Autor Tema: Klasično Bilećko blejanje  (Pročitano 163351 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Coa

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 341
  • Ugled: +28/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • Rodoslov porodice Milidragović
Klasično Bilećko blejanje
« poslato: 07.11.2007. 17:19:16 »
 :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: ::) ;D
« Poslednja izmena: 05.12.2007. 00:13:18 Obična_djevojka »

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #1 poslato: 23.11.2007. 19:28:51 »
Kako bi izasli u susret nasem vrlom clanu zidu otvaramo temu pod imenom Klasicno bilecko blejanje. Neka ovo bude mjesto na forumu gdje ce svi oni koji budu posjecivali ovaj dio biti maksimalno opusteni, krajnje iskreni, neograniceno duhoviti i zanimljivi ili kratko-jasno budu u duhu klasicnog bileckog blejanja.

P.S. Pozivam aktivnog clana zid-a da svojom porukom otvori i zvanicno podforum Klasicno bilecko blejanje i da se onda i drugi clanovi pridruze :)
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #2 poslato: 24.11.2007. 06:28:26 »
BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #3 poslato: 24.11.2007. 07:03:02 »
Snijeg pao neki dan i jos se drzi ali nema ovde ni Z od zime. I ovo bozicno ludilo! Boze sacuvaj! Sve je na SALE-u sve dzaba, samo dodji i uzmi. Ogromni komplet raznoraznih Screwdrivera iliti sarafcigera(nas domaci germanizam za odvijace inace nepravilan treba reci srafciger) samo 9.99 dolara. A inace je bio 24.99, ama uzimaj ne pitaj sta ce Ti 35 kineskih sarafcigera!!! Liberali spremaju opasnu kampanju u pokrajini ali bogami ovi ovde kauboji im nisu dobra ciljna grupa. Nece ovde pederi jos zadugo moc usvajiti djecu. Evo im ga na!
I svaki dan udarne vijesti na naslovnim stranama: Udario voz meda i dvoje mecica!!! jadni oni! Stradaju tuljani na arktiku! Jadna Ti majka digla se kuka i motika! A sto ljudi po svijetu ginu u ratovima i od gladi i bolesti puca nekom cundara!
A za politicku krizu u RS tek ne mare!
Ovaj svijet nepovratno srlja u propast, kapetane moj!
Oba Palca okrenuti na gore, napraviti onaj glupi kez od uva do uva.
Eto ti!

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #4 poslato: 24.11.2007. 09:00:26 »
Protekli dani u bileckoj vali prolaze u znaku cike i jeke utovljene polugodisnje i godisnje krmadi, poneke krave i brava, koji se svi tako skupa i kolektivno sele i pretvaraju u kobasice, prsute i ostale domace mesne proizvode.
Ovdje nema nikakve zvanicne stampe i izvjestavanja o tome koliko je ko ubio, zaklo krmadi, krava i ostalog, ali na nekakav cudan nacin, kao da postoji neki nevidljivi telal, se gradom pronosi i siri vijest da je tamo neki Marko Boza Nikolina zaklo kravu, bilo u njoj mesa 240 kila i nije ga meso izaslo nego nepune 4,5 marke. Dzaba, ma sta dzaba, proso ko niko, dok je tamo neki Obren Josa Spirova zaklo neku krepalstinu, koja je bila hvaljena na sva zvona, a kad su dosli da je kupe imas sta vidjet, ali ne bilo se vracati, te kolji. Tako ti je kod nas vamo, sto je kod vas vijest na drzavni dnevnik, kod nas ti je lokalna bilecka svakodnevnica.
Evo jos jedno sumorno bilecko jutro je osvanulo, vele mi, mada jos nisam izlazio iz kuce, da je jugovina, mekota vani, kuku ti ga za meso, fali mu dobrog mraza, ali okrenuce to na sjever, kazu lokalne meteoropate. Tako ti je ovamo, bilecka kolotecina, ko kolotecina, evo vec godinama unazad. Ako vrijeme moze da stane, onda sigurno ovdje stane vrlo cesto, pocine i odmori, pa onda ponovo krene, stane, krene, i tako smo ti postali zrtva vremenske masine, pa skicimo i cvilimo ko ona stoka sa pocetka ove poruke, samo sto nema ko da nas sjekirom u glavu udari i skrati ove muke. A valjda ce i ovo proci. Ma proce zasigurno, bolje da nas ne udaraju, bar ne sjekirom, udarace porezima, dazbinama, kreditima i ostalim i izmuzati na na razne nacine, a dzaba im govorimo da smo davno "zasusili". Posto narod jalov, blago receno, bar vecina.
Klima je vise nego dobra, a i kako ne bila, ovdje na presjeku planinske, umjereno kontinentalne i blage doze sredozemne klime osjecamo se idealno.
Sta `vo niko ne bleji, nesto sve neki fin svijet, a i ja sam dosta blejao, odo` nesto radit korisno.
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #5 poslato: 24.11.2007. 17:13:33 »
Uzmi mala mog kolegu
On Stihl-ovku ima segu

Zbilja cuju li se sege po bileci??? JA sam neki dan ovde cuo jednu pa me podsjeti ali ipak nisam cuo skicanje krmadi.
Ima jedan trenutak u bileci kad se preklapaju ta dva mila zvuka!! Sega i krmad i to je mozda taman nedje sad! A nikako posle 29 novembra. I pravi znak da je vrijeme za zimu!
Ama sta kazes jugovina? Bog te jebo nikako ne valja mesu! Bruka! Daako osheveri!!!
A bi sad pojo jedan cvarak!!! Samo jedan! Ne vise!
Dje je ovaj Makaay ? Sto se na javlja? Svi registrivani i neregistrovani! ( Ovo me podsjeca na one kategorije NArkomana i homoseksualaca heheheh) Javljajte se! Bilecani!

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #6 poslato: 26.11.2007. 20:42:09 »
danas samo MUUUUUUUUUU!

RAzlika izmedju obicne i lude krave:
Obicna kaze MUUUUU
Luda kaze: Mooooove mother fucker!!


Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #7 poslato: 28.11.2007. 20:54:56 »
A Stane Bo' t' 'ebo !!! NA televiziji!!! Ama znao sam ja da ce on postat' medijska licnost prije ili kasnije. Nosio je on to vazda u sebi! I uvijek je razbij'o tabue. Svaka mu cast! Ku'ces bolju afirmaciju Bilece!?!?!
Ovi vamo stvarno nisu normalni! Otvaraju neke podforume gastronomija, horoskop, vjesticarenje, kako zavesti partnera u 5 lekcija. Vidim, forumasi su i dalje zbilja aktivni u igricama! Bruka! Forum ce oboriti rekord sa preko 160 hiljada poruka mjesecno na teme: "prdi mare eto Ti svatova", "Ajde moma da nijesi doma", " preskakala kozlic puko njufer Ajm sori" i naravno neprevazidjena "Trta mrda"! I sam sam Ti takav!
Da bog sacuva pa eto Ti! Zima, zima, zima! I ne zaboravite!!! Budite uvijek bezbjedni!  Dosta vise!
Aj zdravo!

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #8 poslato: 28.11.2007. 21:10:22 »
meni se cini da samo ovaj zid bleji :) ;D ;D :P :P :P :P
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #9 poslato: 29.11.2007. 22:16:37 »
meni se cini da samo ovaj zid bleji :) ;D ;D :P :P :P :P
Sto se ova Ordinarna dzevojka javlja u ovom forumu (ili toru) za blejanje? Ona je tako promisljena i mudra u njenim komentarima. A cini mi se uz to i revnosan djak i djevojka za primjer.
Ne mora ona bas da ucestvuje u aktivnosti svih foruma. Bolje da se vrati na svoje leksikonske teme. Bojim se da je ovde previse banalno i pogano za njen prefinjeni ukus!
Bleeeeeeeeeeee
Muuuuuuuuuuuuu
Caja, vojevoc, hoje  hoje, Culja! pr, prssssshshshhss


Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #10 poslato: 29.11.2007. 23:30:18 »
To vi u Americi tako blejite ;D ;D ;D ;D :P :P :P
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #11 poslato: 30.11.2007. 16:41:35 »
Ne ovde drugacije! BLAY - BLAY! Ali razumjele bi se!

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #12 poslato: 01.12.2007. 19:49:48 »
evo danas jedno malo odmjereno BLE! sofisticated! nema sta!!!!

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #13 poslato: 03.12.2007. 13:51:22 »
Sto ovo nema zida da bleji ima tri dana ;D ;D :P :P :P
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reci nezvanicno, "KLASICNO BILECKO BLEJANJE''
« Odgovor #14 poslato: 03.12.2007. 16:30:30 »
Sto ovo nema zida da bleji ima tri dana ;D ;D :P :P :P


Ordinary girl bona blekni i Ti nesto! Slobodno, opusti se, nije nista strasno! Vele, tako su radili  i ovi postmodernisti! Samo iskljuci kontrolu mozga i mlati nesto po tastaturi! Mora me neko malo mjenjat'. Ne mogu svaki dan, moram nesto i radit!
A sada evo Ti jedno malo francusko bleau - bleau!!!
A mozda je i bleaux - bleaux ( A to je u mnozini kad bleji vise ovaca)
Zapazamo i endemicno "bleile" kod nekih normandijskih stada.