Autor Tema: Screenshots na zahtjev admina.  (Pročitano 141796 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Y.W.Tae

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 156
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #30 poslato: 27.09.2010. 16:30:51 »
Kao prvo lijep pozdrav svima.

Ovako:Vlasnik sam igraonice u Mostaru,koja ima dosta igraca na vasem serveru.Par igraca je iz klana eu4ria (koja je predstavljala ovu zemlju u counter strike-u) razlog mog javljanja je debilizam pojedinih admina i sustavno baniranje i.p. adrese (automatski banuje cijelu igraonicu)

U igraonici je instaliran program cyber caffe pro i ni jedan korisnik ne moze da instalira cheat ili bilo sta slicno na komp.U fazi smo prebacivanja na p48 protokol.Ali glavni razlog mog javljanja je ovaj Y.P.Tae (izvinjavam se ako sam pogresno napisao ime)

Sjeo sam nasumicno na jedan komp i usao na server bileca2 i kao pozdravna poruka me doceka od gore navednog admina..citiram:"Logitech-jebo te isus sta ces na serveru"

Pokusao sam objasnit decku da uopce nisam logitech ili sta vec (ako nekoga zanima moj ingame nick koji je ujedno i predstavljao ovu nasu zemlju na mnogim turnirima moze ga dobiti na p.p,no to je nebitno)

Znaci poenta mog posta i razlog javljanja je da nitko iz ove igraonice NE MOZE i NEMA cheat.Tko dokaze suprotno ja svojim imenom i prezimenom stojim da cu dati tom covjeku 1000KM.

I nisam neki balavac da me se docekuje na serveru sa "jebo te isus".A ako je baniranje nacin head admina da me primora da kupim "admin opcije" Onda jednostavno recite da se koristenje i igranje na serveru naplacuje.


laquila


aaaaau,,,velika isprika za ban jer postoji igrač logitech isto potpisan kao i ti,zivi kraj mene,lik ima cheat,a djete je pa sam prenaglio i banovao jer sam mislio da me zeza sa tim da nije on,,,,velika isprika!!

bas se skupilo sve ovaj dan,jos jednom,izvini :S

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #31 poslato: 27.09.2010. 16:32:13 »
Kao prvo lijep pozdrav svima.

Ovako:Vlasnik sam igraonice u Mostaru,koja ima dosta igraca na vasem serveru.Par igraca je iz klana eu4ria (koja je predstavljala ovu zemlju u counter strike-u) razlog mog javljanja je debilizam pojedinih admina i sustavno baniranje i.p. adrese (automatski banuje cijelu igraonicu)

U igraonici je instaliran program cyber caffe pro i ni jedan korisnik ne moze da instalira cheat ili bilo sta slicno na komp.U fazi smo prebacivanja na p48 protokol.Ali glavni razlog mog javljanja je ovaj Y.P.Tae (izvinjavam se ako sam pogresno napisao ime)

Sjeo sam nasumicno na jedan komp i usao na server bileca2 i kao pozdravna poruka me doceka od gore navednog admina..citiram:"Logitech-jebo te isus sta ces na serveru"

Pokusao sam objasnit decku da uopce nisam logitech ili sta vec (ako nekoga zanima moj ingame nick koji je ujedno i predstavljao ovu nasu zemlju na mnogim turnirima moze ga dobiti na p.p,no to je nebitno)

Znaci poenta mog posta i razlog javljanja je da nitko iz ove igraonice NE MOZE i NEMA cheat.Tko dokaze suprotno ja svojim imenom i prezimenom stojim da cu dati tom covjeku 1000KM.

I nisam neki balavac da me se docekuje na serveru sa "jebo te isus".A ako je baniranje nacin head admina da me primora da kupim "admin opcije" Onda jednostavno recite da se koristenje i igranje na serveru naplacuje.


laquila
O.K. Hvala na postu kao prvo, ja cu razgovarati sa adminima i sa "Y.W.Tae". uzimite moj msn (na CS-u  /msn ). i gledacu da se to ne ponovi.
Moje izvinjenje u ime servera. poz

Van mreže Php/Eliza

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 2
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #32 poslato: 27.09.2010. 16:37:32 »
Kao prvo lijep pozdrav svima.

Ovako:Vlasnik sam igraonice u Mostaru,koja ima dosta igraca na vasem serveru.Par igraca je iz klana eu4ria (koja je predstavljala ovu zemlju u counter strike-u) razlog mog javljanja je debilizam pojedinih admina i sustavno baniranje i.p. adrese (automatski banuje cijelu igraonicu)

U igraonici je instaliran program cyber caffe pro i ni jedan korisnik ne moze da instalira cheat ili bilo sta slicno na komp.U fazi smo prebacivanja na p48 protokol.Ali glavni razlog mog javljanja je ovaj Y.P.Tae (izvinjavam se ako sam pogresno napisao ime)

Sjeo sam nasumicno na jedan komp i usao na server bileca2 i kao pozdravna poruka me doceka od gore navednog admina..citiram:"Logitech-jebo te isus sta ces na serveru"

Pokusao sam objasnit decku da uopce nisam logitech ili sta vec (ako nekoga zanima moj ingame nick koji je ujedno i predstavljao ovu nasu zemlju na mnogim turnirima moze ga dobiti na p.p,no to je nebitno)

Znaci poenta mog posta i razlog javljanja je da nitko iz ove igraonice NE MOZE i NEMA cheat.Tko dokaze suprotno ja svojim imenom i prezimenom stojim da cu dati tom covjeku 1000KM.

I nisam neki balavac da me se docekuje na serveru sa "jebo te isus".A ako je baniranje nacin head admina da me primora da kupim "admin opcije" Onda jednostavno recite da se koristenje i igranje na serveru naplacuje.


laquila
O.K. Hvala na postu kao prvo, ja cu razgovarati sa adminima i sa "Y.W.Tae". uzimite moj msn (na CS-u  /msn ). i gledacu da se to ne ponovi.
Moje izvinjenje u ime servera. poz

Zahvaljujem na brzom odgovoru.Y.W.Tae prihvacam ispriku.A uzet cu Vaš msn jer imam par pitanja i nejasnoca.Jos jednom hvala.Lijep pozdrav

Van mreže Karlsberg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #33 poslato: 01.10.2010. 22:34:02 »
 Karlsber 1

Van mreže Karlsberg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #34 poslato: 01.10.2010. 22:35:00 »
Karlsber

Van mreže empty

  • Urednik Bileca servera.
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 106
  • Ugled: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Нађено је драже негубљена!
    • Pogledaj profil
    • Game tracker Bileca 2
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #35 poslato: 02.10.2010. 02:55:56 »
OK, javi mi se ako te neko od admina banuje napamet.

Van mreže aldin

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 313
  • Ugled: +3/-4
  • Pol: Muškarac
  • Tuzla
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #36 poslato: 02.10.2010. 03:05:16 »
evo empty da vidis ko sve pali glow i rastjeruje igrace  :(

Van mreže Karlsberg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #37 poslato: 02.10.2010. 11:40:55 »
FAKE OR NOT!

Van mreže Karlsberg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #38 poslato: 02.10.2010. 11:42:47 »
:P

Van mreže Karlsberg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #39 poslato: 02.10.2010. 11:44:19 »
Burazov profil xd

Van mreže Karlsberg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #40 poslato: 02.10.2010. 11:47:17 »
xd

Van mreže Karlsberg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #41 poslato: 02.10.2010. 11:48:45 »
NEKE ss samo stavljao 2 puta xd

Van mreže *BALASEVIC*

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #42 poslato: 02.10.2010. 12:12:07 »
TAE EVO TI SS    ;) ;) ;) :) :) :) ;D ;D ;D :D :D :D

Van mreže sanelmb

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #43 poslato: 05.10.2010. 21:34:30 »
JOHN RAMBO BOSANAC :D

Van mreže Y.W.Tae

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 156
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #44 poslato: 05.10.2010. 21:36:42 »
ovo ti uslikao kad nije bilo protivnika na mapi jel?? :)