Autor Tema: Ban/Unban  (Pročitano 243545 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže crazyindian

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #555 poslato: 30.04.2011. 02:37:29 »

Van mreže .SloW^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 37
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #556 poslato: 30.04.2011. 11:49:14 »
Nezznam zasto mi niko envjeruje kada znam da Radic i mali medo su imali jedini "jedini" na cjelom paradiseu Skripte jer sam ti gledao kako idu metci ja mislim da je tu slucaj zatvoren jer si slican slucaj kao .suzZwow......samo ti si puno losiji od nega sa tim skriptama srdacan pozz ....SloW^

postavit cu 5 dema od zadnja 2 dana naravno i onaj sto si me bano danas pa neka head admin pogleda i ako misli da imam necu doci na bilecu nikad vise ima 100 drugih servera ako nisam pozeljan od strane vlasnika servera necu dolazit nisam malo dijete poput tebe, da javno prozivam druge igrace na serveru bez dokaza (sam si napiso i ima u jednom demu vidi se, kad sam si mi napiso da cu dobit opet ban; ja sam ti reko da pogledas demo sa foruma; ti se reko jebo te demo na njemu se nevidi jel netko ima; pa kako ces drugacije vidit  ::) )
i naravno mi nijedan drugi admin nije dao ban osim tebe niti me prozivao ali ti si ovdje izgleda glavni igrac (jer ostale banujes i koliko ja znam suzzov nema nista)
i zamolio bih te da mi se vise ne obracas neka head admin odluci o mojoj "sudbini" nikad u zivotu nisam koristio nikakvu vrstu cita i spreman sam dokazati  ;)
_____________________________________________________________________
EDIT: evo 1. demo tj. ovaj sto sam ban dobio (ostale ce dobiti samo head admin)
LINK: http://www29.zippyshare.com/v/37877061/file.html



Il si ti glup ili neznam sta skripta se nevidi nije cit skripta je nesto drugo odi na google i potrazi da nesto nauci dotada nemoj igrati ili se nemoj praviti glup kad nisi.... >:( >:( >:( >:(
.SloW^

Van mreže radic_

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #557 poslato: 30.04.2011. 13:07:43 »
Il si ti glup ili neznam sta skripta se nevidi nije cit skripta je nesto drugo odi na google i potrazi da nesto nauci dotada nemoj igrati ili se nemoj praviti glup kad nisi.... >:( >:( >:( >:(
:D znam da postoji za bhop scripta i tretira sa kao cheat (u prijevodu varka) i mislim da jesu varke nego sta (meni je reko jedan iskusni igrac za mene je varka i scroolanje; zabranjeno na svim turnirima pa i to ne koristim a da ne pricam o tezim varkama) a ako ne mozes dokazati da imam zasto si zapeo toliko i zadnji put govorim neka head odluci poslo sam mu sve ako sumnja da imam necu igrati i gotovo a dotada se suzdrzi komentirat

Van mreže crazyindian

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #558 poslato: 30.04.2011. 14:26:18 »
i android, sta kazes, jel je bio WH? :P

ja nisam neki igrac, ali imam momente kad me sere strasno, radim nenormalne stvari... mada eto na ovo demou i nema nista tako... pogledaj i onaj prethodni sto sam se zalio, tu sam kao imao aim :D

Van mreže UnstoppabLe^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 60
  • Ugled: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • ^^ FLY LIKE A HAWK ^^
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #559 poslato: 01.05.2011. 15:49:40 »
#12 "SkiLLwoW^" 72902 STEAM_0:0:1675601936   0 00:06   25    0
evo steam unbanujte me :S
bio sam na drugi neki nick i ban pokupio :s
« Poslednja izmena: 02.05.2011. 07:33:14 UnstoppabLe^ »

Van mreže Eric Cartman

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 86
  • Ugled: +2/-2
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #560 poslato: 01.05.2011. 21:40:25 »
moze unban banovo me admin kreso razlog: prvo sam nesto opsovao standardno ne njemu i on me kickuje.Udjem pitam zasto kick kad imas gag jesi normalan.On kaze ima i ban a ja se nikome ulizivati necu da me ne banuje vjerujem da je on sebi admina kupio svaka mu cast i lik mi pukne perm jebo mu ja sve

evo ip 62.113.20.17

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #561 poslato: 01.05.2011. 21:47:03 »
moze unban banovo me admin kreso razlog: prvo sam nesto opsovao standardno ne njemu i on me kickuje.Udjem pitam zasto kick kad imas gag jesi normalan.On kaze ima i ban a ja se nikome ulizivati necu da me ne banuje vjerujem da je on sebi admina kupio svaka mu cast i lik mi pukne perm jebo mu ja sve

evo ip 62.113.20.17

lupio ti je perm sada mi je reko john unban sam te ali nema banovanja zbog psovki tako je reko yoe !!!

Van mreže Eric Cartman

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 86
  • Ugled: +2/-2
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #562 poslato: 01.05.2011. 21:48:48 »
hvala i ubuduce tim likovima da se pojasne malo pravila

Van mreže GojaS.

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 25
  • Ugled: +1/-0
  • DABOGDA CRKO!
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #563 poslato: 02.05.2011. 07:50:20 »
http://www.2shared.com/file/ePelBbGw/bileca2.html Evo ga demo na zahtjev SkillWowa! :D Rekao mi je da se tresem.... Ne pomisljam da ukljucim cit a pogotovu AIM sto je on rekao!
Jebem vam djecu! :DD AJAHAHAHHAHA

Van mreže UnstoppabLe^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 60
  • Ugled: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • ^^ FLY LIKE A HAWK ^^
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #564 poslato: 02.05.2011. 07:55:10 »
http://www.2shared.com/file/ePelBbGw/bileca2.html Evo ga demo na zahtjev SkillWowa! :D Rekao mi je da se tresem.... Ne pomisljam da ukljucim cit a pogotovu AIM sto je on rekao!
ja sam vidio da se mrdas tj treses
telom
i pomalo nisanom pregledacu demo.
a znam da si majstor sa tim svtvarcicama oko citova da znas da ga ugasis pa slikas ili da ono nepise u chetu pa cu pregledat

EDIT:Pregledam demo, cist si za sad, . !
« Poslednja izmena: 02.05.2011. 08:00:32 UnstoppabLe^ »

Van mreže GojaS.

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 25
  • Ugled: +1/-0
  • DABOGDA CRKO!
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #565 poslato: 02.05.2011. 08:05:25 »
To da palim gasim cit je suludo! Kad god mi se uradi banshot ili zatrazi demo postavicu jer se ne plasim da ce me iko uhvatiti sa cheatom jer ga nemam! Na kompu imam cit 1 eto imam ali ko me sa njim ne skonta nek se ubije tj. ne palim ga!  Evo jedna slika za shakalla da ne misli da imam crosshair na AWPu!
Jebem vam djecu! :DD AJAHAHAHHAHA

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #566 poslato: 02.05.2011. 08:10:42 »
E vako sad cu ja nes da kazem: Ljudi moji ovaj SkiLLwoW ne zna da provjeri da li neko ima cit samo to da kazem ! Igro sam na njegovom serveru i banovao je ljude bzvz ! On ako nekoga skonta npr. sa scriptom za DMG,Aim silent,Wh itd... onda neka ima admina dok je ziv na bileca 2 ! Pozz ako mi ne vjerujete saznacete da nez sta je cit u skorije vrijeme !!  :o >:(
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže GojaS.

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 25
  • Ugled: +1/-0
  • DABOGDA CRKO!
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #567 poslato: 02.05.2011. 09:02:59 »
Onaj ManiaC, ja ne vjerujem udjem na server uzmem awp na snow i odma slay.. Nije rekao da nema bez upozorenja dobio sam slay i onda uzimam awp i on svaku rundu slay! A ako nema AWP lijepo nek ga hedovi restrict! Do tad cu ga uvjek koristiti! I jos h. koristi awp ovaj ga nikad nije slay.... i L[e]GT cim je uso dobio je ban zbog "wha" a nije ga ni provjerio...bio je cist! I imate sliku kako mi h. psuje i nije ga gagovo! :)) Pozz
Jebem vam djecu! :DD AJAHAHAHHAHA

Van mreže Eric Cartman

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 86
  • Ugled: +2/-2
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #568 poslato: 02.05.2011. 12:02:43 »
nema potrebe provjeravati legta jer mu je zabranjen pristup bilecoj 2

Van mreže UnstoppabLe^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 60
  • Ugled: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • ^^ FLY LIKE A HAWK ^^
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #569 poslato: 02.05.2011. 14:43:14 »
E vako sad cu ja nes da kazem: Ljudi moji ovaj SkiLLwoW ne zna da provjeri da li neko ima cit samo to da kazem ! Igro sam na njegovom serveru i banovao je ljude bzvz ! On ako nekoga skonta npr. sa scriptom za DMG,Aim silent,Wh itd... onda neka ima admina dok je ziv na bileca 2 ! Pozz ako mi ne vjerujete saznacete da nez sta je cit u skorije vrijeme !!  :o >:(
kao :
1.KRIVO TI JE STO SI ISPUSIO ADMINA NA BILECOJ PA PLJUJES PO OSTALIMA !!
2.JA ZNAM STA MI JE EMPTY REKAO. KAD MI JE ADMIN DAVAO !!
3.Citer si, sto bi te neko proveravao ?!
4.Imas cit, WH i ko god te ubije on ima wh !!
5.Ti neznas cs instalirat pricas mi !!
6.CITAV SERVER TE ZNA KAO "CITERA" to ces i OSTATI ZA MENE
7.Kuci si pro, u Igraonici  1-10 skor !!
8.Coece krivo ti je , Ispusio si gag jer si opsovo nekome majku , posle gag pratis da ces me tuc, i uz to mi psujes majku na admin_say sta ocekujes ?!
9.Glavno pravilo, Treba da se zahvalis svakom adminu koji ima ban a pusta te da igras.JER TI EJ ZABRANJEN ULAZ
POZDRAV  ..
SkiLLwoW^

. ove citove sto si nabrojo , imas iskustva, svi znamo tvoje nickove.  a na nijednom nisi uso bez cita osim na onome
^ Nek :
Head Team . Odlucite sta ce samnom. .
Cisto me nanerviro ovaj l[e]gt. !
« Poslednja izmena: 02.05.2011. 14:49:55 UnstoppabLe^ »