Mihaljicu.Jedini argument protiv njega je da mu je velika glava i da nema 113 kila.Čovjek se fino ponaša,nije ništa nikad krao,ima argumente kakvi god oni vama bili,nema problem s tim da javno prozove nekog...ne znam,svi ovi moji prijatelji iz snsd-a mi govore nesto na Mihaljicu kao kakav je on ne valja...a niko da mi kaže što

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #65 poslato: 01.02.2010. 20:55:42 »
Dobro, ko koga mrzi njegova stvar. Licno protiv novog Nacelnika nemam nista lose da kazem. Mislim da je dobar covjek, dosta posten, jedino ne znam koliko je sposoban.
Sto se tice Mihaljice, mislim da je to politicar kontras, vjecita opozicija i za neku veliku promjenu nije sposoban!!!Sto se tice kadra u opoziciji, mislim da ga samo SDS ima. Tako ja trenutno vidim stvari, a i to su vecinom stari ljudi. Sto jes, malo su se podmladili sto se tice kadra. Pitanje je koliko ce se oni snaci?

Imam jednu suludu ideju? Da zatrazimo autonomiju Hercegovine!!! 

Pa da onda zadrzimo nase pare...

Da nam ne dolaze vise ovi razni emisari, sa ponudama o boljem zivotu i tako to. Kako ce nas oni spasiti od lopova, dati bolji zivot, a cim se dokopaju vlasti odose i nase pare...
Svi su isti i tu nema govora!


« Poslednja izmena: 01.02.2010. 21:50:06 masala »
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #66 poslato: 01.02.2010. 21:01:12 »
ja cu te prvi podrzati.samo da ne bude  traljavo kao za Vojvodinu.Da se ne gomila nova administracija i paralelne institucije.inace ovaj istocni dio RS mora nesto trazit  ;D ;D

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #67 poslato: 01.02.2010. 21:16:40 »
Mene ne trebas podrzavati !!! Ja sam samo napisao sta mislim. Nisu mi nista dali, niti zivim od stranaka, niti im trazim.

Zasto sad da uvlacimo mlade ljude, skolovane u isto klupko. Nek se sami organizuju, i pokusaju da nesto urade. Nek iznesu nasu  HERCEGOVINU na grbaci i iskreno omoguce bolji zivot, za nas i nasu djecu!!!

« Poslednja izmena: 01.02.2010. 21:47:43 masala »
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #68 poslato: 01.02.2010. 22:21:04 »
Masala ti si pravi politicar sada nisi politicki opredljeljen,a u nekim postovima prije navijas za Blaza sada hvalis Babica e stvarno mi sada nista nije jasno  ???

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #69 poslato: 01.02.2010. 23:30:24 »
Rece gembler:od samog telekoma polovinu je dao za dobrobit Bilecana, a drugu polovinu za zgradu vlade, rafineriju je dao rusima pa im posle toga platio sto im je poklonio, a sad ce vrlo brzo da plati i cesima za "raskid ugovora" i to debelo, litvancima je dao 50 miliona kao pomoc preduzecu pred bankrotom a oni nas deru godinama "fabrika para", sinu dao 3 miliona kao dobru covjeku hahaha, nek radi zasluzio je a bilecka opstina dala oko 2 miliona poljoprivrednog kredita na cijelu opstinu,..


Vidis ja nisam opredeljen, politika je zadnja stvar u zivotu koja me zanima, pogotovo ne zelim da budem necija marioneta, piun itd...Ja to gledam iz malo drugacijeg ugla.Ali kad ovo citam, vrtim film i imam osjecaj kao da Mihaljica iz tebe pise i prica.
Tvoj problem, ti si izabrao!? Ti mislis da ce biti bolje, ja mislim da nece!
A za lupanje i pisanje o postenju nekih ljudi nemam rijeci ili ti nisi odavde ili ne vidis dobro ko je sve sad iza Babica, necemo imentovati ni prozivati. Tu ti je sve izvoli gledaj i slusaj, dobro slusaj, jer vidjeti neces sigurno ko sto necu ni ja... Pitas li se ikad, dje su MILIONI iz naseg budjeta  nestali za sve ove godine??? Na stranu prica o Telekomu, o Rafineriji itd...Otom potom...Koliko ja znam, a mislim da znam Dodik nije unistio Bilecu ni Bilecane, iskreno receno...

samo da se nadopunim hehe...kada je Dodik dosao na vlast govorio je o krupnim promjenama i to za 100 dana, i sta je uradio,..sta je to dobro u bilecu donio, koji kilometar asvalta (al on se ne jede), sta jos? Pojedincima napunio parama džep,...jeli nam privreda ozivjela,..vidim kad izadjem u grad zadovoljne ljude svakog prvog plata po evropskim standardima, para na svakom koraku ima se moze se prica u bileci,.e moj prijatelju ni on ni ovi prije njega nisu nista uradili za Bilecu samo je razlika sto je snsd "imao" preko milijardu maraka kesa od prodaje samog telekoma na racunu vladinom i opet nama nista, i ako sada Babic nista ne uradi onda niko i nece u to budi ubjedjen

p.s. nek mi neko kaze sta je to dodik dobro donio i RS-u i Bileci a ja cu na to iznijeti dva puta vise negativnih stvari

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #70 poslato: 02.02.2010. 11:11:03 »
Nemam sad vremena, javicu se za dopunu!

Van mreže doniii

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +5/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #71 poslato: 02.02.2010. 16:23:23 »
Posto primjecujem da je clan Gembler poprilicno nastrojen i zarazen sds= om  i veoma kriticki nastrojen na politiku i rad snsd-a ovde u Bileci , zamolio bi ga da nam otvori oci i kaze sta je to ucino sds za 17 do 20 godina njegove vladavine ovde u gradu.Realno sagledavajuci stvari ima godina i po mozemo vidjeti neke promjene sto se tice grada. Ulice se asvaltiraju, srednjoskolski centar se renovirao, mnogi  putevi za sela su asvaltirani, veliki broj mladih ljudi je zaposlen  (na nasu zalost isto tako je zaposlen veliki broj penzionera  cega sam veliki protivnik) pokrenula su se nekolika kulturno umjetnicka drustva Osvit i folklor.Kada izadjem u grad svaka svjetiljka radi u odnosu na proslo vrijeme .. i jos mnogo toga da sad ne nabrajam.
Sada bih zelio da nam clan Gembler objasni zasto ni mali dio svega ovoga bar sto sam ja nabrojao, nije ucinjen prije za vrijeme dugogodisnje vladavine sds a.  Da sds nije smjenjen prosle izbore znate kad bi se asvaltirali seoski putevi,
kad bi neko selo tipa Mirilovici dobilo vodu, kada bi iko od ovih mladih ljudi sto su dobili posao bio zaposlen/?? Po mom misljenju nikad.Samo sam naveo nekolika sitna primjera i u glavu mi ne moze nikako da jos ima ljudi koji velicaju brane i hvale politiku sds a ( ovde u Bileci) koja je dovela Bilecu proslih 17 godina u kolaps iz koga se tesko moze izvuci. Jedino mogu shvatiti da pod pseudonimom Gembler stoji neki stariji sds- ovac covjek tipa Cale Dumnic, hehe,
i onda mi sve moze biti jasno. Ne bi me nimalo iznenadilo ni da je sam on , kao sto rece onaj clan Masala.. citiram:
U onoj gomili ludaka svaki treci ima dodira sa internetom. Sto sam veoma primjetio ulazeci nekolika puta na Bilecki sajt i citajuci komentare i jednih i drugih..dolazeci do zakljucka da onakve komentare , psovke, klevete i lazi moze da pise samo neki seoski maloumnik koji je nezadovoljan prvo svojim zivotom pa onda i svim tudjim. Kome je sve krivo ,kome nista ne valja i koji je u dusi jedna velika bijeda koja se najvjerovatnije stidi i sama sebe, a ovde na internetu svi mozemo da budemo RATNICI.
Jos jednom bi zamolio Cala Dumnica ,pardon Gemblera da nam navede te argumente i kaze koliko su vremenski ovi vladali i sta su uradili za Bilecu a koliko su ovi drugi vremenski vladali i sta su oni uradili za grad .Naravno podrazumjeva se da mislim 17 godina vladavine sds -a  i godina i po vladavine snsd-a  .
 
« Poslednja izmena: 02.02.2010. 16:26:07 doniii »

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #72 poslato: 02.02.2010. 16:32:22 »
Neka su prodali telekom, da nisu još bi imali 1gb mjesečno interneta umjesto sad koji smo odmah nakon Srbije...treba sve to prodat kad lopovi ne znaju kako raditi. I neka su sve te pare proćerdali (a nisu), briga me, ionako ne bi došlo nama.
Ja se iskreno nadam da će Macko uraditi nešto, da će se truditi pa koliko bude moglo neka uradi, teško je pokrenuti firmu u stečaju, a kamoli grad i jedan čovjek ništa ne može.
Umjesto što niču stranke i opozicije, mogli su se potruditi zajedno nešto uraditi za grad svim snagama i idejama umjesto što pare davaju na gluposti tipa posteri i bilbordi, kampanje, lokanje, glupiranje, podmićivanje od kojih nema ništa i niko ne dobija.

Nisam gledao 60 minuta koji vodi onaj nikogović na FTV sinoć, kažu pričali nešto protiv Dodikove vlasti u Bileći, ako je neko gledao neka napiše šta je tačno bilo.  Da mi je neko pričao da će muslimani biti uz SDS i SRS ne bih vjerovao. :-X
« Poslednja izmena: 02.02.2010. 16:39:51 VLADIX »

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #73 poslato: 02.02.2010. 16:37:47 »
e bas duka ti mozda mozes da mi objasniš.Kako internet provajder može da posluje negativno,čini mi se da je zadnje godine Teol imao minus od 911.000? Isto kao kad NIS nabije milione evra minusa a nafta najskuplja u Srbiji,to su stručnjaci...
xaxa Sjetih se jedne sjednice kad su svi ministri dosli na skupštinu i sad hvale se ekspetri,stručnjaci,sjajno rade svoj posao,napredujemo...a onda onaj nesretni Krasić kaže:
Spoljni dug velike Jugoslavije je bio ne sjecam se tacno možda 10-20 mld a danas male Srbije je 30mld to su ti stručnjaci,bravo

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #74 poslato: 02.02.2010. 16:41:55 »
 POZICIJA I OPOZICIJA KOJA JE RAZLIKA MEDJU NJIMA ??? :'(