Autor Tema: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...  (Pročitano 49867 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže HERC_86

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +1/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #105 poslato: 04.02.2010. 18:27:18 »
Ma kakvi veliki ili mali radikali, sve je to fino za usi, ali narod zivi samo od politickog pragmatizma i dogovora.Seselj je pojavom legenda, ali malo mi je u Srbiji cudno i to da su krajisnici koji su se kleli u SRS, presli u SNS.Dodik isto brani Srpsku, za razliku od 98, i to mi je mnogo sumnjivo.Kad nas brane toliko sto nam ne daju da svojim parama na svojoj teritoriji raspolazemo.Mozeli li Bileca ikad naplatit kako treba ostetu za jezero, i primat pravu vrijednost.Mora li direktor(ica) elektroprivrede u Trebinju biti iz Laktasa, i da raport predaje u Banjaluci.Dobro su nas uvezali, prava smo privatna firma, iza cijih se interesa uvjek moze kriti.p.s.pare zaradjene u HERCEGOVINI moraju vise da ostaju u njoj, a ne da centrala u BANJALUCI IH RASPOREDJUJE KAKO HOCE,a Hercegovina crna rupa SRPSKE.

Van mreže jaran

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #106 poslato: 04.02.2010. 20:23:02 »
Malo stvarnosti. Kako moze Miladin Samardjic biti savjetnik novom Nacelniku Babicu ?
Kad se zna da je taj isti Samardjic za osam godina koliko je bio Nacelnik Bilece, ama bas nista nije uradio za ovaj grad, sem raznih mahinacija u vezi nadoknade za potopljeno zemljiste, jos mnogo toga. Kako? Za koga smo mi glasali, nek mi neko odgovori???  :'(

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #107 poslato: 05.02.2010. 00:47:48 »
Malo stvarnosti. Kako moze Miladin Samardjic biti savjetnik novom Nacelniku Babicu ?
Kad se zna da je taj isti Samardjic za osam godina koliko je bio Nacelnik Bilece, ama bas nista nije uradio za ovaj grad, sem raznih mahinacija u vezi nadoknade za potopljeno zemljiste, jos mnogo toga. Kako? Za koga smo mi glasali, nek mi neko odgovori???  :'(
                                                                                                                                                                              Tu nepostoji normalan   odgovor ??? narod je glasao za Babica a Babic je iz srs ,posto su u koaliciji sa sds-om mora neke ustupke napraviti i sds-u (to je vjerovatno dogovoreno prije izbora ko na koju stolicu  sjeda ako pobjede )jer u protivnom i sds bi kandidovao nekog za nacelnika pa bi se onda razvukli glasovi na vise strana i opet bi pobjedio snsd-e  sada vecini gradjana sigurno nije jasno zasto je Samardjic savjetnik kada nista nije uradio za bilecu za 8 godina malo mu je bilo za ovih 8 godina pa daj jos 3 godine po 2,700km mjesecno a narod ludi neka gleda i neka se pati kao sto je i navikao. j.b.m nas lude u glavu  :'( :'( :'(

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #108 poslato: 05.02.2010. 14:29:19 »
Gospodine v.i.p. mislite sta god hocete. U politici pisem zato sto me zanima , pratim i sport, za razliku od drugih tema
kojima ne dajem narocito neki znacaj.

Pratim u jednom postu spominjete Mihaljicu i ogorceni ste sto ga vecina ne voli . Prilozicu vam jedan veoma zanimljiv tekst pa ga vi demantujte .

 ЛАЖНИ РАДИКАЛИ РС
   Бели Орао в Ср Май 07, 2008 12:41 pm
На сат.ТВ БН неко вече ,неки гдин.Деретић позива радикале на уједињење у РС. Ту ништа неби било чудно да их он и М.Михаљица нису и разјединили. Званично саопштење ЦОУ СРС по том питању је следеће. У РС је СРС била јединствена.Н.Поплашен је био први демократско изабрани председник РС(пред.канд.СРС) кога је на силу сменио високи представник у БиХ.Веровтно под претњном подизања хашке оптужнице Н.Поплашен(како му и само презиме каже) даје изјаву хашким истражитељима без претходног консултовања са централом странке, нити је о том контакту информисао др.В.Шешеља коме је хашко тужитељство спремало оптужницу.Након тога на скупштини РС дио народних посланика(радикала)гласа ЗА, без обзира на упутство из централе да не глсају за уставне амандмане којим се хрвати и муслимани("бошњаци") у уставу РС верификују као конститутивни народ.Тиме су се оглушили о принципе српског радикализма и подржали коалицију са СДА и ХДЗ(странкама које мрзе све што је православно и српско)и одредили сами себи улогу сателита СДС. Оглушивању и оваком поступку тих посланика предходило је преговарање М.Михаљице,Деретића,Поплашена и Дамјановића са руководиоцима СДС и хашким тужиоцем К.Дел Понте .Они су до СДС и хашког тужиоца добили следећу понуду. Пошто је само питање времена одласка др.В.Шешеља у хаг, наводно СРС ће ослабити или је неће бити никако, наведени одборници који гласају за спорне амандмане биће лично награђени и финансијски збринуту,биће свезник СДС и против неких од њих ће бити повучене "наводне"хашке оптужнице. Морам да напоменем да нису сви гласли за наведене амандмане а међу њима Милан Лазић из Угљевика и Мирко Благојевић из БН.Њих двојица су остали доследни упутствима из централе и принципима српског радикализма. М.Михаљица кружен својим истомишљеницима оснива СРС РС која нема везе са СРС у СРБИЈИ, уз помоћ СДС и хашких агената успева да добије на суду и украде име странци с којом нема баш ништа. Људи који су остали верни СРС и ЦОУ у СРБИЈИ чију су апсолутну подршку сво време имали били су принуђени да се региструју као Српски Радикални Савез др В.Шешељ да би се недуго након тога изборили за назив СРС др В.ШЕШЕЉ који и данас с поносом носе. М.Михаљица је покушао да направи своју приватну странку и прошао је као и многи други који су одступили од основне идеје српског радикализма.Они немају подршку СРС из БГ, Шешељву  као ни ЦОУ у БГ.Колико он одступају од идеја радикала за које се представљају у јавности показује и скупштинска већина у Угљевику коју чине лажне патриоте СДС,Михаљицини радикали РС и одборници СДА! Њихов позив на уједињење је дио тактике коју спроводе сваки пут пред изборе.Као уједињују се с Шешељевим радикалима , па онда народ збуњен на изборима гласа и за једне и за друге, као исто је то ионако ће се ујединити.Наравно да је то још једна у низу подвала ЛАЖНИХ МИХАЉИЦИНИХ РАДИКАЛА.И није никако исто! Једини прави и оргинални радикали у РС су они др В.Шешеља. Надам се да сам овим излагањем помогао браћи у Републици Српској и кад се ако богда код нас 11.маја разрачунамо са жутом бандом помоћемо растерећени и својој браћи у Р.СРПСКОЈ:СРБИЈА ЈЕ ВЕЧНА ДОК СУ ЈОЈ ДЕЦА ВЕРНА!



jedini problem sada je sto SRS dr. VOJISLAV SESELJ zastupa i predvodi covjek u Bileci koji nije vrijedan pomena a znate o kome mislim vjerovatno svi.

Kada kažeš da sam ogorčen trebao si me citirati.Pročitaj ponovo,ja sam samo rekao da ne znam zasto, posto je jedini argument inače ozbiljnog političara Milorada da mu je velika glava,da nosi mali broj cipela i da ne zna dobro igrat basketa,te da će mu iz navedenih razloga opaliti čvoku što je predstavljen kao glavni cilj izbora u Bileći(pogledaj YT snimak),dok ovaj javno iznosi podatke o kriminalu i korupciji na šta naravno niko ne odgovara.
Što se tiče vašeg konstantnog pozivanja na izvore SRS u Srbiji meni je baš drago da se ostvarila povezanost SNSD-SRS te principjelna koalicija Šešelj odnosno Mirko Blagojevic -Dodik.Ja sam relativno mlad pa mozda nisam upućem,predpostavljam da se radi o političkim partijama sa zajedničkom prošlošću,sličnim programima,a i lideri su im bili na tenkovima kako čujem,samo ne znam tačno koji je na tenku sa četničkom a koji na tenku sa američkom zastavomm.
Vojislav Šešelj je sjajan političar 20. vijeka.Ne pada mi na pamet da branim Mihaljicu,ali niko me ne može ubjediti da nije bila neka prljava igra kao sa Tomom Nikolićem.Da te podsjetim on je Tomi rekao:
"Ako prihvate naš amandman glasajte sa sporazum sa EU"
Nakon što su prihvatili amandman i Toma obećao za govornicom da će glasati,on ih nazove i kaže nemoj da glasaš promjenio sam mišljenje.Inače ti pošteni radikali su uletjeli žutim kad je trebalo za budžet,obustavili su opstrukcije.Mada Šešelj uvažava mišljenja drugih ljudi,i nije ni čudo što je 2000. jednoglasno izabran za predsjednika.Od nekolike hiljade članova svi su bili za njega .
OVAKO JE IZGLEDAO SPISAK KANDIDATA:


1.Vojislav Šešelj
2.Vojislav Šešelj
3.Vojislav Šešelj


Kakvo god glasanje bilo,ne može jedan čovjek da odlučuje o njemu,i ne treba  cijela stranka ovdje da bude pijun nekoga ko je izvan RS.A da si pogledao nekad nastup Mirka Blagojevića vidio bi o kakvoj političkoj "veličini" se radi.
A priča da je Poplašen saradjivao sa Hagom je ravna priči da je Toma Nikolić strani agent vec 20 god :D
Kad smo kod njega siguran sam da se borio za srpski narod ,iako nije puno pričao.I zato je smjenjen.O ovome sad svi pričaju a on jedino to i radi,a nikakve mjere protiv njega se ne preduzimaju.
Ja mislim da je Mihaljica konstruktivan.Kada Dodik kaže : Mi ćemo se buniti protiv ostanka stranih sudija u odjelu za organizovani kriminal. Mihaljica kaže : Hajde da se bunimo da odu sudije i iz ostalih odjela,za ratne zločne i svih drugih. E onda ovi neće
E sad što njima samo smetaju za organizovani kriminal sami procjenite.

P.S. I ja pratim politiku,pomalo


Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #109 poslato: 05.02.2010. 14:32:47 »
E sad baš me čudi što se narod okrenuo SRPSKOJ NAPREDNOJ STRANCI I SRPSKOJ RADIKALNOJ STRANCI RS a ne SRS V.Š.(inače vanparlamentarna stranka) i SRS (oko 6% nakon odlaska Nikolića)

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #110 poslato: 05.02.2010. 19:51:49 »
326. emisija  60 min. FTV
Nemam rijeci, ko da je neko lud...Strasno, koliko propagande od Muslimanske televizije.
Ako sam dosad bio sumnjicav u vezi SNSD-a, sad vise nisam. Samo iz tog razloga sto se ova opozicija sluzi svim i svacim, a najvise lazima i prevarama , vidi ovih nasih jada i kukavica iz Bilece, kako poturaju guzicu Muslimanima...Ovo je za svaku osudu!

 >:( >:( >:(

Gadljivima i „nesnalazljivima“ ostaje da umru, nad novom realnoscu...

Goli nacionalisti secu se okolo u svom novom demokratskom ruhu, a masa im aplaudira i divi se, ali ne nepostojecoj tkanini, kako neupuceni posmatraci misle, nego "LAZNOJ" nacionalistickoj k*rcini, koja i dalje, nakon poratnog postkoitusnog splasnjavanja, stoji poludignuta i spremna da svoje podanike, ritualno, svako malo, pukne u celo. I, kroz tako nastali virtuelni otvor na nacionalnoj lobanji, j*bes masu u, ionako nezdrav, mozak.

U demokratiji nema razloga da mislimo. Za to imamo demokratsku vlast, koja se brine za nas. A mi treba samo da uključimo "FTV" i da se prepustimo karanju... >:(
« Poslednja izmena: 05.02.2010. 20:26:06 mrgud »

Van mreže zoran.ba

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 1
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #111 poslato: 06.02.2010. 14:43:59 »
Ako je nešto u proteklom periodu funkcioniralo kao TVBIH, točnije kao televizija bošnjačko-muslimanskog naroda, nemam ništa protiv toga. Ali, za srpski narod u BiH nije prihvatljivo da takva televizija nosi državni atribut, a da istodobno po sadržaju i uređivačkoj politici funcionira kao televizija jednog naroda. Kada je riječ o njenom preuređenju, ako želi biti TVBiH ona se ne može konstituirati bez participacije srpskih predstavnika. Ideja da se od svega pravi federalna televizija je nakaradna. Federalna televizija ne postoji nigdje u svijetu, a nije je imala ni bivša Jugoslavija kao visokocentralizirana federacija, nije je imao čak ni Sovjetski savez. Može postojati samo asocijacija televizijskih programa udruženih na način kao što je bio JRT. Suvišno je komentarisati, a žalosno je da naši ljudi, iznose neistinite priče i prodavaju jaja pod bubrege.

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #112 poslato: 06.02.2010. 15:46:33 »
Pozdrav urednicima Federalne TV !!!

 Nema garde bez Kokarde niti vojnika bez cetnika!!!


http://www.youtube.com/watch?v=6ndERAFiODE&feature=related

                         Srpska nasa!!!



« Poslednja izmena: 06.02.2010. 16:37:45 mrgud »

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #113 poslato: 06.02.2010. 18:56:48 »
ja ne gledam ni BHT ni RTRS.Nijedna od njih nije moja televizija.Obje su produžena ruka vlasti.
Ja kad bih se pitao plaćao bih svojih 6 km BN-u

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #114 poslato: 13.02.2010. 10:12:30 »
Pocelo je.

Pobuna u SDS-u!

Regionalni odbor SDS-a za izbornu jedinicu 1 pobunio se protiv isključenja Dragana Kalinića. OO SDS-a Prijedor tražio vanrednu skupštinu stranke

Regionalni odbor SDS-a za izbornu jedinicu 1, koji okuplja deset opštinskih odbora ove stranke, pobunio se protiv odluke vrha partije o isključenju Dragana Kalinića iz članstva u SDS-u, saznaje Press RS u izvorima bliskim vrhu SDS-a.

Posle višečasovne žučne rasprave, koja je preksinoć održana u Prijedoru, odbor koji pokriva područje od Novog Grada do Prnjavora oštro je osudio odluku Glavnog odbora o izbacivanju Kalinića iz partije, tvrdeći da je reč o ishitrenom potezu koji će naneti veliku štetu SDS-u na predstojećim izborima.

Ovu odluku podržao je i šef prijedorskog SDS-a i šef poslaničkog kluba te stranke u Skupštini RS Borislav Bojić, koji je pre dve nedelje u Bileći glasao za isključenje Kalinića iz SDS-a.
a

PIVAŠEVIĆ: BOSIĆ VODI SDS U PROPAST!

Stanko Pivašević, bivši visoki funkcioner SDS-a, smatra da pobuna u regionalnom odboru iz severozapadnog dela RS potvrđuje činjenicu da Mladen Bosić „stvara konflikte i unosi razdor u stranku". On tvrdi da poslednje odluke vrha SDS-a, koje su podigle buru u stranačkim redovima, od raspuštanja banjalučkog odbora do isključenja Kalinića, stranku vode u dodatnu destabilizaciju.

- Bosić nema nikakvog utemeljenja za takve odluke, budući da nije ispoštovao stranačke propise koji zahtevaju da se takve mere potkrepe valjanim razlozima, u šta, svakako, ne spadaju njegove floskule o „potrebi stranačkog jedinstva" - kaže Pivašević.

 

Sprema se oluja!

Prema saznanjima Pressa RS, zaključak regionalnog odbora mogao bi da bude uvod u veliku pobunu u SDS-u, čije članstvo, mahom, traži poništenje odluke o izbacivanju Kalinića iz stranke.

Da se u najvećoj opozicionoj partiji u RS sprema oluja potvrđuje i zahtev OO SDS-a u Prijedoru za održavanje vanredne skupštine stranke. Zatraženo je i da rukovodstvo SDS-a ispita da li je odluka o isključenju doneta u skladu sa statutom stranke, u kojem stoji da za takvu odluku moraju da budu navedeni konkretni razlozi, što je u slučaju Kalinićevog isključenja izostalo.

- Po svemu sudeći, još devet opštinskih odbora iz izborne jedinice 1, koji će se sastati u narednih desetak dana, mogli bi da izađu sa istim zahtevom. Stranačko rukovodstvo bi moralo da uzme u obzir to što je u Prijedoru jednoglasno zaključeno da je odluka o isključenju Kalinića štetna i ishitrena. Jedino je Borislav Vuković, predsednik odbora iz Novog Grada, izdvojio mišljenje, a predstavnici odbora iz Laktaša i Srpca bili su uzdržani, što je razumljivo jer je reč o tek formiranim odborima - tvrde naši sagovornici.

Oni, međutim, ističu, da će za zakazivanje vanredne skupštine morati da skupe znatno više glasova, budući da je za to, po statutu SDS-a, potreban predlog najmanje 18, od ukupno 60 opštinskih odbora. Prema saznanjima Pressa RS, Borislav Bojić na početku sednice otvoreno se usprotivio ovim zaključcima i na sve moguće načine nastojao da se odluka u slučaju „Kalinić" uopšte ne stavi na glasanje. Ipak, posle rasprave, koja je trajala više od četiri časa, popustio je i pridružio se većinskom mišljenju, kojim je osuđena odluka o isključenju Kalinića.

Ćuzulan ljut na Press RS

Iako je stranačko rukovodstvo, sa Mladenom Bosićem na čelu, obavešteno o zaključcima odbora, u centrali SDS-a juče je na snazi bio svojevrsni zavet ćutanja. Naime, niko iz vrha te stranke nije želeo da komentariše stav prijedorskog odbora. Dragan Ćuzulan, generalni sekretar SDS-a i najbliži saradnik Mladena Bosića, rekao je da zna zašto ga zovemo, ali je istakao da ne želi da govori o unutrastranačkim odnosima, a pogotovo ne Pressu RS!

- Ne želim ništa da govorim o tome, a mogu samo da kažem da ste jako uspešni u agitovanju protiv SDS-a - rekao je ljutiti Ćuzulan.
3
PREVRTLJIVI BOJIĆ ... Predsednik prijedorskog SDS-a Borislav Bojić, koji je glasao za isključenje Kalinića, sada traži da se odluka GO SDS-a preispita

S druge strane, Borislav Bojić juče je poručio da će zaključci regionalnog odbora biti prosleđeni organima stranke, ali da o tome neće biti ni reči u medijima! Bojić kaže da je „vođena otvorena i konstruktivna rasprava o svim pitanjima koja su ovog časa prisutna u SDS-u, ali da neće upoznati javnost sa sadržajem zaključaka zato što su neki mediji zloupotrebljavali postojanje različitih stavova unutar stranke". Vukota Govedarica, potpredsednik SDS-a, ponovio je tvrdnju da je na „slučaj 'Kalinić' stavljena tačka", i to onda kada je dometa odluka o njegovom isključenju.

- Ne želim zaista da komentarišem odluku regionalnog odbora, iako sam čuo da su imali taj sastanak. Iskreno, njihove zaključke još nisam ni video, ali svakako ne bih govorio o tome, jer mislim da je to pitanje zaključeno - kaže Govedarica.


 PIVAŠEVIĆ: BOSIĆ VODI SDS U PROPAST I NAROD BILECKI...
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #115 poslato: 16.02.2010. 17:49:01 »
Mislim da bi bilo pametno ukloniti video o premijeru sa naslovne strane, na stranu o kome se radi, ma ko to bio!?
Pogotovo sto to dolazi od izvora koji nikad nece, ni u naj ludjim snovima zeljeti nesto dobro srpskom narodu, ne vidim svrhu da ih podrzavam i velicam. Imaju neke svoje interese u svemu ovome, kakve ne znam, ali ih imaju...Dosta mi je samo cinjenica, da su za ratne zlocine osudjeni samo srbi i da se i dalje osudjivaju, a zivotinje koje su pocinili ratne zlocine nad srpskim narodom pustaju na slobodu...
Kome ovo odgovara, neka preseli u Tuzlu, Zenicu, Sarajevo...Srecan mu put! >:(

Sta reci, na ovo: Srpsku decu bacaju lavovima!!! >:( >:( >:( Nasu nejac...

http://www.youtube.com/watch?v=LzUqQxNb8qw

Kako on fino sa svojim, tepa mu, a mi ko budale, lude...

http://www.youtube.com/watch?v=eeZGb17a7RY&feature=related
« Poslednja izmena: 16.02.2010. 18:27:16 mrgud »

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #116 poslato: 16.02.2010. 19:00:31 »
Mrgud hoće da utiče na uređivačku politiku,još ako je na poziciji eto sutra specijalaca  ;D salim se naravno. :D :D :D ;D ;D Ovo je jedna tema u kojoj fale veseli i srecni smajlici pa evo malo da to promjenim.

Ovaj video sa Hitlerom njemu samo može ići u prilog.Jer to je njegov glavni cilj od početka,da se predstavi kao zaštitnik Srba,srpskih interesa,da je on dobar Srbin jer ga napadaju muslimani...i naravno da je on Republika Srpska te da je svaki napad na njega(čak i ako se radi o kriminalu) napad na Srpsku i cijeli narod a ne na njega.Jednostavno želi se nametnuti kao lider.I zato mislim da ovo njemu nikako ne može naškoditi,tj njegovom rejtingu...e sad ukoliko neko smatra da ovdje ima sličnosti i istine (ne ulazim u to,to je stvar svakog pojedinca) onda bi eventualno moglo ali opet kažem ne vjerujem.
Ne znam ovi snimci na FTV  i svi drugi koji su bili,na moje mišljenje nisu mnogo uticali,mislim sve sto sam mislio i prije njih.A neću zatvarati oči ni pred jednim ma o kom se političaru radilo i smatram da
to samo rade ljudi koji sumnjaju u svoja uvjerenja.
Čuo sam da je sinoć Bakir napadao Tihića ali nas to uopšte ne bi trebalo da zanima...kao što reće Volter na kraju Kandida " Treba da uređujemo svoj vrt"

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« Odgovor #117 poslato: 17.02.2010. 14:43:21 »
Mrgud hoće da utiče na uređivačku politiku,još ako je na poziciji eto sutra specijalaca  ;D salim se naravno. :D :D :D ;D ;D Ovo je jedna tema u kojoj fale veseli i srecni smajlici pa evo malo da to promjenim.

Ovaj video sa Hitlerom njemu samo može ići u prilog.Jer to je njegov glavni cilj od početka,da se predstavi kao zaštitnik Srba,srpskih interesa,da je on dobar Srbin jer ga napadaju muslimani...i naravno da je on Republika Srpska te da je svaki napad na njega(čak i ako se radi o kriminalu) napad na Srpsku i cijeli narod a ne na njega.Jednostavno želi se nametnuti kao lider.I zato mislim da ovo njemu nikako ne može naškoditi,tj njegovom rejtingu...e sad ukoliko neko smatra da ovdje ima sličnosti i istine (ne ulazim u to,to je stvar svakog pojedinca) onda bi eventualno moglo ali opet kažem ne vjerujem.
Ne znam ovi snimci na FTV  i svi drugi koji su bili,na moje mišljenje nisu mnogo uticali,mislim sve sto sam mislio i prije njih.A neću zatvarati oči ni pred jednim ma o kom se političaru radilo i smatram da
to samo rade ljudi koji sumnjaju u svoja uvjerenja.
Čuo sam da je sinoć Bakir napadao Tihića ali nas to uopšte ne bi trebalo da zanima...kao što reće Volter na kraju Kandida " Treba da uređujemo svoj vrt"
>:(  ??? ??? ???