Autor Tema: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...  (Pročitano 49868 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže HERC_86

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +1/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #90 poslato: 03.02.2010. 15:55:30 »
Sto si ti kolebljiv covjek masala.Nisi prepoznao najgledaniji politicki magazin u BIH  ;D ;D ;D ;D ;D,a komentarises li komentarises, cini mi se da si uspio i sam sebe da zbunis pa vise ne znas ni sam za koga bi glasao.Moj ti je savjet da pitas mamu.A donii se vata za 17 godina vladavine sds-a, to nije bas tako na nivou Srpske.Prvo su bile teske cetiri ipo ratne godine,isto se kralo ali je manje bolo oci narodu.Poslije dejtona u Srpskoj je bio 5. oktobar sa Biljanom na celu,98 god. premijer postaje Dodik , poslije toga Mikerevic, malo Bukelovic, dosta losih privaizacija, narod ogorcen, i 2006 na vlast dolazi evropejac iz 98 i naglo pocinje da koristi nacionalnu retoriku.Narod taman poceo da vjeruje da ce mu biti bolje POSLIJE TOLIKOG PLJACKANJA,Dodika zavolili i oni koji su ga najvise kritikovali 98 a ono samo jos veca pljcka drzave i nema obecane revizije losih privatizacije.Zalosno je sve sto se u Srpskoj desava, narod je toliko ratoboran pred izbore da je to cudo jedno,a poslije njih se sa mrvicama zadovoljava, da su mrvice vidi se po standardu.Bas me interesuje koliko je studenarta u SRPSKOJ posjetilo inostransto ili koristilo avio  prevoz.Donii spominje 30 zaposlenih sto je i meni drago ali to su vjestacka radna mjesta koja jos vise koce napredak koga na vidiku jos nema.I glupak to bi znao uradit.DA skratim, opstina bi trebala da ima jednog vrlo aktivnog nacelnika koji ce da gine za opstinu i da opravda svoju ne tako malu platu, da dovuce bilo sta u ovu opstinu, da se imalo proizvodnih radnih mjesta OTVORI.Da pare od vjestackih radnih mjesta ulaze u infrastrukturu, i neke privredne podsticaje.U BILECI IMA NOVCA SA KOJIM SE MOZE NESTO URADITI, ALI ZBOG MAKSIMALNIH PLATA PO ZAKONU, ZBOG VELIKOG BROJA NEOPRAVDANO PRIKACENIH ZA OPSTINSKU SISU, NEMA SRECE, I BICE VRLO ZNIMLJIVO KAKO CE NOVI NACELNIK IZACI NA KRAJ SA SVIM TIM IZAZOVIMA, NEKA MU JE BOG NA POMOCI.

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #91 poslato: 03.02.2010. 16:44:19 »
Mama mia, a jeste raspjevani. Ne znam kome bi prije odgovorio...
HERC_86 za tebe posto volis ove...Muslimane, isetoviraj ovu parolu na celo "oni pokazaju istinu bosne nase "......
Ovo su im urednici, komentatori, direktori : Džemal Šabić ,Jara Orzovic ,Adnan Bilal, Herić Edina, Balić Adnan, Selimović Dalida itd...Zovi ih kuci na kafu i lokum!!!

Tada će biti najveće i nerješivo pitanje – kako nas tada spasiti od nas samih?!“

Spasiti ce nas Opozicija??? Vise je nego ocigledno da kompletnu opoziciju, u njihovom radu i zalaganju ne vode nikakvi p r i n c i p i ! Zadugo ce ovom narodu nesmetano piti krv!

Danas je gore nego jučer.
Sutra će biti gore nego danas...I tako u krug... >:(

Van mreže HERC_86

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +1/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #92 poslato: 03.02.2010. 17:11:33 »
MOJ mrgude ja volim sve dobre ljude sirom svijeta, cak sam negde i napisao da entitet nikad ne treba dati.Kako bi komentarisao da su urednici bili srbi, a bice jer se to na balkanu svakom vladaru mora desiti.Tita je RTS hvalio 40 godina, pa ga pljuva do danas vecinom, Milosevica njegovi urednici hvalili 10 godina na RTS, A sad nista lijepo o njemu, tako isto sa Karadzicem.Vidim mnogo si pristrasan , a mene boli kurac za sve njih  pravo da ti kazem, jer sam zadovoljan zivotom i nisam clan nijedne stranke.ALI mi nije pravo kad vidim kako narod kuka u Bileci zbog besparice, jer je mnogo volim i pravo da ti kazem vise me sramota koliko o nama u medijima govore kao najsiromasnijoj opstini.

Van mreže doniii

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +5/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #93 poslato: 03.02.2010. 17:13:37 »
Vala baš što toliko navaljuju na tu zgradu vlade,to je državna tajna ne teba pričati o tome ..zapeli ko ludi na 230mil za zgradu,na 10 mil za predsjednika,140 za ČEZ,fiskalne kase,malverzacije...prave se ludi ne vide asvalt za sela od 2 stanovnika

OK . nema te vlasti koja ne krade . Ako bi ja sad poceo da pisem o kradjama i raznim malverzacijama koje je sds ucinio za vrijeme svoje vladavine trebalo bi mi mijesec dana da kucam na tastauri  zasta stvarno nemam  vremena.
Za clana Herc 86  cu da napomenem da je ovde rijec o Bileci i strankama koje su vladale a ne globalno kroz RS.
Clan VIP sa tolikim cinizmom pise svoje postove da je to nevjerovatno. Ako je jos istina sto procitah u jednom postu da te jedan clan poznava i da si mlad decko moj ti je savjet slican njegovom, uhvati se kakve mlade pilice i tu trosi energiju,mani se corava posla i politike.
Jos mi niko ne odgovori na pitanje sto se tice Bilece !  Sta uradise jedni a sta drugi za vrijeme vlasti??

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #94 poslato: 03.02.2010. 17:30:07 »
Vala baš što toliko navaljuju na tu zgradu vlade,to je državna tajna ne teba pričati o tome ..zapeli ko ludi na 230mil za zgradu,na 10 mil za predsjednika,140 za ČEZ,fiskalne kase,malverzacije...prave se ludi ne vide asvalt za sela od 2 stanovnika
tacno tako,pa necemo valjda Premijere drugih drzava primati u nekoj supi.  :-\

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #95 poslato: 03.02.2010. 17:30:40 »
jedini politicar koji ima stila, retoriku, stav, i ponasanje kakvo treba da ima jedan politicar u cijeloj rs je mladen ivanic.
ne bavim se politikom i ne interesuje me ali ovo je moje misljenje.
spominje se dodik,mihaljica,govedarica itd, i mogu samo da kazem da su sve to priuceni ili bez ikakvog politickog obrazovanja i stila.
jedini politicki obrazovan covjek u rs je mladen ivanic-definitivno

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil

Van mreže ford

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 43
  • Ugled: +12/-7
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #97 poslato: 03.02.2010. 18:04:46 »
Gostuje li to Tihic u Boniju?

Van mreže doniii

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +5/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #98 poslato: 04.02.2010. 11:43:35 »
Ubacujem jedan odlomak  Nove socijalisticke partije skinut sa fejsbuka.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ovo je početak pada SNSD, zapravo lažnog socijaldemokrate Milorada Dodika koji se udružio s ratnim zločincem Vojislavom Šešeljem. Od izbora za načelnika Bileće, ništa više u RS neće biti isto - kažu naši banjalučki izvori.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sta reci na ovo !?!   Jos malo pa ce proglasiti Aliju Izetbegovica humanistu stoljeca!
« Poslednja izmena: 04.02.2010. 11:45:53 doniii »

Van mreže doniii

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +5/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #99 poslato: 04.02.2010. 14:02:28 »
Jos jedan copy- paste sa zida nove socijalisticke partije


 Suad Ke  FTV - Četvrtak: 04.02.2010 u 20:10
Pošteno - politički magazin

Da li su opštinski izbori u Bileći zaista bili test spremnosti za promjene?
Ko vlada i kako u našim malim sredinama?
U emisiji Pošteno govore Dragan Babić, novoizabrani načelnik Bileće,
ZDRAVKO KRSMANOVIĆ, načelnik opštine Foča i osnivač NSP-a,
Ermin Hajder, n...ačelnik Bosanskog Petrovca i
Amir Zahirović, načelnik opštine Vukosavlje.
Gost mjeseca Srđan Blagovčanin.
Urednik i voditelj: Duška Jurišić

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #100 poslato: 04.02.2010. 15:00:42 »
Vala baš što toliko navaljuju na tu zgradu vlade,to je državna tajna ne teba pričati o tome ..zapeli ko ludi na 230mil za zgradu,na 10 mil za predsjednika,140 za ČEZ,fiskalne kase,malverzacije...prave se ludi ne vide asvalt za sela od 2 stanovnika

OK . nema te vlasti koja ne krade . Ako bi ja sad poceo da pisem o kradjama i raznim malverzacijama koje je sds ucinio za vrijeme svoje vladavine trebalo bi mi mijesec dana da kucam na tastauri  zasta stvarno nemam  vremena.
Za clana Herc 86  cu da napomenem da je ovde rijec o Bileci i strankama koje su vladale a ne globalno kroz RS.
Clan VIP sa tolikim cinizmom pise svoje postove da je to nevjerovatno. Ako je jos istina sto procitah u jednom postu da te jedan clan poznava i da si mlad decko moj ti je savjet slican njegovom, uhvati se kakve mlade pilice i tu trosi energiju,mani se corava posla i politike.
Jos mi niko ne odgovori na pitanje sto se tice Bilece !  Sta uradise jedni a sta drugi za vrijeme vlasti??

Ma ne poznaje me mašala vjerovatno,nego je čitao neki moj post ili bio na čatu kad sam se predstavio. :)

Pa piši slobodno,nemam ja ništa protiv.Ja sam za to da se sve kaže.I zato me nerviraju ove parole lopovi nikad više,stanovi ovo ono..recite fino ko je ukrao,kupio nesto..ja cu prvi reci da je lopov ako se ispostavi tako,a ne samo priča.SNSD je obećao da će pohapsiti lopove kad dodje na vlast u RS i preispitati privatizacije.I eto sve je to SDS pa što ih ne pohapsiše,nego samo nastaviše.Meni politika nije centar svijeta ali moram pisati jer se stiče pogrešan utisak o razmišljanjima ljudi u Bileći.Evo npr ti imaš 11 poruka i svih 11 su o politici,najmanje 5 članova imamo novih koji su došli na forum i prva tema odmah politika,a nije isključeno da se radi o istim ljudima sa više profila.I onda imamo ankete kao na ATV gdje 81% glasa za  Blaža,a na izborima on ima 45-6%.Jednostavno SNSD je preuzeo politiku DS koja se bavi čistim marketingom.I nisam član nijedne partije ni ja ni moji roditelji tako ako kažeš kako je SDS bio nikakav mene to ne pogadja,jer jedini čovjek kojeg više ne podnosim od Dodika je Čavić,koji mu je omogućio da radi sve ovo.
Što se tiče mojih godina mislim da baš zbog njih treba da pišem,da se čuje u Bileći i glas mladih ljudi, pored glasa prepravljenih ličnosti,bivših sdsovaca sadašnjih snsdeovaca i budućh radikala vjerovatno jer takvih je u Bileći najviše,čast izuzetcima.

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #101 poslato: 04.02.2010. 15:47:30 »
Jos jedan copy- paste sa zida nove socijalisticke partije


 Suad Ke  FTV - Četvrtak: 04.02.2010 u 20:10
Pošteno - politički magazin

Da li su opštinski izbori u Bileći zaista bili test spremnosti za promjene?
Ko vlada i kako u našim malim sredinama?
U emisiji Pošteno govore Dragan Babić, novoizabrani načelnik Bileće,
ZDRAVKO KRSMANOVIĆ, načelnik opštine Foča i osnivač NSP-a,
Ermin Hajder, n...ačelnik Bosanskog Petrovca i
Amir Zahirović, načelnik opštine Vukosavlje.
Gost mjeseca Srđan Blagovčanin.
Urednik i voditelj: Duška Jurišić
Prica je suvisna o nekom srpstvu, ko vidi vidi...Datum 24 10 2010 je datum kad ja na vlast dosla nakupljena opozicija bez ikakvoga plana i programa za razvoj. Tek sad su nesto ko poceli da spekulisu o tome da se ujedine i iznesu zajednicki program. Tako da vam mora biti jasno da sva ova predizborna obecanja ne vaze...Navedeni datum je datum kad se pocela rusiti i nestajati RS, zivi bili pa vidjeli. Jedino mi je zao sto smo mi morali biti prvi u tom nesretnom cinu. Istorija ce pokazati, koliko sam bio u pravu...Iskreno bi volio da griesim... ???

A koliko vidim i cujem ti silni glasaci, vec negoduju i prihvataju kritiku da su pogrijesili, jebiga, euforija ih poniela. Posle J.... nema kajanja...
« Poslednja izmena: 04.02.2010. 16:15:50 masala »
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže doniii

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +5/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #102 poslato: 04.02.2010. 16:03:01 »
Gospodine v.i.p. mislite sta god hocete. U politici pisem zato sto me zanima , pratim i sport, za razliku od drugih tema
kojima ne dajem narocito neki znacaj.

Pratim u jednom postu spominjete Mihaljicu i ogorceni ste sto ga vecina ne voli . Prilozicu vam jedan veoma zanimljiv tekst pa ga vi demantujte .

 ЛАЖНИ РАДИКАЛИ РС
   Бели Орао в Ср Май 07, 2008 12:41 pm
На сат.ТВ БН неко вече ,неки гдин.Деретић позива радикале на уједињење у РС. Ту ништа неби било чудно да их он и М.Михаљица нису и разјединили. Званично саопштење ЦОУ СРС по том питању је следеће. У РС је СРС била јединствена.Н.Поплашен је био први демократско изабрани председник РС(пред.канд.СРС) кога је на силу сменио високи представник у БиХ.Веровтно под претњном подизања хашке оптужнице Н.Поплашен(како му и само презиме каже) даје изјаву хашким истражитељима без претходног консултовања са централом странке, нити је о том контакту информисао др.В.Шешеља коме је хашко тужитељство спремало оптужницу.Након тога на скупштини РС дио народних посланика(радикала)гласа ЗА, без обзира на упутство из централе да не глсају за уставне амандмане којим се хрвати и муслимани("бошњаци") у уставу РС верификују као конститутивни народ.Тиме су се оглушили о принципе српског радикализма и подржали коалицију са СДА и ХДЗ(странкама које мрзе све што је православно и српско)и одредили сами себи улогу сателита СДС. Оглушивању и оваком поступку тих посланика предходило је преговарање М.Михаљице,Деретића,Поплашена и Дамјановића са руководиоцима СДС и хашким тужиоцем К.Дел Понте .Они су до СДС и хашког тужиоца добили следећу понуду. Пошто је само питање времена одласка др.В.Шешеља у хаг, наводно СРС ће ослабити или је неће бити никако, наведени одборници који гласају за спорне амандмане биће лично награђени и финансијски збринуту,биће свезник СДС и против неких од њих ће бити повучене "наводне"хашке оптужнице. Морам да напоменем да нису сви гласли за наведене амандмане а међу њима Милан Лазић из Угљевика и Мирко Благојевић из БН.Њих двојица су остали доследни упутствима из централе и принципима српског радикализма. М.Михаљица кружен својим истомишљеницима оснива СРС РС која нема везе са СРС у СРБИЈИ, уз помоћ СДС и хашких агената успева да добије на суду и украде име странци с којом нема баш ништа. Људи који су остали верни СРС и ЦОУ у СРБИЈИ чију су апсолутну подршку сво време имали били су принуђени да се региструју као Српски Радикални Савез др В.Шешељ да би се недуго након тога изборили за назив СРС др В.ШЕШЕЉ који и данас с поносом носе. М.Михаљица је покушао да направи своју приватну странку и прошао је као и многи други који су одступили од основне идеје српског радикализма.Они немају подршку СРС из БГ, Шешељву  као ни ЦОУ у БГ.Колико он одступају од идеја радикала за које се представљају у јавности показује и скупштинска већина у Угљевику коју чине лажне патриоте СДС,Михаљицини радикали РС и одборници СДА! Њихов позив на уједињење је дио тактике коју спроводе сваки пут пред изборе.Као уједињују се с Шешељевим радикалима , па онда народ збуњен на изборима гласа и за једне и за друге, као исто је то ионако ће се ујединити.Наравно да је то још једна у низу подвала ЛАЖНИХ МИХАЉИЦИНИХ РАДИКАЛА.И није никако исто! Једини прави и оргинални радикали у РС су они др В.Шешеља. Надам се да сам овим излагањем помогао браћи у Републици Српској и кад се ако богда код нас 11.маја разрачунамо са жутом бандом помоћемо растерећени и својој браћи у Р.СРПСКОЈ:СРБИЈА ЈЕ ВЕЧНА ДОК СУ ЈОЈ ДЕЦА ВЕРНА!



jedini problem sada je sto SRS dr. VOJISLAV SESELJ zastupa i predvodi covjek u Bileci koji nije vrijedan pomena a znate o kome mislim vjerovatno svi.

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #103 poslato: 04.02.2010. 16:09:12 »
Mihaljica je otpadak od RADIKALA i to nije nikakva tajna!!!Kao sto nije tajna da hoce da uniste RS, zajedno sa muslimanskim lobijem, a to sto ovaj narod ne vidi dalje od nosa je stvarno problem, nadam se da nije zarazan, nek ostane u karantinu zvanom Bileca.

Ruse i ruse...

Vlada RS osuđuje "prljavu kampanju" protiv Milorada Dodika
Vlada Republike Srpske saopćila je da najoštrije osuđuje "prljavu medijsku kampanju koja se posljednjih dana vodi protiv predsjednika Vlade RS Milorada Dodika".
"Plasiranje spekulacija u kojima se otvoreno poziva na hapšenje premijera RS-a i njegovo uklanjanje sa političke i javne scene u BiH predstavlja nastavak dugogodišnjih nastojanja da se uruše institiucije i sistem u RS-u, te dovede do njenog nestanka", navodi se u saopćenju Vladinog Biroa za odnose s javnošću.

Cilj takve kampanje je, kaže se, očit i njeni autori ga i ne kriju.

"Jasno je da je svaki napad na premijera Dodika uzrokovan isključivo zbog njegovog beskompromisnog zalaganja za očuvanje RS, u skladu sa Dejtonskim sporazumom", kaže se u saopćenju i konstatira da i "autori ovih laži su potpuno jasni ucijenjujući premijera da prihvati nametnute mjere visokog predstavnika, koje ruše ravnopravnost RS-a u BiH, ili da se suoči sa hapšenjem".
« Poslednja izmena: 04.02.2010. 16:16:46 masala »
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže Berlusconi

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 33
  • Ugled: +5/-5
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #104 poslato: 04.02.2010. 16:27:06 »
Bas sam neko vece pratio sudjenje dr Vojislavu Seselju u kome je, izmedju ostalog, jasno i glasno rekao da taj Mihaljica jedan obican poltron i da je na celu stranke koja se lazno predstavlja kao velikosrpska radikalna stranka i da nema nikakvih dodirnih tacaka sa srpskom radikalnom strankom dr Vojislav Seselj. Nazalost u Bileci pola ljudi misli da je to ista radikalna stranka. Mada Seselj, ciji sam veliki postovalac lika i djela, ne misli isto :D