Društvo > Ženski kutak

NG stilyng

(1/4) > >>

Sugarlips:
Drage moje cure sta obuci za tu ludu noc    koja je pred nama vec...dakle aktuealna tema? prije svega udobno a da bude dovoljno ludo za tu noc...
sta je vas izbor?dali kupujete nesto spacijano za tu noc....
sta ste nosileza proslu novu godinu?

Obična_djevojka:
E pa ovako...Moram priznati da me pred novu godinu "drma" posebna soping "groznica".Naravno da kupujem nesto za tu noc,jer ipak je to posebna noc...I nikada ne kupim u Bileci jer bi to znacilo da ce jos bar dvije cure imati istu kombinaciju u toj noci ;D ;D
Gledam da to bude Banja Luka ili Sarajevo,u najgorem slucaju Mostar...Za ovu Novu godinu nisam nista planirala jos,a sto se tice prosle...
St.George balon suknjica(dezen na karo),Happening-ljubicasta prosta rolkica(bez rukava) i preko bolero...
Toliko od mene...

Mare:
Jos ne razmisljam o tome sta cu obuci...A naravno da mora da bude nesto specijalno :) ;) :D :P
Crnu haljinicu...

Sugarlips:

--- Citat: Mare  25.11.2007. 18:24:16 ---Jos ne razmisljam o tome sta cu obuci...A naravno da mora da bude nesto specijalno :) ;) :D :P
Crnu haljinicu...

--- Kraj citata ---

bravo mare klasika :) i nikad promasaj :)

Mare:

--- Citat: Sugarlips  25.11.2007. 23:21:34 ---bravo mare klasika :) i nikad promasaj :)

--- Kraj citata ---
:) ;)
A ne rece nam sta si ti obukla za proslu N.G.i sta mislis za ovu i tak... :) ;) :P 8)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju