Autor Tema: Ban/Unban  (Pročitano 243546 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže aldin

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 313
  • Ugled: +3/-4
  • Pol: Muškarac
  • Tuzla
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #540 poslato: 25.04.2011. 22:31:29 »
evo kakavi ste vi supci od admina
Skriva uckljuci ćaskanje :P  :D  :D

Van mreže General Org

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 45
  • Ugled: +13/-5
  • Pol: Muškarac
  • Zivili
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #541 poslato: 25.04.2011. 23:01:38 »
0.o pregledan na Libertsu i cist je.
Predlazem imunitet.
« Poslednja izmena: 25.04.2011. 23:08:14 General Org »

Van mreže crazyindian

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #542 poslato: 26.04.2011. 01:44:35 »
ja ne znam da postavim novu temu, nadam se da nije problem ovako...
evo demoa, pa vidite da li imam nesto, posto razlog ne znam... pretpostavljam da je aim, ali admin "LUDAK 2" me nije ni pogledao, to nije lepo uopste... ako je razlog psovanje, opet mislim da nisam zasluzio dugacak ban, ali mislim da ni to ne pise...

http://www.megaupload.com/?d=M28BTEDV

steam cu da posaljem ako mi kazete da cu dobiti unban, posto sam ban popio na kompu kod drugara, a zalim se od kuce :)

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #543 poslato: 26.04.2011. 03:44:13 »
OK nije problem LUDAK 2 ce pogledati demo, u protivno bice sankcionisan sa servera.

Van mreže crazyindian

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #544 poslato: 26.04.2011. 12:27:16 »
ako si pogledao demo, mislim vidis da je klasicno sranje, to se jednom u zivotu desi :) a on nije ni u spec usao lik, tacno se vidi na demou... za psovke me nije ni gag ni opomenuo, verovatno nije zbog toga, samo odjednom puf ban...

e, a nick je "grgecH", ako moze tako unban...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #545 poslato: 26.04.2011. 15:11:03 »
Ludak jesi pregledao demo?

Van mreže aldin

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 313
  • Ugled: +3/-4
  • Pol: Muškarac
  • Tuzla
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #546 poslato: 27.04.2011. 00:46:32 »
ako si pogledao demo, mislim vidis da je klasicno sranje, to se jednom u zivotu desi :) a on nije ni u spec usao lik, tacno se vidi na demou... za psovke me nije ni gag ni opomenuo, verovatno nije zbog toga, samo odjednom puf ban...

e, a nick je "grgecH", ako moze tako unban...
Nez sta da ti kazem samo tvoje psovanje i ovaj 3 kill kad si ovog ubio a okrenut ti nisan u zemlju pa naglo leti u glavu onda bi to trebao biti aim nez mozda si cist al odkako sam vidio jedan chit koji uopset nemoze da se uhvati na demou znaci deres hedove nigdje nema nikakvi kockica ni providni zidova isto koda si cist DA ZAVRSIM DOBIO SI BAN RADI PSOVANJA ALLAHA I OVAJ 3 SUMLJIVI HED ET NA HEDOVIMA JE DA ODLUCE STA CE SA MOG ADMINA DAL MI GA SKIDAJU ILI STA VEC POSTO VISE PUTA SAM OSTAJO BEZ KOMANDI  ??? AL JEBGA SVE JE TO IGRA EV RADI OVOG SI DOBIO BAN POGLEDAJ KOLIKO TI JE SULJIVO ZADNJE UBISTVO MORAO SAM TE BAN JEBGA IZVINI AKO SI CIST  :) http://www.2shared.com/file/QgNNKp34/mozda_aim.html?

Van mreže crazyindian

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #547 poslato: 27.04.2011. 01:31:05 »
jesam psovao, ali mogao si da me opomenes, tj prvo gagujes... a to za nisan, priznaj da me nisi ni gledao nego si sad na demou video... pomislio si da je aim zato sto sam 2 puta naredjao po troje nabrzaka... no dobro, aim valjda vuce u glavu, bar koliko ja znam, a koliko sam ja hedova lupio? samo sam opalio rafal, likovi su sami natrcavali, slucajno se desilo... cist sam skroz...

ovo sto si postavio ne mogu da otvorim, nemam kodeke... ali znam demo lepo i 2 heda userska su bila, to kad sam rafalisao i kad su samo natrcali...

a ovaj sto je meni psovao Boga to nema veze??? nije lepo to, zato sam mu vratio... za awp si rekao da nema, ovaj me je ubio awp-om, i zato sam i njega psovao...

i nadam se da ti nece skinuti admina...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #548 poslato: 27.04.2011. 03:50:17 »
jesam psovao, ali mogao si da me opomenes, tj prvo gagujes... a to za nisan, priznaj da me nisi ni gledao nego si sad na demou video... pomislio si da je aim zato sto sam 2 puta naredjao po troje nabrzaka... no dobro, aim valjda vuce u glavu, bar koliko ja znam, a koliko sam ja hedova lupio? samo sam opalio rafal, likovi su sami natrcavali, slucajno se desilo... cist sam skroz...

ovo sto si postavio ne mogu da otvorim, nemam kodeke... ali znam demo lepo i 2 heda userska su bila, to kad sam rafalisao i kad su samo natrcali...

a ovaj sto je meni psovao Boga to nema veze??? nije lepo to, zato sam mu vratio... za awp si rekao da nema, ovaj me je ubio awp-om, i zato sam i njega psovao...

i nadam se da ti nece skinuti admina...
Svaki admin koji banuje i trazi demo duzan je da ga pregleda i izjasni se, ko ovo ne bude radio nije za admina, znaci sam je rekao "vracem admina", takodje ko ne bude SS pregledao od ljudi koje je on banovao isto ce mu vaziti.

Van mreže crazyindian

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #549 poslato: 27.04.2011. 13:13:41 »
evo steam id
STEAM_0:0:709040806

pa ako moze unban, mislim ne bih kacio demo da sam imao nesto :)

izvinite sto sam psovao, i ludak, izvini zbog neprijatnosti...

Van mreže radic_

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #550 poslato: 27.04.2011. 14:07:28 »
kaze salter sta se jebajes na paradisu sto ne igras na boljem srv dodjem na bilecu2 imo score neki 22:5 neznam tocno, napise mi neki admin sa nickom slow "jes ti sa paradisa" => da "ide ti ban" bez da je me provjerio  :-\
ne znam u cemu je problem evo vam i demo pa pregledajte nemam nista, ako mislite da imam necu vise dolazit na server i necu nastupit u 1/4 finalu turnira (GG vs. loading)
srdacan pozz Radic (STEAM_0:0:99263007) link: http://www66.zippyshare.com/v/59392209/file.html

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #551 poslato: 27.04.2011. 14:49:00 »
kaze salter sta se jebajes na paradisu sto ne igras na boljem srv dodjem na bilecu2 imo score neki 22:5 neznam tocno, napise mi neki admin sa nickom slow "jes ti sa paradisa" => da "ide ti ban" bez da je me provjerio  :-\
ne znam u cemu je problem evo vam i demo pa pregledajte nemam nista, ako mislite da imam necu vise dolazit na server i necu nastupit u 1/4 finalu turnira (GG vs. loading)
srdacan pozz Radic (STEAM_0:0:99263007) link: http://www66.zippyshare.com/v/59392209/file.html
Oces li ti dolaziti il' neces ja stvarno ne znam, pogledao sam demo cisto da vidim sta je bilo, usput vidim i da nemas cit. Vidio sam da si popio ban bzvz, neka moja briga bude slow. GL^HF

Van mreže .SloW^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 37
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #552 poslato: 29.04.2011. 19:54:34 »
kaze salter sta se jebajes na paradisu sto ne igras na boljem srv dodjem na bilecu2 imo score neki 22:5 neznam tocno, napise mi neki admin sa nickom slow "jes ti sa paradisa" => da "ide ti ban" bez da je me provjerio  :-\
ne znam u cemu je problem evo vam i demo pa pregledajte nemam nista, ako mislite da imam necu vise dolazit na server i necu nastupit u 1/4 finalu turnira (GG vs. loading)
srdacan pozz Radic (STEAM_0:0:99263007) link: http://www66.zippyshare.com/v/59392209/file.html


Nezznam zasto mi niko envjeruje kada znam da Radic i mali medo su imali jedini "jedini" na cjelom paradiseu Skripte jer sam ti gledao kako idu metci ja mislim da je tu slucaj zatvoren jer si slican slucaj kao .suzZwow......samo ti si puno losiji od nega sa tim skriptama srdacan pozz ....SloW^
.SloW^

Van mreže .SloW^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 37
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #553 poslato: 29.04.2011. 19:56:20 »
kaze salter sta se jebajes na paradisu sto ne igras na boljem srv dodjem na bilecu2 imo score neki 22:5 neznam tocno, napise mi neki admin sa nickom slow "jes ti sa paradisa" => da "ide ti ban" bez da je me provjerio  :-\
ne znam u cemu je problem evo vam i demo pa pregledajte nemam nista, ako mislite da imam necu vise dolazit na server i necu nastupit u 1/4 finalu turnira (GG vs. loading)
srdacan pozz Radic (STEAM_0:0:99263007) link: http://www66.zippyshare.com/v/59392209/file.html



Mislim da je najbolji nacin da headovi te pregledaju dalje dok oni ne potvrde ja mislim da nisi cist...



Nezznam zasto mi niko envjeruje kada znam da Radic i mali medo su imali jedini "jedini" na cjelom paradiseu Skripte jer sam ti gledao kako idu metci ja mislim da je tu slucaj zatvoren jer si slican slucaj kao .suzZwow......samo ti si puno losiji od nega sa tim skriptama srdacan pozz ....SloW^
.SloW^

Van mreže radic_

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #554 poslato: 30.04.2011. 00:39:26 »
Nezznam zasto mi niko envjeruje kada znam da Radic i mali medo su imali jedini "jedini" na cjelom paradiseu Skripte jer sam ti gledao kako idu metci ja mislim da je tu slucaj zatvoren jer si slican slucaj kao .suzZwow......samo ti si puno losiji od nega sa tim skriptama srdacan pozz ....SloW^

postavit cu 5 dema od zadnja 2 dana naravno i onaj sto si me bano danas pa neka head admin pogleda i ako misli da imam necu doci na bilecu nikad vise ima 100 drugih servera ako nisam pozeljan od strane vlasnika servera necu dolazit nisam malo dijete poput tebe, da javno prozivam druge igrace na serveru bez dokaza (sam si napiso i ima u jednom demu vidi se, kad sam si mi napiso da cu dobit opet ban; ja sam ti reko da pogledas demo sa foruma; ti se reko jebo te demo na njemu se nevidi jel netko ima; pa kako ces drugacije vidit  ::) )
i naravno mi nijedan drugi admin nije dao ban osim tebe niti me prozivao ali ti si ovdje izgleda glavni igrac (jer ostale banujes i koliko ja znam suzzov nema nista)
i zamolio bih te da mi se vise ne obracas neka head admin odluci o mojoj "sudbini" nikad u zivotu nisam koristio nikakvu vrstu cita i spreman sam dokazati  ;)
_____________________________________________________________________
EDIT: evo 1. demo tj. ovaj sto sam ban dobio (ostale ce dobiti samo head admin)
LINK: http://www29.zippyshare.com/v/37877061/file.html
« Poslednja izmena: 30.04.2011. 01:05:24 radic_ »