Autor Tema: Vjerovali ili ne - pozitiv  (Pročitano 15917 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Vjerovali ili ne - pozitiv
« Odgovor #30 poslato: 25.01.2009. 02:01:15 »
Pa naravno da nisam maloljetan ,mrzi me da se prepucavam po forumu sa ovim djecacima ja imam 35god pa oni kazu da sam maloljetan pa ja prihvatio ,kazu da nemam auto i to sam prihvatio pa jos kazu da nisam iz Bilece i to sam prihvatio vidim nema smisla da se raspravljam sa nekim ili da vrijedjam nekoga pa sam tako sve prihvatio pa cak i da zivim u Podosoju  ;D

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Vjerovali ili ne - pozitiv
« Odgovor #31 poslato: 26.01.2009. 00:27:39 »
Pa naravno da nisam maloljetan ,mrzi me da se prepucavam po forumu sa ovim djecacima ja imam 35god pa oni kazu da sam maloljetan pa ja prihvatio ,kazu da nemam auto i to sam prihvatio pa jos kazu da nisam iz Bilece i to sam prihvatio vidim nema smisla da se raspravljam sa nekim ili da vrijedjam nekoga pa sam tako sve prihvatio pa cak i da zivim u Podosoju  ;D

Tebi je sigurno mnogo dosadno u zivotu...
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Vjerovali ili ne - pozitiv
« Odgovor #32 poslato: 27.01.2009. 01:30:38 »
Pa naravno da nisam maloljetan ,mrzi me da se prepucavam po forumu sa ovim djecacima ja imam 35god pa oni kazu da sam maloljetan pa ja prihvatio ,kazu da nemam auto i to sam prihvatio pa jos kazu da nisam iz Bilece i to sam prihvatio vidim nema smisla da se raspravljam sa nekim ili da vrijedjam nekoga pa sam tako sve prihvatio pa cak i da zivim u Podosoju  ;D

Tebi je sigurno mnogo dosadno u zivotu...

Pa bas u zivotu i nije  :zvizduk: