Autor Tema: PODHITNO SKINUTI ADMINA  (Pročitano 9125 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
PODHITNO SKINUTI ADMINA
« poslato: 11.08.2010. 13:16:24 »
...vojvoda...citer sto posto wh..dosta sam sumnjo...danas sam ga pratio..i uvjerio se u to....i plus nije jedini...sumnjam na jos 2 admina...STVARNO KAKO VAS NIJE SRAMOTA::KOJI STE VI::CCC.....dobili ste admina pa mislite da vam niko nista nemoze..PUN MI JE KURAC VISE SRANJA NA OVOM SERVERU I DEBILNIH ADMINA:..ja sam dosao na ovaj server prije 2 3 meseca...i kad sam dobio admina radim extra korektno...al ovo.stv. nema smisla...nisam mislio napisat ovaj post...al sam popizdio...sad na vama je da odlucite...pozdrav svima..... DA NAM BILECA2 BUDE BOLJA ;D ;D
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #1 poslato: 11.08.2010. 14:13:56 »
RAKIA SS.

Van mreže RAKIA

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #2 poslato: 11.08.2010. 14:45:05 »
 :read2: Sto prije pregledati admine,ima ih dosta sto varaju...

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #3 poslato: 11.08.2010. 14:59:38 »
Ne blesaj Salteru, VOJVODA igra u igraonici ... tako da,toliko o tvom prepoznavanju WH-a i cheata.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #4 poslato: 11.08.2010. 15:48:04 »
..koji si ti kurac doso njega sad tu branit kad pola nas zna da koristi..i shakal je reko da mu je sumnjiv jer je ranije koristio cit..i to da igra u igraoni..to nema nikakve veze,,igram i ja iz igraone....pa sta..nikakav problem uc i skinit cit i upalit..i molim te nemoj prodavat maglu sad tu da se u vasoj igraoni nemoze koristiti cit....jer je ta izlika debilna...toliko od mene...ovom se treba skiniti admin
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže RAKIA

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #5 poslato: 11.08.2010. 15:56:11 »
Hoces da kazes da ti tako koristis cit? Iz igraone?

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #6 poslato: 11.08.2010. 15:58:35 »
I meni je Vojvoda ok lik,ja sam ga gledao uzivo tako da... Bar ga ja nikad nisam vidio da koristi...

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #7 poslato: 11.08.2010. 16:48:51 »
..ne ..samo kazem da se moze skinit cit..da nije nikakav problem...tako da..vojvodu sam gledao..pratio sam ga mnogo puta..i uvjerio sam se da ima..posebno danas u dust2002..samo mi zao sto nisam snimio da vam pokazem..sad je vako moja rjec protiv vase
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #8 poslato: 11.08.2010. 17:04:20 »
Alo kralju,nisi ti nikakav faktor da mozes nekome skinuti admina.Dobio si admina,cuti i radi sta ti je receno,nije tvoje da sudis o nekim stvarima kad pojma nemas... Ako neko igra dobro kaunter,ti odmah govoris da ima cit.Decko igra u igraoni,gledao sam ga i ja par puta,igra odlicno.

Van mreže Y.W.Tae

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 156
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #9 poslato: 11.08.2010. 17:06:18 »
Pola admina koristi neki cheat,krenuvši od Amarua koji se veoma dobro skrivao sa aimom :) sve do jednom :)

treba pratit sve admine,možete i mene slobodno ali kažem pola admina koristi cheat

vojvoda ... lik jedan dan ima 1-15 drugi dan 40-1 ...ne znam što reći za njeg :)

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #10 poslato: 11.08.2010. 18:44:58 »
da da..samo branite svoje prijatelje i pokrivajte ih..neka rade od servera sta oce..vidit cemo dokle cemo tako doc..ono jaka ti je fora..admin pa neka cituje jelde...a neka..nije jedini od admina koji to radi...al samo ih vi pokrivajte........ ..dobro je tae reko....on je jedan od onih koji su preko noci postali pro igraci..bas me zanima kako to urade...da probam i ja  :P :P :P :P :zvizduk: :zvizduk:
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže RAKIA

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #11 poslato: 12.08.2010. 00:40:18 »
 :read2:  Sta bi jutros salter? Tvoj skor 7-9.... sledeca tabla 20-5... isto jako sumljivo.....

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #12 poslato: 12.08.2010. 13:01:28 »
..sta bi...tek uso..igro se inf..bilo malo do kraja..bezze se malo zajebavao...i onda kad je nova mapa igrao kako znam...a vec ja sam igrao extra dobro i prije nego sto sam imo admina i provjeravali su me...i nebi mi dali admina sigurno da su mislili da sam citer..a i tad sam nabijo skor po 70 80...sine ja sam igro po kolibi po panetu to su jedni od najjaci srbi cs servera tamo sam isto razbijo..po serverima koji su po 5x jaci igracki od bilece...tako da...to jesam li ja citer ili nisam..o tome je glupo govoriti..za mene svi znaju u mom gradu kakav sam igrac..otidji na panet gamers(212.200.36.60:27015) i raspitaj se za mene...da tamo sam dobio ban...ali izrazito zbog bezobrazluka...nikad zbog cita....evo da i razbijem to tvoje misljenje o citovima pogledaj ove 2 stvari



http://www.gametracker.com/server/188.40.58.145:27000/player/Salter/


http://www.gametracker.com/server/212.200.36.60:27015/player/salter/
(na ovom drugom tagu malo je losiji skor..jer na panetu se nemoze nabit 80kilova..max 50..jer je extra jak server..a i ti 50 kad nabijes to se desi jednom u mesec dana..tamo je prosjek 20-35 kilova po mapi...,,Za mene..jer bolje je tesko...imas igraca tamo igra..lik je najjaci u beogradu..barem tako kazu...i isto jednog starog igraca... nick king navareni nislija..najjaci igrac csa u Nisu....))


Toliko od mene....plus iskustva velik...igram kanter 6 godina sa prestancima...tako da..a ove kvazipro igrace sto preko noci najednom postanu pro....oni nisu vrjedni spomena...samo ih maket..sto dalje.......


TOLIKO OD MENE..POZDRAV
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #13 poslato: 12.08.2010. 13:10:40 »
E ovako,slazem se sa Ticom po pitanju Vojvode!!! Drugo,juce su banovana dvojica likova koji dobro igraju samo zbog toga. Znam momke i ne koriste cit. To sto neki admini imaju komplekse je njihov problem,ne treba da banaju bez razloga i provjere kao sto to trenutno rade. Ja pratim lika pola sata ako treba pa tek onda banam ako ima razlog za to. Bilo je jos likova koji se zale zbog ovog problema.Gospodo admini u SPEC ako na nekog sumnjate i pratite mu igru. Ako sumnjate da pali gasi cit hvatajte SS kao dokaz!!! POZ P.S. RAKIJA ima zanimljiv koment...

Van mreže fiXer

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 73
  • Ugled: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Serbia/Beograd
    • Pogledaj profil
Одг: PODHITNO SKINUTI ADMINA
« Odgovor #14 poslato: 12.08.2010. 16:47:03 »
OVDE JE FORA DRUG ZA DRUGA!!!
A UJEDNO SVI PO NEKAD PALE... JA SE TU NISTA NE PITAM PA TAKO DA NECU NISTA NI DA PISEM PRVI,ALI EVO KAD VEC IMA TA TEMA DA NAPISEM KOJU REC I DA PODRZIM SALTERA aka DRAZENA

50% admina ovde cituje,to su pretezno ona deca sto hoce da budu u samom vrhu rank servera pa moraju da pale cit..
Gledam po samom ponasanju na serveru svi imaju nekakvo decije ponasanje prepirke svadje,brane jedne druge iako znaju da nisu u pravu..E to je odlika jednih decaka od 14 godina(cak i onih koji imaju 20 se ponasaju da imaju 14)

Vi ne znate za normalno adminovanje,ja sam admin na serveru gde tokom 24H prodje preko 500 igraca,gde se zna ko pije a ko placa,gde niko nema povlastica,pa cak ni moj rodjeni brat koji igra na tom serveru,koji je nekoliko puta popio ban od mene zbog neke psovke tipa "DEBILU JEDAN,MAJMUNE" itd....

Sto se tice igraona,vi tu palite i gasite sto sam siguran 99%..
Meni kad neko prospe pricu ne banuj ga nema nista igra pored mene u igraoni..
To slobodno mozes da okacis macku o rep,jer ja ako sam siguran da on ima cit,da sedi ispred mene bice banovan!

Psovke na serveru: To komentarisem 100x do sad..ali niko ne reaguje na to,tako da nema svrhe vise...
SAmo jedna recenica NEVASPITANA DECURLIJA!

Head admini: Do sad sam upozno emptya i shakala...
Trude se za neke stvari sasvim dovoljno,ali sto se tice admin dela i sankcionisanja tu su sasvim LOSI,kad neko na nesto sugerise pocevsi od mene i saltera niko nas ne "JEBE" ni 2%. Ok nema veze,ja nastavljam po svom i to je to,ali mi je krivo sto deca koja nemaju grama mozda dodju ti i nesto pocnu da pametuju i prave se da su oni VLAST da im niko nista ne moze...

PORUKA: Skinuti admina svima koji ne rade svoj posao kako treba(NECU DA IMENUJEM OVDE,ali u pm cu poslati head adminima ako budu trazili)Uvesti pravila ponasanja za sve pa cak i za admine koji su nekulturni od igraca...
 I strogo postovanje ti pravila


Sve je ovo napisano za bolji rad servera,mogao sam jos ali imam druga posla! :)
OCE DA NAS ZABRANE SVI ZELE DA NAS NEMA, UDRUZENIM SNAGAMA SMO JACI OD SISTEMA!

GETTO FOR LIFE!