Autor Tema: Screenshots  (Pročitano 200478 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jiba

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 252
  • Ugled: +8/-11
  • Pol: Muškarac
  • Some things never change
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #315 poslato: 17.01.2011. 18:03:53 »
Ako npr puknem nekom ko ima wh ss na pocetku runde,a on je okrenut npr prema protivnickoj bazi(bez wh ih ne vidi) da li ce se na ss vidjeti wh???
numb3rs

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #316 poslato: 17.01.2011. 18:09:29 »
Evo jedan ss od mene ;)

de ti postavi ss od banshotova.
Evo moj ss !

postavi ss iz cs_italy2
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Screenshots
« Odgovor #317 poslato: 17.01.2011. 18:09:35 »
Najbolje da tetirate sami :) al ovako , nece se vidjeti ako je bas daleko npr na dd2 nece znaci samo se vidi kroz zid ako je protivnik u mogucnosti da te pogodi kad izviris iza zida, znaci ono picis sve normalno sve isto ko da nemas wh a onda kad prijdes blizu pocnu zidovi da budu providni, stim sto mozes da stelujes to koliko ces da budu providni (mi imamo zastitu da ne mogu dok igraju paliti gasiti) al prije nego sto udju mogu da uplae ... e o je na adminima, ja sam juche preko team viewer-a ulazio liku u komp tvrdio da nema, i obrisao sve SS i ja mu ih nadjem u kanti (rtd) i plus neki wh mu nadjem pa sam mu sve to obrisao :) jbt znam sta je wh, sta je aim...skripte su nezgodne ajd mu gaznaj tu...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Screenshots
« Odgovor #318 poslato: 17.01.2011. 18:10:28 »
Evo jedan ss od mene ;)

de ti postavi ss od banshotova.
Evo moj ss !

postavi ss iz cs_italy2
A ako tu bude cist, nick hoces mu dati admina ? ???

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #319 poslato: 17.01.2011. 18:11:23 »
FUUUU!
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže jiba

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 252
  • Ugled: +8/-11
  • Pol: Muškarac
  • Some things never change
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #320 poslato: 17.01.2011. 18:13:26 »
Nije nego sam banshot lika za koga sam bio siguran da ima wh,ali je bilo daleko na dd2...ali evo ne zali se :). Znaci ako im je to sranje podeseno na max mozda se i vidi na ss...
numb3rs

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #321 poslato: 17.01.2011. 18:21:49 »
Znam imam ja frenda ja mu lupio banshot i on kaze ne znam stavit ss a na fb stavlja ss-ove od scorova...KOJI LAZOV xD

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #322 poslato: 17.01.2011. 19:16:04 »
Ja mislim da taj LEGT ima cit samo ga dobro krije. Pozdrav

Van mreže AcHiLLeS 13

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 202
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
  • Visegrad
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #323 poslato: 17.01.2011. 19:52:31 »
KAKI I NODDY SU REKLI DA NEMA JA NEZNAM MISLIM D ANEMA
« Poslednja izmena: 17.01.2011. 20:01:55 AcHiLLeS 13 »
It`s Only 1 Achilles!!!!

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #324 poslato: 17.01.2011. 20:08:04 »
Ja mislim da taj LEGT ima cit samo ga dobro krije. Pozdrav
Ja imam koji cit ajde suti majke ti tvoje nemam nis!Ja nez ko je to provalio da ima cit zar sam toliko dobar a vise vremena igram iz igrone! :D :P

VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #325 poslato: 17.01.2011. 20:10:19 »
Znam imam ja frenda ja mu lupio banshot i on kaze ne znam stavit ss a na fb stavlja ss-ove od scorova...KOJI LAZOV xD
Anger sta ovi nes pricaju za neki WH daj reci i ba da nemam pls a stvarno menam nis ozb ti kazem sestre mi moje e napisi i ti da nemam WH!
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #326 poslato: 17.01.2011. 20:17:41 »
FUUUU!
Nick nemam ja ni jedan vise ss majke mi moje daj brate stavi mi admina nemam nis ozb ti kazem ako mi ne vjerujes pitaj moje drugove ja sam head na mom serveru ima nas jos 3 prvo bi mi skinuli heada da imam taj cit a i bio je StOnOgA kod mene on mi je ovo stavljo ja nez nis da uradim osim da udjem na cs ako mi ne vjarujes jbg ne moras mi ni dati admina ja sam se stvarno trudio da dobijem admina ali nis govorite mi da sam citer ja sam plako kad si mi reko da mi neces dati admina evo i sad placem ali jbg ako mislite da imam nikakav problem ja cu sad na ljeto dolaziti u zepce i ponijecu komp ja ti nez ni instalirati ni izbrisati nista a kamo li da nadjem neke slike os cs malo se raspitaj da li ja znam ista o cs!JA sam ozb plako kad si mi reko da moram da stavim neki ss sa italy2 a ozb OSTROGA MI,da bgo da mi svi pomrli u kuci ako imam taj ss na kompu i ako sam ikad ukljucio WH na bl 2.Odg ja ti ovo iskreno kazem! Hvala ti na svemu! POZ BRATE MOJ <3
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #327 poslato: 17.01.2011. 20:28:37 »
Najbolje da tetirate sami :) al ovako , nece se vidjeti ako je bas daleko npr na dd2 nece znaci samo se vidi kroz zid ako je protivnik u mogucnosti da te pogodi kad izviris iza zida, znaci ono picis sve normalno sve isto ko da nemas wh a onda kad prijdes blizu pocnu zidovi da budu providni, stim sto mozes da stelujes to koliko ces da budu providni (mi imamo zastitu da ne mogu dok igraju paliti gasiti) al prije nego sto udju mogu da uplae ... e o je na adminima, ja sam juche preko team viewer-a ulazio liku u komp tvrdio da nema, i obrisao sve SS i ja mu ih nadjem u kanti (rtd) i plus neki wh mu nadjem pa sam mu sve to obrisao :) jbt znam sta je wh, sta je aim...skripte su nezgodne ajd mu gaznaj tu...
E brate ako mi ne vjerujes da imam neki cit ili da krijem taj ss imam i ja heada na mom serveru i oni moji frendovi bi jedava cekali da me uhvate sa Wh i da mi skinu heada!Oni su mi pregledali cijeli komp i sve slike i nemam nis OSTROSKOG MI VASILIJA da bog da mi svi umrli sto imam u kuci ako imam taj ss i TAJ WH! StOnOgA i Herc I achilles 13 znaju da nemam! I prvo ja nez nis na kompu ni da instaliram ni da izbrisam igricu a kamo li da nadjem slike od cs i pobrisem ih! Meni je mnogo zao sto mi ne date admina i meni se place sad i plakao sam kad ste mi rekli da mi ne date admina ja sam u skoli popustio zbo cs igrao sam na bl 2 kad i ti ali nema veze ako mislite da krijem taj ss sa italy 2 ok! Ako bi vas mogo da ubijedim da nemam WH ali svako ima svoje misljenje a ja nisam nikad bio picka i reko bi da koristim citeve ali ne koristim igram sloidno i ja nisam znao da nadjem te slike i te ss a ko ce mi skinuti WH i zvao sam Stonogu i te moje drugove sto sam head sa njima! Hvala ti na svemu ja cu nastaviti igrati na bl 2!Ja sam na bl 1 bio 2 na vjecnoj listi i prestao sam igrati cs i prestigli su me ali ako je tako da mi ne date admina mislite da sam citer nema veze ali nemam nis! POZZ <3 :* brate najjaci si lik i to je to!
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže alkazar91

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #328 poslato: 17.01.2011. 20:31:47 »
FUUUU!
Nick nemam ja ni jedan vise ss majke mi moje daj brate stavi mi admina nemam nis ozb ti kazem ako mi ne vjerujes pitaj moje drugove ja sam head na mom serveru ima nas jos 3 prvo bi mi skinuli heada da imam taj cit a i bio je StOnOgA kod mene on mi je ovo stavljo ja nez nis da uradim osim da udjem na cs ako mi ne vjarujes jbg ne moras mi ni dati admina ja sam se stvarno trudio da dobijem admina ali nis govorite mi da sam citer ja sam plako kad si mi reko da mi neces dati admina evo i sad placem ali jbg ako mislite da imam nikakav problem ja cu sad na ljeto dolaziti u zepce i ponijecu komp ja ti nez ni instalirati ni izbrisati nista a kamo li da nadjem neke slike os cs malo se raspitaj da li ja znam ista o cs!JA sam ozb plako kad si mi reko da moram da stavim neki ss sa italy2 a ozb OSTROGA MI,da bgo da mi svi pomrli u kuci ako imam taj ss na kompu i ako sam ikad ukljucio WH na bl 2.Odg ja ti ovo iskreno kazem! Hvala ti na svemu! POZ BRATE MOJ <3

Sta reci na prilozeni tekst,osim da se i meni place,ali od smijeha  :D :D :D

Van mreže HeRcuLeS

  • C r v e n A | Z v e z d A
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 266
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #329 poslato: 17.01.2011. 21:39:06 »
Najbolje da tetirate sami :) al ovako , nece se vidjeti ako je bas daleko npr na dd2 nece znaci samo se vidi kroz zid ako je protivnik u mogucnosti da te pogodi kad izviris iza zida, znaci ono picis sve normalno sve isto ko da nemas wh a onda kad prijdes blizu pocnu zidovi da budu providni, stim sto mozes da stelujes to koliko ces da budu providni (mi imamo zastitu da ne mogu dok igraju paliti gasiti) al prije nego sto udju mogu da uplae ... e o je na adminima, ja sam juche preko team viewer-a ulazio liku u komp tvrdio da nema, i obrisao sve SS i ja mu ih nadjem u kanti (rtd) i plus neki wh mu nadjem pa sam mu sve to obrisao :) jbt znam sta je wh, sta je aim...skripte su nezgodne ajd mu gaznaj tu...
E brate ako mi ne vjerujes da imam neki cit ili da krijem taj ss imam i ja heada na mom serveru i oni moji frendovi bi jedava cekali da me uhvate sa Wh i da mi skinu heada!Oni su mi pregledali cijeli komp i sve slike i nemam nis OSTROSKOG MI VASILIJA da bog da mi svi umrli sto imam u kuci ako imam taj ss i TAJ WH! StOnOgA i Herc I achilles 13 znaju da nemam! I prvo ja nez nis na kompu ni da instaliram ni da izbrisam igricu a kamo li da nadjem slike od cs i pobrisem ih! Meni je mnogo zao sto mi ne date admina i meni se place sad i plakao sam kad ste mi rekli da mi ne date admina ja sam u skoli popustio zbo cs igrao sam na bl 2 kad i ti ali nema veze ako mislite da krijem taj ss sa italy 2 ok! Ako bi vas mogo da ubijedim da nemam WH ali svako ima svoje misljenje a ja nisam nikad bio picka i reko bi da koristim citeve ali ne koristim igram sloidno i ja nisam znao da nadjem te slike i te ss a ko ce mi skinuti WH i zvao sam Stonogu i te moje drugove sto sam head sa njima! Hvala ti na svemu ja cu nastaviti igrati na bl 2!Ja sam na bl 1 bio 2 na vjecnoj listi i prestao sam igrati cs i prestigli su me ali ako je tako da mi ne date admina mislite da sam citer nema veze ali nemam nis! POZZ <3 :* brate najjaci si lik i to je to!
Ma odakle mu cit ? Ko je to rekao "Provalio" !? Pihhhh. PODRZAVAM LEGTA DA MU SE DA ADMIN POSTO ZASLUZUJE I VOLIO BI MNOGO DA IMA I DOBAR JE IGRAC STALNO IGRA ! pOZZZ , a sto se tice cita pitajte koga ocete lik cist 100 %
Upališ komp, sjedneš u stolicu, klikneš dva puta na ikonu, udješ na server, izabereš tim, staviš slušalice i tvoj život je savršen idućih 3 sata. Nije te briga jesi gladan,jeli ti zima,dali imas para