Autor Tema: Screenshots na zahtjev admina.  (Pročitano 142438 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #285 poslato: 11.06.2011. 19:19:04 »
Ajde unban odmah!
http://imageshack.us/photo/my-images/204/deinferno0006yf.png/
I lijepo sam rekao da date imunitet na ovu igraonicu, ima 5-6 stalnih igraca i bilo je dosta problema sa banovima, a cita nema u igraonici. Ja igram iz nje. Znaci, molio bih imunitet da se ne ganjam vise sa vama... -.-
staticki ip?
Odbanovan je. Ne kontam, pitas jel staticki ip igraonice? ja msm da su prva 3broja ista, a ostali br su razliciti za svaki komp... Znam kad su skoro banovali nekog u igraonici(bezveze), da je bila banovana citava igraonica, neko banovo prva 3 broja i onda cijela igraonica primila ban... pojasni mi
zajecar-hq.com  !

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #286 poslato: 11.06.2011. 19:36:14 »
Ajde unban odmah!
http://imageshack.us/photo/my-images/204/deinferno0006yf.png/
I lijepo sam rekao da date imunitet na ovu igraonicu, ima 5-6 stalnih igraca i bilo je dosta problema sa banovima, a cita nema u igraonici. Ja igram iz nje. Znaci, molio bih imunitet da se ne ganjam vise sa vama... -.-
staticki ip?
Odbanovan je. Ne kontam, pitas jel staticki ip igraonice? ja msm da su prva 3broja ista, a ostali br su razliciti za svaki komp... Znam kad su skoro banovali nekog u igraonici(bezveze), da je bila banovana citava igraonica, neko banovo prva 3 broja i onda cijela igraonica primila ban... pojasni mi
, racunari se u igraonicama rutiraju unutar lokalne mreze privatnim ip adresama. . .i izlaze preko 1 javne ip adrese, to je adresa koju ruter dobije od provajdera, i onda on salje ostalim racunarima internet preko gateway-a...al mene zanima sledece kad restartujete ruter u igraoni da li ste i dalje banovani? Evo kako da provjerite ukucaj u google moj ip zatim rr ruter i ponovo ukucaj moj ip u google i vidi jel isti,ako jeste onda 95% da je staticki, metod je kilav :) zato nije 100%.P.s. na mob pisem pa me mrzi da detaljisem, inace mogu ti cijele postupke rutiranja objasniti, al drugom prilikom.

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #287 poslato: 11.06.2011. 19:49:54 »
Da vidis ip svoj klikni ovdje!



Source: www.whatismyip.com

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #288 poslato: 11.06.2011. 20:04:05 »
Ajde unban odmah!
http://imageshack.us/photo/my-images/204/deinferno0006yf.png/
I lijepo sam rekao da date imunitet na ovu igraonicu, ima 5-6 stalnih igraca i bilo je dosta problema sa banovima, a cita nema u igraonici. Ja igram iz nje. Znaci, molio bih imunitet da se ne ganjam vise sa vama... -.-
staticki ip?
Odbanovan je. Ne kontam, pitas jel staticki ip igraonice? ja msm da su prva 3broja ista, a ostali br su razliciti za svaki komp... Znam kad su skoro banovali nekog u igraonici(bezveze), da je bila banovana citava igraonica, neko banovo prva 3 broja i onda cijela igraonica primila ban... pojasni mi
, racunari se u igraonicama rutiraju unutar lokalne mreze privatnim ip adresama. . .i izlaze preko 1 javne ip adrese, to je adresa koju ruter dobije od provajdera, i onda on salje ostalim racunarima internet preko gateway-a...al mene zanima sledece kad restartujete ruter u igraoni da li ste i dalje banovani? Evo kako da provjerite ukucaj u google moj ip zatim rr ruter i ponovo ukucaj moj ip u google i vidi jel isti,ako jeste onda 95% da je staticki, metod je kilav :) zato nije 100%.P.s. na mob pisem pa me mrzi da detaljisem, inace mogu ti cijele postupke rutiranja objasniti, al drugom prilikom.
Ok, sad sam u kuci pa ne mogu provjeriti. Malo si me zbunio sa ovim ruterima i provajderima :)
Ako ne veceras, sutra cu to provjeriti i napisati... A ovo za ruter i ban ne znam ako vjerujes... Nismo imali toliko banova, najvise na bileci :). Jesmo i na drugim, al ono j*balo nam se za te banove, neki botovski server. Poz
zajecar-hq.com  !

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #289 poslato: 11.06.2011. 20:58:01 »
Nije odbanovan
« Poslednja izmena: 11.06.2011. 22:03:04 CHECK IT OUT NOW ! »
zajecar-hq.com  !

Van mreže EXCLUSIVE

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 1
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #290 poslato: 24.06.2011. 18:40:34 »
EXCLUSIVE za DIZELA...... awp india

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #291 poslato: 24.06.2011. 19:09:11 »
EXCLUSIVE za DIZELA...... awp india
Moja greska, nisam vidio da je postavio ! :D
« Poslednja izmena: 24.06.2011. 20:04:53 CHECK IT OUT NOW ! »
zajecar-hq.com  !

Van mreže dizel

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +5/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #292 poslato: 25.06.2011. 01:15:53 »
ok bices unban excluzice.. sorry .. pozz

Van mreže Piscco

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #293 poslato: 29.06.2011. 17:56:47 »
http://cs.pinger.rs/download.php?file=1e4005d4d89aaf49fd55921fe94b4a14  evo screenshots sto sam banovan
molim unban

Van mreže r3pka

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 3
  • Ugled: +0/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #294 poslato: 30.06.2011. 00:12:08 »
http://cs.pinger.rs/download.php?file=1e4005d4d89aaf49fd55921fe94b4a14  evo screenshots sto sam banovan
molim unban

Pogledaj jel mozes uci. MOja greska ,zivcan san bija jucer sry

Van mreže Piscco

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #295 poslato: 30.06.2011. 11:02:30 »
uredu je repka mogu sada uć.. HVALA

Van mreže Ouss Aim CFG

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 2
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #296 poslato: 04.07.2011. 20:41:28 »
evo ss. chat mi je u toku igre izgasen da mi nelaga ( slab mi komputer )

Van mreže Knife Back

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 18
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #297 poslato: 04.07.2011. 22:05:27 »
Momak ovo ti nije pravi Screenshots.... vidim da mnogi admini nisu imali vremena ti ovo objasnjavati ... ovo ti je slikamo momak sa f5 i to ti nista ne vredi   :P :P :P :P :P
«

Van mreže stallone

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 27
  • Ugled: +2/-3
  • Pol: Muškarac
  • Live for nothing or die for something
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #298 poslato: 05.07.2011. 11:10:22 »
Momak ovo ti nije pravi Screenshots.... vidim da mnogi admini nisu imali vremena ti ovo objasnjavati ... ovo ti je slikamo momak sa f5 i to ti nista ne vredi   :P :P :P :P :P
«
Kako znas da je slikano sa F5 sinane..........Kaze ti covjek fino da iskljuci chat......I kad mu pukne ss ban ne pise mu nista ono postavi ss na forum....Mislim pisalo bi da ima chat a rekao je fino da je iskljucio tako da je ovaj ss od ban-a...."vjerovatno"  :D :D :D
Play Hard.Go Pro

Van mreže Jocker

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 19
  • Ugled: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« Odgovor #299 poslato: 05.07.2011. 12:13:24 »
Momak ovo ti nije pravi Screenshots.... vidim da mnogi admini nisu imali vremena ti ovo objasnjavati ... ovo ti je slikamo momak sa f5 i to ti nista ne vredi   :P :P :P :P :P
«
Kako znas da je slikano sa F5 sinane..........Kaze ti covjek fino da iskljuci chat......I kad mu pukne ss ban ne pise mu nista ono postavi ss na forum....Mislim pisalo bi da ima chat a rekao je fino da je iskljucio tako da je ovaj ss od ban-a...."vjerovatno"  :D :D :D
pa pisalko bi mu ljubicastim slovima u vrhu na sredini ekrana ! da je dobio ssban !